STARCRAFT 2

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 6. 2007 10:25

jezek píše:Já myslím,že Logan srovnával rozdíly,proč vydat StarCraft2 a ne Diablo III.o/quote]
Aha... To mě nenapadlo. Stejně bych řekl, že v tom rozdíl moc není. Diablo 2 se hraje ve světě dost, u nás sice tolik ne, ale náš trh není rozhodující.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 18. 6. 2007 13:01

teda ludia prvykrat som sa poriadnejsie pozrel na screeny z tejto hry, konkretne tieto: http://www.doupe.cz/h/Aktuality/AR.asp?ARI=116873 , a poviem vam, zacina sa mi to velmi pacit, aj ked jednotku SC som nehral
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 27. 6. 2007 17:26

Ste tolik natěšený jako já, protože já sem hrozně.
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 27. 6. 2007 23:09

jezek píše:No lidi,tak po grafické stránce jsem naprosto unešený.Paráda.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 6. 2007 06:00

No to bude tím,že jsem Starcraft nikdy nehrál.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 6. 2007 08:09

Mě se ta grafika taky líbí :) Hlavně proto, že se dost podobá původnímu Starcraftu. Mě zas přijde ohavná grafika W3.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 28. 6. 2007 22:18

podobá původnímu Starcraftu? máme oba stejné/podobné oči??? dívám se na to přes nějakou clonu či co? mně to právě připadá naprostý odklon a proto se mi to nelíbí...

ps: moc jsem jich neviděl, ale to "málo" mi stačilo...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2007 08:47

kurcatovium píše:podobá původnímu Starcraftu? máme oba stejné/podobné oči??? dívám se na to přes nějakou clonu či co? mně to právě připadá naprostý odklon a proto se mi to nelíbí...

ps: moc jsem jich neviděl, ale to "málo" mi stačilo... /quote]
Upřímně, když jsem viděl ty screeny poprvé (kamera byla isometrická), myslel jsem, že koukám na screeny z původního Starcraftu a nechtělo se mi věřit, že je to opravdu 3D. Až po bližším prozkoumání jsem rozeznal pár rozdílů a 3D zpracování. Tak proto :wink:
Možná jsi moc konzervativní, což jsem si vždycky myslel i o sobě :) Taky co bys chtěl od skoro o 10 let mladšího pokračování.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Head 25. 7. 2007 21:45

Screenshoty jsou pěkné, jen doufám, že přehlednost moc neutrpí ... hlavně ať už to dokončí :-)
Yesterday is history, tomorrow a mystery, today is a gift, thats why it's called the present
Head
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 26. 7. 2007 12:23

Myslim, ze si jeste pockame :wink:
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ben.wallace 25. 8. 2007 19:25

Na grafice moc nezalezi, hlavne aby to bylo super hratelnostne
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 3. 2008 08:08

Než výjde dvojka,tak můžete zapařit aspoň deskovou verzi,o které jsem vůbec nevěděl:
Obrázek
Ale 2499,- je docela masakr...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 5. 3. 2008 17:05

Nevim no, ale tyhlety deskové verze různých počítačových her (DOOM, Civilization) se mně moc nezamlouvají :roll: .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 3. 2008 17:50

No je to fajne ,masakr přijde ,když na to dáváš dohromady lidi,HE...o karťoších nemluvě...STarec Marcel ,...co je s Tebou Winter?a spol.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 3. 2008 07:11

Já měl zatím možnost očšahat si jenom Civku a ta je hodně povedená.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků