Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Uživatel 5. 6. 2007 16:29

Thowt1: zlosyni drzi nekde v zajeti tvuj kmen a ty spechas jen kvuli casovemu limitu? to neni moc RP :)

v jednicce myslim postupne padala jednotliva mesta, ale casovy limit pro konec hry nevim
____________________

MajorShitus: nemichas dohromady dva ruzne Fallouty? ale take nevim
Naposledy upravil Uživatel dne 5. 6. 2007 16:31, celkově upraveno 1
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 6. 2007 16:30

MajorShitus: kupcom s vodou? no nevadi, kazdopadne dakujem za bleskurychlu odpoved :D, hmmm presne to mi vadi, hrat hru dlho, piplat sa s nou a mat ju rad, a zrazu pre daku hovadinu GAME OVER, a jeje toto mi uz z principu vadi, aby ma hra takto vydierala, no skoda.... a je to aj vo Fallout 1? tento casovy limit?
Naposledy upravil Thowt1 dne 5. 6. 2007 16:36, celkově upraveno 1
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 6. 2007 16:35

Uživatel: zlosyni drzia moj kmen, predpokladam ze to je v 1ke, ja som hovoril o 2ke, kde mam hladat geck ci co, 1ku som nehral... a co je to RP? :oops:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 6. 2007 16:36

Jasne, v tom je prave krasa prvniho hrani. Ten limit te proste tlaci do hry.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 6. 2007 16:42

no ja teda ziadnu krasu v tom vydierani a psychickom natlaku nevidim :)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 5. 6. 2007 16:52

Thowt1: ve dvojce [spoiler] najdes GECK, vratis se s nim do vesnice a vesnice nikde [/spoiler] teda jestli mi pamet slouzi :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod bocian 5. 6. 2007 16:57

Presne tak, ked najdes GECK tak sa vratis do dediny a najdes uz iba umierajuceho saman ktory ti prezradi ze to vyhladenie dediny ma na svdomi enklava tak pojdes poriesit aj ich :wink: . Inac Fallout RULEZ najlepsie co som kedy hral.akurat cakam na uvolnenie officalneho teaseru na trojku. dneska ma vyjst ale Bethesda si dava nacas :(
bocian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 6. 2007 16:57

teda daco take ako "falosny" casovy limit?
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bocian 5. 6. 2007 17:02

AK si dobre spominam tak v jednotke bol ten limit naozaj, ak si nestihol tak Game Over.Ale v dvojke mas casu hodne, neviem ci ta to vobec niekedy vypne. Akurat ti saman posiela sny ze dedina vymiera a tak dalej ale ak to odignorujes tak sa tusim nic nestane a mozes v pohode hrat dalej. Po vyhladeni dediny enklavou uz nemas absolutne ziaden casovy limit
bocian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bocian 5. 6. 2007 17:04

Asi uz vsetci viete ale keby niekto nezachitil tak oficialna stranka fallout 3 :

http://fallout.bethsoft.com/

Ale teaser este stale nic :x
bocian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 5. 6. 2007 17:07

Thowt1 píše:Uživatel: zlosyni drzia moj kmen, predpokladam ze to je v 1ke, ja som hovoril o 2ke, kde mam hladat geck ci co, 1ku som nehral... a co je to RP? :oops:>/quote]


No jo, já to popletl, promiň, musíš najít geck do časového limitu jinak caput...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 5. 6. 2007 17:12

Thowt1: Role-Playing...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 6. 2007 18:06

aha, no to teda asi neni :)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 6. 2007 18:22

Tak co na to rikate?? Ja jsem sklamany jeste vic nez jsem cekal.. A datum Vanoce 2008 mi prijde trochu prehnane
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 5. 6. 2007 19:36

Jsem nadšenej z celkový atmosféry, Ink Spots, Nuka Cola, Corvega, prostě 50's jsou tam.Taky mě hrozně potěšil Ron Perlman, opět jako "Narrator".I voják v power armor mě potěšil.Ale přeci jen jsem doufal v alespoň krátkou ukázku gameplaye...záměrně říkám doufal, ne čekal.Přeci jen, tohle je TEASER, ne trailer..tak snad příště.Ale vypadá to slibně..jo a Fall 2008? To mi vyhovuje, klidně ať si to protáhnou do 2009..hlavně ať je to nejlepší hra všech dob.Taky tou dobou snad budu mít pc na kterém bych to rozběhnul, s Vistama a DX 10 grafikou ; ).
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků