PS3 vs X360 vs Wii_zamceno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Ke které konzoli máte nejblíže?
Wii 38 %  33%  [ 38 ]
Xbox360 35 %  30%  [ 35 ]
Playstation3 42 %  36%  [ 42 ]
Celkem hlasů : 115

Odeslat příspěvekod beat 2. 5. 2007 18:43

Paar: Proč? Ste se všichni zbláznili nebo co? :shock: MGS4 a GsOW jsou snad úplně jiné hry, které NELZE porovnávat, ne??
Graficky MGS4 asi Gears netrumfne, ale vadí to tolik?
Pouštějte si filmy a technologická dema, když vám jde jen o grafiku.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 2. 5. 2007 18:49

beat: Daji se porovnavat jednotlive elementy her, kdy grafika je jednim z tech, ktere jdou v tomhle pripade porovnavat pomerne dobre...
Vsak Gears jsou skvela hra a k tomu jeste vypadaji skvele (coz bude MGS4 snad take ;))
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 2. 5. 2007 18:50

To i ono... Gears of war je akčnák se svalovcema. MGS 4 je thiller. Vzpomeňte si jenom na trailer - myslím že i dnes je nepřekonaný. Finální verze bude maso... Už proto že to je konec série a tak to bude bomba la bamba kterou bude muset mít doma každej Japonec, Japonka i Japonče.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 2. 5. 2007 18:52

PC píše:To i ono... Gears of war je akčnák se svalovcema. MGS 4 je thiller. Vzpomeňte si jenom na trailer - myslím že i dnes je nepřekonaný. Finální verze bude maso... Už proto že to je konec série a tak to bude bomba la bamba kterou bude muset mít doma každej Japonec, Japonka i Japonče.n/quote]

To by to muselo vyjit na Wii, protoze prave Wii ma doma každej Japonec, Japonka i Japonče :wink:
Naposledy upravil davee dne 2. 5. 2007 18:55, celkově upraveno 1
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 2. 5. 2007 18:53

PC: trailery na MGS4 proste proti skutecnosti Gears celkem blednou, ale zase ta hra vyjde o rok pozdeji, tak by proste lepe vypadat mela...
Dokud nevyjde port na Wii nebo DS, tak to bude Japoncum ukradnute ;)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 2. 5. 2007 18:54

Tam to vyjde taky. Ne gírsy jsou dost hustohra ale kovový kolečko bude určitě eště větší hustohra protože ji navrhuje polobůh Hideo Kojima a má k tomu celej rokfórovej disk.

Nebude, protože PS-1 a PS-2 jim taky nebyla ukradnutá a Japonci milují japonský konzole a PS-3 je japonská konzole ! Já mám vysokej tlak nemám se rozčilovat !

Mě se gýrsy líbily akorát je škoda že to má jen jeden konec a je to lineární jinak je to fakt hustá hra. MGS se mi nejspíš bude líbit taky no určitě to bude u mě podobně oblíbený jako gírsy...
Naposledy upravil PC dne 2. 5. 2007 18:57, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 2. 5. 2007 18:56

PC píše:Nebude, protože PS-1 a PS-2 jim taky nebyla ukradnutá a Japonci milují japonský konzole a PS-3 je japonská konzole ! Já mám vysokej tlak nemám se rozčilovat !
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 5. 2007 18:57

porovnavame technickou stranku veci. PC tvrdi, ze MGS4 bude jina kava nez GoW. co jsem ho zatim stihl z fora poznat, zameruje se hlavne na technicke provedeni, proto moje reakce. z toho, co jsem zatim videl, mi nepripada MGS4 jako neco, co by se na X360 nedalo portovat. rozmaznute textury moc mista nezaberou, dabingu bude nejspis stejne jako v predeslych dilech, tady bych problem nevidel. CGI tam nejsou; proste mi nejde do hlavy, co tam muze zabirat tolik mista.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 2. 5. 2007 18:57

[quote="Uživatel";Dokud nevyjde port na Wii nebo DS, tak to bude Japoncum ukradnute ;)[/quote]

haha, až to vyjde tak si všichni poletí do krámu pro PS3. a kdyby chtěli udělat port na Wii, tak by všechna videa museli převést na wmw, vzít grafiku z prvního dílu a vložit ji do čtvrtého. Až pak by to možná šlo, ikdyž i tak by Wii nestíhalo.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 5. 2007 18:58

uz jen tvrzeni "museli by vzit grafiku prvniho dilu" me presvedcilo, ze vubec nevis, o cem mluvis.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 2. 5. 2007 19:00

Paar: Nevis, ze za nickem HAck_SG se skryva Kojima? :-D
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 2. 5. 2007 19:00

Myslím že vím, pokud to chceš říct odborněji tak máš smůlu. Já jen apeloval na sílu Wii HW :wink:
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 2. 5. 2007 19:00

Nintenďákovi nikdy nevysvětlíš že Wii není střed světa, já se s váma nehodlám bawiit, docela by mě zajímalo jak tedy naportujou na to vaše Wii FFXIII, já se nesmím rozčilovat ! Japonci si to koupí protože na PS-3 budou japonský hry ale voni na to zatím ty hry nejsou ale až budou tak to Japonci koupí. Teď na ni žádný japonský hry moc nejsou ale budou to je jasný jako slunce.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 2. 5. 2007 19:01

Paar píše:uz jen tvrzeni "museli by vzit grafiku prvniho dilu" me presvedcilo, ze vubec nevis, o cem mluvis.

To jo, to by zvládl i Gameboy Advance :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidka 2. 5. 2007 19:01

Hosi ukonceme debaty o tom ktera konsole je lepsi jestli PS3 nebo xbox 360 obe jsou srovnatelne(ja ma doma PS3 i xbox 360 sice ma ted xbox 360 trosku navrch s hrama a grafikou ale PS3 zvladne to same to same plati o xbox 360).Urcite by PS3 zvladlo Gears of War sice by delala problem vyvojarum 256MB ram na Grafice ale urcite by to taky stalo zato a naopak MGS4 nebo LAIR by zvladl v oho xbox360 byt treba by nebili zvikli na xbox 360 architekturu berte to jako ja.Proste je Gears of War bezkopnkurecni hra po hratelnosti myslim ze nam ji PS3kari zavidi ale ja jim zavidim treba MGS4 a oni naopak Bioshock atd.Proste jsou stejne.I kdyz fandim vic MS tak je SONY take dobra a koupí PS3 neprohloupite ale Xbox 360 je proste muj milasek.Proto si kazdej vyberte jakou chcete nebo obe jako ja ale nehadejte se vzdit i PS3 i Xbox 360 komunita vy ze nikdo neni s hardwardem navrch protoze PC stejnak strci vsechny do kapni(myslim po strance grafiky viz.Crysis)
sidka
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků