MORROWIND

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod srato 6. 5. 2007 10:19

nejde mne Morrowind na PC s Vistama, existuje nejaky patch nebo je to pouze problem u mne?
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod conry 13. 6. 2007 15:42

Morrowind je skvělá hra :wink: Tedka stojí v tý extra klasice 249Kč.
Jinak co myslíte, že je lepší Morrowind x Gothic 2 :!: :?:
conry
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 13. 6. 2007 17:25

to je otázka na parádní flame... :)
Obě hry jsou skvělé, obě jsem dohrál a v současnosti se chci vrátit k ... Gothicu ;)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 13. 6. 2007 19:47

Kempik píše:Vedel by mi niekto povedať, kde nájdem predavača, ktorému by som mohol predať vecičku v hodnote 60000? :P :roll:l/quote]


plugin: Better Creeper
http://www.tessource.net/files/category.php?id=11

bude mit jeden milion a na prodej uplne vse jestli si dobre pamatuji, ale zkazi ti to hru, radeji si nahrej tento plugin, zvysi obtiznost a znemozni pouzivani ruznych "triku" ke kterym ta hra tak svadi :)

Adventurers TC
http://morrowind.bonusweb.cz/plugins/various/
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod conry 14. 6. 2007 12:18

kurcatovium píše:to je otázka na parádní flame... :)
Obě hry jsou skvělé, obě jsem dohrál a v současnosti se chci vrátit k ... Gothicu ;)-/quote]


Já osobně jsem obě též dohrál, ale Gothic to podle mě jistí :)
Zvlášt jsem si oblíbil datadisk(který byl pro spoustu lidí také zklamáním) - každý to vidí jinak :wink:
conry
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 6. 2007 12:20

Ŕekněme, že Gothic byl zklamáním jen pro ty, pro které není dobré žádné nové RPG.
Nechte Gothic, tohle je téma o Morrowindu :evil:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 7. 2007 13:36

Tak Berze, ještě nějaké tipy na pěkné pluginy pro Morrowind? Sice jich mám nainstalovaných už spoustu, ale většinou jsou to Clothing a Armor Packy, zbraně a rasy. Pochopitelně taky Better Bodies, Better Clothing, Better Heads a Better Beasts.
Jen bych nerad nějaké komplexní konverze - mám rozehranou hru a nechci přijít o savy.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 7. 2007 20:12

To si se Cobra rozjel nějak pozdě ,když jsem jednou nohou v Busu ,he...Morrowind -Bonus Web ,že...rád bych se Ti věnoval ,ale mám Kalup ,he...příště ,promiň...Marcel od Zvonu...jo zachovej a ukliď čistý SAVY,že...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 7. 2007 08:29

No já se rozjíždím už docela dlouho, protože Morrowind má prostě pomalý rozjezd (jestli se to teda vůbec někdy změní...). Zkoušel jsem různý postavy, kombinace a tak, přičemž jsem si našel pro mě optimální kombinaci vedlejších skillů (myslím všechny, kromě zbraně a brnění). Taky jsem zkoušel různý mody (mám jich asi na 3 CD) a o svátcích se snad už konečně vrhnu na samotnou hru.
Jinak já stahuju odsud (ale chce to aspoň trochu umět angličtinu):
http://www.planetelderscrolls.com
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 7. 2007 11:24

To je skvělý SCobra ,a schvaluji Ti tento přístup ...nejdříve ,,vyladit,,a pak se ,,do toho,,s plným nasazením pustit .Tož dej si ke Compu vše potřebné ať si při ,,HUSE a C+M,,Morra patřičně vychutnáš ,jo na dveře
si daj Cedulu ,,Nerušit,,...Moc Ti to závidím ,he ...přejícně ,že...,ale to víš pro Massabob Marcela je ten Bonus web CZ ,he a je tam dobré zákys forum...no myslím ,že ňákej Morro šmorn jsem posílal?chceš ještě?...hezké léto ...a co Vandřík ,he....Marcel od Zvonu...Dodatok:Přeji Ti ,aby se Ti to ,,nikdy ,,nepopralo ...,proto jsem doporučoval Ty základní kombinace ,,čistých Final Save,,...,předpokládám ,že to budeš hrát v engliš ?! Což bych Ti též mohl jen doporučit i když je již ta CZ na DVD konečně OK...dar pro Tydýta Marcela ,že.Za což všem zúčastněným još raz děkuji...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 7. 2007 12:23

Není potřeba... Z toho, co jsi posílal, jsem použil jen malou část, protože něco už jsem měl a něco neprošlo mým "sítem". Ale stejně díky (mapky se každopádně hodily). :wink:
Jasně, že v angličtině. Češtiny se nějak bojím...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 7. 2007 12:51

Máš dobrý důvod ,vono ,když je z toho ten správný Dort od,,Koočičky a Pejska,,tak se čloevěk při nahrávání ukliká ,že...asi si to dám po X-té na podzim znova ,he...,,zavislák,,Marcel Béér,,odznova...é jakou si vymyslel Rasu,Job a znamení?!...já naposledy RED,battlemage aAtronach-má Max příděl many...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 7. 2007 13:25

Vzhledem k tomu, že čistý mág se mi ukázal jako v podstatě nepoužitelný (málo many x velká spotřeba kouzel), volím spíš něco mezi bojovníkem a zlodějem nebo čistého zloděje s atributy Obratnost a Rychlost, s Krátkou čepelí, Lehkým brněním, Bezpečností (v češtině to zní hodně blbě :) ), Plížením a Blokem. Pak Atletiku, Artistiku (teď si nějak nemůžu vzpomenout na název toho skillu), Zbrojíře, Alchymii a Obchodování. Na rase v podstatě nezáleží - buď nějaká oficiální liská rasa nebo opravdu pěkný, trochu overpowered (překlad pro Marcela - přehnaně silný) Markynaz (fakt doporučuju) nebo ještě víc overpowered Noldor Elf (oba jsou mod).
No a alternativa je můj bojovník, který nosí Těžké brnění a Dlohou čepel (nebo sekyru) místo Lehkého brnění a Krátké čepele a má Sílu a Odolnost místo Obratnosti a Rychlosti. Stejné rasy.
A jako znamení se mi osvědčila Dáma (bonus na Osobnost) nebo opět stažený a overpowered Crom (mimo jiné imunity na všechny magie a 75% odolnost proti běžným zbraním - sice pochybuji, že se počítají až takové hodnoty, ale odolnosti tam jsou znát).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 3. 7. 2007 16:32

S těmi overpowered věci jsem si vzpomněl na jednu vychytávku, co šla udělat v běžném Morrowindu :twisted:

Možná jsem to sem už někam psal ale... je potřeba trocha schopnosti krást a aspoň nějak rozumě silnou postavu (musíte zvládnout zabít Golden Sainta). Postup je následující:

- Naučte se Drain Soul (nebo je to Souldrain?) a Summon Golden Saint kouzlo (je jedno, jestli summon pak dokážete začarovat).

- Sežeňte pořádný prsten (nebo tak něco) a enchantněte do něj "Cast on Use: Summon Golden Saint.

- Sežeňte si pořádné vybavení (Glass, Orcish, Deadric je ale ideální).

- Sežeňte si dostatek těch největších Soul Gemů (Grand?).

- Vyvolejte prstenem Golden Sainta, začarujte na něho Drain Soul a zabijte ho (tohle může být krapet složité; osobně jsem mlátil Golden Sainta Daedric Die-Katanou získanou na konci tuším Redoran úkolů očarovanou, aby při zásahu dala ješt damage - ale pozor, Golden Saint kouzla občas odrazí :twisted:).

- Opakujte tolikrát, až budete mít Soul Gem pro každou část vybavení (nezapomeňte ani Exquisite prsteny a náhrdelník apod.).

- Začarujte do každého kousku vybavení permanentní zvýšení Sanctuary, co to jen půjde: dostanete se cca na 90-95 permanentní Sanctuary.

- Zkuste, jestli vás vůbec něco trefí, a pokud ano, tak kolikrát :twisted:

Pozn: Ano, jde to udělat až po pár desítkách hodin hry, ale neskutečně to oceníte třeba v datadisku Bloodmoon, kde jsou bitky už fakt dost tuhé.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 7. 2007 20:11

Ano Davide i tohle jde ,ale je to celkem zbytečnej luxus...stačí Ten Glaz a vytrenovaný ,,Light armor přes 100,, a do ruky solidní Magic LUK +fajne šípy a Magic Katanu ,navíc jseš lehkej jak pírko a mag.rukavičky a pár kouzel to tvrdí...+basa flašek,Tenhle Set postačuje na Tribunalu i v Bloodu i ve většině Modů...styl ,,Sanctuary,,je dost srabárna ,he...Battlemage Ogden BééR od cave Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků