Co zrovna teď děláte? - pokračování

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 18. 6. 2007 13:14

menim si heslo a pojdem sa najest a potom ucit
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2007 13:18

Začínaj mě štvát 64bitový OS a taky Visty :D A zjevně nemám podobný pocit sám...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 6. 2007 13:20

Učte se ,Chlapci ,...Prodávejte se ,ale nééé pod Cenu ,že ...přeji všem úspěch ve Vašom Konániu ,já se snad už konečně ,dneska vydatlil a jdu něco ,,udělat ,,rozumného,,...,to Doupěcí Fórum je sice fajne lék ,ale taky JED...Ahoj Závisláci...Těší se na Vás Marcel od Zvonu...P.z.pochopitelně ,vím ,že sú OVCE a Ofce...Béééé...,ale neodolal jsem ...promiň...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2007 13:24

jezek píše:Jo,kafe v práci je základ,bez toho nefunguju.A těmi ovcemi jsem myslel kolegy z práce,protože jejich tupost se nedá k ničemu jinému přirovnat :?-/quote]
Tak to se musí pracovat jedna báseň... Tady naštěstí ovce nemáme :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 18. 6. 2007 13:30

Koukám na aukro, jestli vyhraju aukci o Red Faction 2 a mam stálé nutkání někam ještě přihodit a něco koupit :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2007 13:34

includes píše:Koukám na aukro, jestli vyhraju aukci o Red Faction 2 a mam stálé nutkání někam ještě přihodit a něco koupit :) ...:/quote]
Jo jo, já už si to asi před půl rokem koupil v Levných knihách za 145 Kč :) Za těch 145Kč to asi stálo, ale kdyby to bylo za víc, litoval bych. Nějak mě to nezaujalo, skoro bych řekl, že je to o ničem.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 6. 2007 13:37

SCobra píše:
jezek píše:Jo,kafe v práci je základ,bez toho nefunguju.A těmi ovcemi jsem myslel kolegy z práce,protože jejich tupost se nedá k ničemu jinému přirovnat :?-/quote]Tak to se musí pracovat jedna báseň... Tady naštěstí ovce nemáme :)s/quote]

Tiše závidím.Jednu kolegyni jsem už musel seřvat a ty argumenty...jako děcko v mateřské.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2007 13:41

jezek píše:Tiše závidím.Jednu kolegyni jsem už musel seřvat a ty argumenty...jako děcko v mateřské.e/quote]
No možná, že ze svojí pozice jen ovce nepoznám... Přeci jenom, řízení (a seřvávání) tu obstarávají jiní :)
Nj, když nemáš pořádný argumenty, je lepší držet pusu :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 6. 2007 13:42

SCobra píše: Nj, když nemáš pořádný argumenty, je lepší držet pusu :)-/quote]

No ono je to spíše,když si chceš udržet práci,nedělej si z docházky holubník...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xemiq 18. 6. 2007 13:44

Thowt1 píše:rozmyslam, preco si chce Xemiq zmenit nick, a taktiez dumam nad tym, na co si chce Xemiq zmenit nick, lebo mne sa nick Xemiq celkom paci 8)
:arrow: idem pozerat Housea a potom vhupnem na ... ucenie :evil:


precital som jednu velice zaujmavu knizku.. pre admina (a pravdepodobne vacsinu ostatnych) slaby dovod..

Thowt: a vim ze keby to neboli stihli locknut,tak by si mi dal hlas :wink:
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2007 13:45

jezek píše:No ono je to spíše,když si chceš udržet práci,nedělej si z docházky holubník...u/quote]
Jo tak tohle se u nás neřeší... :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 6. 2007 13:52

Tak pokud máš stálou 8 hodinovou pracovní dobu s pevně (smluvně) vymezevým dobou od kdy do kdy,tak by se to mělo dodržovat,ne? :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xemiq 18. 6. 2007 13:55

momentalne rozmyslam,ze ako je mozne ze napr. debatu o marcelovi nikdo nelockne aj ked nema o nic vacsi vyznam ako moja o zmene nicku.. kde je potom spravodlivost..
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 6. 2007 13:58

Protože Tvoje debata je už od prvního příspěvku naprosto zbytečná.Je úplně jedno,kolik lidí Ti vyjádří podporu :?
Kdežto "O Marcelovi..." se debatí jen tak,bez praktického účelu (nechť dotyční prominou mé zlehčení).
Prostě pokud chceš změnu nicku,požádej admina a neřeš to na smeťáku.Tady to nijak nevyřešíš (opakuju naposledy).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2007 14:04

jezek píše:Tak pokud máš stálou 8 hodinovou pracovní dobu s pevně (smluvně) vymezevým dobou od kdy do kdy,tak by se to mělo dodržovat,ne? :wink:w/quote]
Tady se to bere tak, že pokud stihneš udělat všechnu svoji práci ve stanovených termínech, můžeš si chodit kdy chceš. Samozřejmě, pokud tvoje nechození nekoliduje se zájmy dalších lidí (když nepřijdeš a nic neřekneš a někdo tě bude schánět kvůli nějaké důležité záležitosti, není to ani tady zrovna dobrý).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků