3D GRAFIK (high, low poly)

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Spid3r-UL 26. 6. 2007 11:57

Ahoj lidi,
hledám schopné 3d grafiky (high i low poly), kteří by měli chuť a čas podílet se na našem připravovaném post-apokalyptickém RPG EDEN-Made ...

Vaším úkolem bude tvorba postav, předmětů a dalších interaktivních věcí v prostředí, jakož i animace ...

Ti, kteří budou mít zájem nechť mě kontaktují na ICQ (255329140) nebo na guestbooku ( http://beerdrinkers.tym.cz/ ).

Spid3r
Spid3r-UL
First Blood

Odeslat příspěvekod Jont 26. 6. 2007 12:17

tady jich moc není. zkus forum http://www.ceske-hry.cz
PS4ever
Jont
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 6. 2007 12:33

Spid3r-UL - Neni to vase dilo az moc okata kopie Falloutu?? Pokud to nebude nic moc techniky, mohli jste si trochu vice vyhrat s pribehem a originalitou sveta obecne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spid3r-UL 26. 6. 2007 12:43

2 Dave: Je zajímavý, že každá post-apo hra je hned srovnávaná s Falloutem, ale budiž ... je mi to vcelku jedno, protože jsem fanda a pár věcí, který se mi líbili tam budou.

Co se techniky týče - to sem moc nepochopil - kdo řekl, že tam žádná nebude. A o příběhu - ten na stránkách je starej, nebyl čas to přepsat. Je každopádně daleko dobovější a lepší.

A myslim, že bude propracovanej až až ...
Spid3r-UL
First Blood

Odeslat příspěvekod Thowt1 26. 6. 2007 17:34

ludia, co vidite na tych post apokaliptickych hrach? to sa vam paci ked je vsetko rozsrackovane? radsej si dajte mesacny vylet do Mozambiku alebo do cikanskej osady, alebo sa pozrite na zajaca s koznou chorobou ktora mu zaziva rozklada a dehonestuje telo a zajacik za sebou doslova vlaci kusi svojho tela a vyzera ako mutant (videne u babky, priserny pohlad)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 6. 2007 08:11

No, spis me udivuje, kdyz nekdo zaklada projekt bez velkych zkusenosti a nema cas ani prepsat pribeh :?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 1. 7. 2007 01:51

Ehm. Ten nekdo mj. pracuje i na Chmatakove, coz je IMO pomerne slusna vizitka.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 7. 2007 02:52

potom nechápu tohle
Jsme ve vývoji her prakticky začátečníci, takže zde zatím příliš projektů nenaleznete. n/quote]
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 2. 7. 2007 03:18

Thowt1 píše:ludia, co vidite na tych post apokaliptickych hrach? to sa vam paci ked je vsetko rozsrackovane? radsej si dajte mesacny vylet do Mozambiku alebo do cikanskej osady, alebo sa pozrite na zajaca s koznou chorobou ktora mu zaziva rozklada a dehonestuje telo a zajacik za sebou doslova vlaci kusi svojho tela a vyzera ako mutant (videne u babky, priserny pohlad)



protoze post apo je nejlechci nanprogramovat :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sirnis 2. 7. 2007 07:31

Thowt1 píše:ludia, co vidite na tych post apokaliptickych hrach? to sa vam paci ked je vsetko rozsrackovane? radsej si dajte mesacny vylet do Mozambiku alebo do cikanskej osady, alebo sa pozrite na zajaca s koznou chorobou ktora mu zaziva rozklada a dehonestuje telo a zajacik za sebou doslova vlaci kusi svojho tela a vyzera ako mutant (videne u babky, priserny pohlad)


ono než o postapokalyptický svět jde vždy o to, jaká hravznikla, neboli jde vždy jen o ten fallout, ve kterém kromě skvělé hratelnosti byl i výborný humor, takže to celé bylo super
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spid3r-UL 10. 7. 2007 00:14

Jo pracuju na Chmatákově jako pixel-art grafik - v tomhle projektu jsem ale jako leader a jako texturář, takže na těchhle postech jsem nováček a zbytek týmu taky moc zkušeností nemá... a přesto si myslim, že jsme na celkem dobrý cestě.

Někdo psal, že "nebyl čas napsat příběh" to ale nikdo neřiká, já jen řekl že nebyl čas ho přepsat na stránky, protože se pracuje na nových - a mimoto dělám i scénářinu, design, studuju a mám svý free aktivity - takže vážně nemůžu dělat všechno najednou...
Spid3r-UL
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků