PS3 vs X360 vs Wii_zamceno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Ke které konzoli máte nejblíže?
Wii 38 %  33%  [ 38 ]
Xbox360 35 %  30%  [ 35 ]
Playstation3 42 %  36%  [ 42 ]
Celkem hlasů : 115

Odeslat příspěvekod Martin Boček 8. 5. 2007 14:45

Ja nechci tvrdit, ze DoA4 je spatna hra. Neni. Jen je to hra zalozena z 95% na systemu kamen/nuzky/papir; a to pro serioznejsi hrani proste neni dobry koncept, nemuzu si pomoct.
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 8. 5. 2007 14:47

online, tag matche su dobre v mp a podobne, je tam toho viac ..ale chyba "quest" ala VF4, neviem ako sa to vola v 5

VF4 som male, ale bolo to narocne a nie ze by sa mi nechelo hru ucit, ale ani ma to nebavilo. Navyse to bolo v case ked som na plne obratky trenoval Tekken, s ktorym som uz tiez skoncil, niet tu poriadnych hracov.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 5. 2007 14:50

->AlienX: v Bratislave se pry v Tekkenu poradaji matche pravidelne...nehlede na to, ze tam mate hrace jako Drake...

DoA 4 neni spatna hra, to rozhodne ne, urcite s ni vydrzim nez vyjde VF 5 na Xbox 360...ale SROVNAVAT JI s VF 5, to je dost zverstvo.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 8. 5. 2007 14:51

AlienX píše:Navyse to bolo v case ked som na plne obratky trenoval Tekken, s ktorym som uz tiez skoncil, niet tu poriadnych hracov.
ROFL
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 8. 5. 2007 14:52

Dark_one píše:DoA 4 neni spatna hra, to rozhodne ne, urcite s ni vydrzim nez vyjde VF 5 na Xbox 360...ale SROVNAVAT JI s VF 5, to je dost zverstvo.
No co, kdyz jde srovnavat, jestli je lepsi hra HL2 nebo Oblivion..? :D
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 8. 5. 2007 15:05

Bocek... ten tu jeste chybel :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Martin Boček 8. 5. 2007 15:18

Ja nemuzu chybet u zadne bojovkarske debaty :D
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 8. 5. 2007 15:28

Dark_one: Je mozne se nejak podivat na prubezne vysledky? me se to zobrazilo, jen kdyz jsem odhlasoval...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 8. 5. 2007 16:31

ten tekken mna uy aj tak nebavil, obcas este TDR ale uz ma to proste ani nebavi, uvidime co zac bude 6
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 5. 2007 16:45

->AlienX: chybeji ti ambice 8)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 8. 5. 2007 16:48

Dark_one píše:->AlienX: chybeji ti ambice 8)
nebavi ma to uz 8)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 5. 2007 16:51

AlienX píše:
Dark_one píše:->AlienX: chybeji ti ambice 8)
nebavi ma to uz 8)

chybi ti ambice 8)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 8. 5. 2007 16:53

Dark_one píše:
AlienX píše:
Dark_one píše:->AlienX: chybeji ti ambice 8)
nebavi ma to uz 8)

chybi ti ambice 8)
povedzme ze mam ine herne priority, uvidime ako natom bude T6 a online, to budem asi opat namotany :roll:
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cahir78 8. 5. 2007 17:15

AlienX píše:ten tekken mna uy aj tak nebavil, obcas este TDR ale uz ma to proste ani nebavi, uvidime co zac bude 6


Já sice tekkena moc nemusim, ale dovolim si taky přihodit názor. Zatímco z prvního videa na doa4 bylo jasné, že se jedná o doa3 s vyšším rozlišením, bez špetky invence v jakékoli oblasti snad kromě přidání několika charakterů, naproti tomu první video z vf5 hovořilo jasně a minimálně grafická stránka je komplexně revoluční - hlavně tedy v porovnání s posledním dílem, tak tedy první video z tekkena 6 ve mě vzbudilo trochu rozpaky - herně to bude téměř to samé - což pro fandy samozřejmě chyba není, ale ta grafika - já zkrátka čekal mnohem víc, čekal jsem, že Namco bude chtít trumfnout vf5, ale to se rozhodně nestane. Čistě můj názor...
cahir78
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 5. 2007 17:17

->cahir78: tak Namco bude hlavne chtit vydelat co nejvic penez, takze se snazi navazat na velky uspech Tekkenu 5 a DR...je ale fakt, ze by to mohlo vypadat trochu lepe
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků