podadte hru pro ram 256mb

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 4. 2007 16:08

SCobra - Prvni dva dily?? Podle me jde Red Alert2 a Tiberian Sun hrat na 256MB uplne normalne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Králíček 26. 4. 2007 16:46

Age of Empires II: CE
Total Annihilation
Warcraft 3: FT
:twisted:
Králíček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 26. 4. 2007 20:01

_DAVE_ píše:SCobra - Prvni dva dily?? Podle me jde Red Alert2 a Tiberian Sun hrat na 256MB uplne normalne.

Ono by na tom šlo SPUSTIT i C&C: Generals (ovšem nejspíš nehratelně, záleží na více věcech) :)

j_vrba: myslíš, že by byl moc velký problém si dokoupit alespoň dalších 256MB RAM ? Při dnešních cenách to máš jak za dvě hry ze zlevněný edice :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 4. 2007 20:10

no, brácha na NB Generals i hrál, myslím že tam je 512 MB RAM, ale o plynulejším hraní to nebylo... I když tam to spíš hodně brzdí ta integrovaná karta, takže by to možná za zkoušku stálo :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 27. 4. 2007 00:36

Ja hraju RA2 v pohode na nejvyssi rozliseni na notasu s 384MB RAM, gigovym celeru a integrovanou GFX a tuhle hru muzu rozhodne jen a jen doporucit (pokud neznas, cely nazev je Command and Conquer: Red Alert 2 - jedna se o alternativni druhou svetovou, kdy se Einstein vrati zpet do minulosti, kde zabije mladeho Hitlera v domneni, ze tak 2.sv nezacne, nicmene misto Dolfa zautoci Sovetsky svaz :) )
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Králíček 27. 4. 2007 06:52

RA2 běží i na 64 či 128 RAM a je krásně hratelný (hlál sem ho na Duronu 650 :lol: ), popřípadě i jeho datadisk Yuri's Rev....
Králíček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 4. 2007 09:36

_DAVE_ píše:SCobra - Prvni dva dily?? Podle me jde Red Alert2 a Tiberian Sun hrat na 256MB uplne normalne.

Neříkám první dva, ale první díly - asi to nebylo moc dobré vyjádření, protože jsem tím myslel i RA2 i TS...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 27. 4. 2007 22:03

jj, ja to hral jeste na P3 500MHz, 128MB RAM, TNT Riva2 a jelo to krasne :) vsechny command and conquery az po renegade nejsou moc HW narocne.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 4. 2007 12:15

Berzeger píše:jj, ja to hral jeste na P3 500MHz, 128MB RAM, TNT Riva2 a jelo to krasne :) vsechny command and conquery az po renegade nejsou moc HW narocne.

Já vim, Tiberian Sun jsem hrál na Celeronu 300 se 128 MB RAM a Rage Pro...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wojta 1. 5. 2007 13:40

Starcraft, Settlers III
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod migelde 15. 11. 2007 21:51

Treba Duna online:)
migelde
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 11. 2007 01:20

He ,he Vrrrba ,cokoliv co seženeš ze starších mágů ,můžeš si to ověřovat na demech ,třeba zde na Doupěti či na abecedě her...sleduj JRC-levné a zlevněné edice+klasika compilace,... ,,Nádraží-antikvy u Trafik,bazary ,na Netu se toho lidi zbavujou...zdroj:Mágy! maj,,no i v těch letošních něco vyšlo Score/Plevel!...kontroluj Levné knihy ,jinak bez kamarádů ,investic a stahování ,nebudeš mít hrát co,že ...Takže otázka? spíš měla znít ,kde to seženu než co to utáhne ,že...Lovu zdar...napiš mi na SZ...
Marcel,,šaflička,,od Zvonu...mý favoriti např.Suden strike ,Alfa centauri a cca 200 kousků dále viz výše,he...začni to shánět...rozbij prasátko a k Vánocům si udělej radost : v Doupěti ,JRC a pod...dobrunka
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 16. 11. 2007 09:30

Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 16. 11. 2007 20:34

Berzeger píše:Soldiers: Heroes of World War 2, Ground Control 2 a Homeworld 2 na 256MB rozhodne ne.
Doporucil bych Heroes of Might and Magic 3 (ted nekdy to ma vyjit za 199Kc i s datadisky od CD Projektu, to je hra, kterou budes hrat, dokud ti nezacnou krvacet oci :) ), z druhy svetovy valky pak Blitzkrieg (299Kc od Game4u)
Dobrá plácanína :D GCII si na 256 MB dávám celkem dobře (OK, musel jsem ladit grafický možnosti a ve větších bitvách to není 100% plynulost, ale hratelné to je :wink: ). HomeWorld 2 mi na 256 MB RAM jede s TVRDÝM klidem na max 8) Ona to totiž není takřka vůbec náročná hra a přitom ty bitvy vypadají úchvatně (ježek ví, vždyť jsem ho na HomeWorlda docela dlouho lákal :mrgreen: ). Takže nevím, co mluvíš...taky jde o to, jestli jsi to na těch 256 MB RAM testoval a jaké další komponenty (GK, CPU, MB) ten comp měl :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 16. 11. 2007 20:38

Red Alert 2...jedna z nejlepších strategíí...Warcraft 3 určitě...
A jinak různé ty Empajry a Blitzkrígy by měly jet bez problémů...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků