LCD TV Samsung

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod cahir78 7. 5. 2007 20:53

Potřeboval bych poradit s nákupem lcd tv. Rozhodl jsem se pro samsung, úhlopříčka asi 82 cm, ale netuším, jaký je rozdíl v řadách R, S a W, např. LE32R71B, LE32S71B, LE32R71W - údajně jedna z nich je hlavně na hry, přitom odezvu 8 ms mají všechny. Věděl by někdo? Díky.
cahir78
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 5. 2007 09:40

nejlepší rada:
http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortc ... tegoryId=0

tohle je nejnovější model, tam ty jsou starší - horší panel, nemá dig. tunner, jen jedno hdmi...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 10. 5. 2007 09:48

cahir78 píše:Potřeboval bych poradit s nákupem lcd tv. Rozhodl jsem se pro samsung, úhlopříčka asi 82 cm, ale netuším, jaký je rozdíl v řadách R, S a W, např. LE32R71B, LE32S71B, LE32R71W - údajně jedna z nich je hlavně na hry, přitom odezvu 8 ms mají všechny. Věděl by někdo? Díky.
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 5. 2007 14:49

Logan007 píše:nejlepší rada:
http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortc ... tegoryId=0

tohle je nejnovější model, tam ty jsou starší - horší panel, nemá dig. tunner, jen jedno hdmi...n/quote]

Ano tuhle mám i já a doporučuji
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cahir78 15. 5. 2007 19:34

Dobrá, děkuju za názory, takže asi poslední dotaz - ještě mám v merku jinou telku a ta má jen jedno HDMI. Je to velký nedostatek? Současně budu totiž chtít sledovat i filmy v HD - sice mám PS3, čili blue-ray, ale pokud Sony prohraje válku formátů, musím koupit přehrávač HD DVD a nevím, jestli se to nevede taky přes HDMI - to bych už ale neměl. Každý tvrdí, čím víc HDMI tím líp, ale pořádně neví, co konkrétně přes to bude zapojovat. Díky za rady...
cahir78
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků