Lost - Ztraceni

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 31. 5. 2007 12:55

Pipin: Tak nejak. Co hur, bude mit jen 16 dilu a pak se bude zase muset cekat do unora :?
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 31. 5. 2007 14:30

C.I.S.I. píše: Charlie dvere zavrel a nechal tam sebe z jednoho jedineho duvodu -> uz byl smiren s tim, ze umre a nechtel jen porad utikat. Navic mel Claire rad, a kdyz zjistil, ze tim, ze se utopi, ji zachtani zivot, tak se proste obetoval.


nj, ale taky zjistil, ze to neni lod Desmondovi pritelkyne.... takze mohl klidne utect. :P
Adam Bernau
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alximiq 1. 7. 2007 11:50

jaky je to serial? mne sa moc komercia nepaci ani tie bezne veci co vidim v telke,ale napr. taky prison break ma chytil.. myslite,ze sa mi toto bude lubit???
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 1. 7. 2007 11:58

hm, tezko rict, spise ne, prison break stavel predevsim na okamzitem napeti, kazdou chvili resili jak se dostat z bezvychodne situace aby se vzapeti dostali do jine, kazda sekunda byla napinava, 2. serii to trochu vychladlo, ale ve treti by se melo vse vratit k napinavosti te prvni

lost oproti tomu je beh na dlouhou trat, tam nez se neco stane ci vysvetli tak to co v PB trvalo 1 dil, tady klidne zabere pulku serie, nekdo by mohl rict ze je to proste nudne,

podle me je lost jen komercne opevovany serial
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 1. 7. 2007 12:25

mne sa Lost paci :wink: , ale ja mam rad more, ostrovy, napatie, magorov, doktorov, Hurlyho :D , dzunglu atd. mne Lost jednoducho sadol, a to, ze sa tam nieco riesi aj pol serie, mi nevadi, ja to idem z compu diel za dielom kedy sa mi chce, takze necakam dlho na nove epizody.... videl som len 1,2 ... ale to s tym tlacitkom bola/je picovina, to bolo fakt stupidne :roll:
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 1. 7. 2007 12:41

Lost má pro mne osobně jednu věc, která mnohým opěvovaným (PB) seriálům chybí - skvělou atmosféru, a skvělé charaktery.Prostředí ostrova prostě nemá chybu, skvělá hudba, spousta zajímavých situací...na každej díl se těším hlavně pro tu atmosféru...a díky ní mě bavily i tzv. "filler" díly. PB (první season) byl super, rychlá akce, napětí, ale nic co by mne k tomu seriálu tak magicky přitahovalo jako v případě Lostu.O druhé sezóně PB nemluvím, to už je IMO regulérní odpad (a proto jsem odpadl u jedenáctého dílu a fakt už mě to dál nezajímá).

Jinak co se týče finále třetí versus druhé sezóny - obě dvě byla skvělá, ale trojka měla pro mně osobně víc WOW momentů - JackVSBen, Charlie konečně akceptující svůj osud, celá ta akce na pláží (s krásným vypointováním Hurleyho dodávkového dílu), FLASHFORWARD !....celý dvojdíl jsem prakticky nedýchal, a plánuji si ho pustit časem znovu, než začnou vysílat čtvrtou sezónu.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 1. 7. 2007 13:51

Souhlasim, LOST neni jen "obycejny" serial. Myslim ze to vyborny napad, a zpracovani taky nema chybu. I ted po trech sezonach.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 7. 2007 15:01

Schválně, co budete říkat před šestou sérií :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 7. 2007 13:15

Doufejme jen ze "jeste ze uz to tou patou skoncilo"..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 8. 7. 2007 16:23

To asi ne, protože už je jisté, že budou další tři - takže pátou to asi neskončí : ). Ale každá série bude mít pouze 16 dílů, takže v podstatě to budou dvě (2*24) plnohodnotné...akorát si počkáme o rok déle : ).
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 7. 2007 16:33

No slysel, jsem. s takovou ta serie pujde do zeme. :?
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 7. 2007 12:23

Co já jsem slyšel, tak scénarista tvrdil, že má scénář pro 6 sérií, ale neví, na kolik to dokážou natáhnout producenti. Takže to nemusí končit ani tou šestou.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 30. 7. 2007 12:04

SCobra píše:Co já jsem slyšel, tak scénarista tvrdil, že má scénář pro 6 sérií, ale neví, na kolik to dokážou natáhnout producenti. Takže to nemusí končit ani tou šestou.t/quote]


Eh? Tolik?Nějak jsem předpokládal, že tak 4 sérky a konec :oops:
weca
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 7. 2007 20:13

Já viděl cca 2 celé díly a stačílo mi :lol: ... a koukat na více jak 6 serií :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gdgrutierz IV. 12. 8. 2007 10:54

4.série bude na ABC v únoru 2008
Pravidla podpisu nemají smysl
protože na ostatních fórech jsou povoleny:
obrázky,odkazy,webové či e-mailové adresy a fornátování
Gdgrutierz IV.
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků