Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 6. 2022 18:23

LOL, 60 jsou tak devadesátky. FPS akce musí mít alespoň 120 a to prostě 3 nedává, protože je rozbitá. Někde jsou tipy, jak na to, ale na to kašlu.

Xbox to všechno zachránil, protože udělal některé akce ve 120, tak hraju starý pecky v normálním frame rate. Neskutečná bomba. Třeba auta v 60 mi ale moc nevadí.

Zkus, ono to nějak asi sahá do systému a divně to hledá. Mám dva ovladače přes BT a používám jen jeden. Zkoušel jsem i USB a to fungovalo tak, že jeden jsem připojil přes USB, ten to nevidělo, ale druhý přes BT ano. A když jsem odpojil ten z USB, tak zase nic. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 6. 2022 20:09

Včera jsem koupil FC6 v bazaru za £17, ještě jsem to nenainstaloval, ale už teď vím, že to bude srajda "the Ubisoft game" a tedy i za tuhle cenu předražené, jenže... co vyšlo GT7 jsem nic nekoupil a svrbí mě peněženka. Já vím, blbej důvod.
No nic, když to budu opatrně dávkovat, tak se mi z toho neudělá tak rychle blbě. Problém je, že mám hroznou chuť na nějakou novou střílečku a jako už dlouho nic slušného nevyšlo. Co se to sakra děje s FPS žánrem?
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 6. 2022 22:30

Tvl měls pravdu. Ovladač to vidí, ale B je dolů, A je nahoru a jinak nic nefunguje :-D Co to je za sranec?

-- 5. 6. 2022 23:50 --

Spusť to přes Steam, problem solved.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 6. 2022 23:27

N.Marko píše:Včera jsem koupil FC6 v bazaru za £17, ještě jsem to nenainstaloval, ale už teď vím, že to bude srajda "the Ubisoft game" a tedy i za tuhle cenu předražené, jenže... co vyšlo GT7 jsem nic nekoupil a svrbí mě peněženka. Já vím, blbej důvod.
No nic, když to budu opatrně dávkovat, tak se mi z toho neudělá tak rychle blbě. Problém je, že mám hroznou chuť na nějakou novou střílečku a jako už dlouho nic slušného nevyšlo. Co se to sakra děje s FPS žánrem?

Co je na tom zle?

Sasakr píše:Tvl měls pravdu. Ovladač to vidí, ale B je dolů, A je nahoru a jinak nic nefunguje :-D Co to je za sranec?

-- 5. 6. 2022 23:50 --

Spusť to přes Steam, problem solved.

Jsem to měl přes Steam. :D Myslíš, že Steam input to vylepší? Už nevím, jestli jsem ho měl vyplý.

-- 6. 6. 2022 00:29 --

N.Marko píše:co vyšlo GT7 jsem nic nekoupil

Taky jsi jim napsal moc pěknou recenzi na tu sračku? :D Já čekal, že to opraví a oni nic, tak jsem to smazal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 6. 2022 00:39

Jak vylepší? Mně to bez něj vůbec nefunguje. S ním tam mám správně button prompts a jde to normálně ovládat.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 6. 2022 09:46

Možná jsem ho měl vypnutý, nevím. To musím zkusit. Šlo mi hrát, když jsem druhý zapojil do USB, ale občas se to přehazovalo na klávesnici. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 6. 2022 10:59

LOL, nemám FC4 na Steam. Tak nevím, kde je, asi jsem ho koupil na Ubi, tak pak to dává smysl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 6. 2022 13:52

Však já ho mám taky na Ubi. Přidej si ho do Steamu jako nonsteam hru.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 6. 2022 14:27

To zní jako plán! Bych to rád hrál ve 120, protože 60 je fakt retro.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2022 18:02

tdjohn píše:Co je na tom zle?

Co je na tom dobře proboha? Jako jo, technicky docela OK. Všechno ostatní - FC3 s trochou extra navrch, což bylo nuda už tenkrát, když jsi prokouknul základní herní smyčku - jen je to větší, nafouklejší, tupější.

tdjohn píše:
N.Marko píše:co vyšlo GT7 jsem nic nekoupil

Taky jsi jim napsal moc pěknou recenzi na tu sračku? :D Já čekal, že to opraví a oni nic, tak jsem to smazal.


5/10 a je to v podstatě seznam věcí co mě serou a na které deset let nesáhli.
https://postscriptumgame.blogspot.com/2 ... smo-7.html
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 6. 2022 19:04

tdjohn píše:To zní jako plán! Bych to rád hrál ve 120, protože 60 je fakt retro.

U toho FC mi to přijde v pohodě, jak to nemá rozkolísaný frametimes. Nad nějakých 80, 90 už podle mě stejně narážím na limity panelu a už ten rozdíl není moc velký.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 6. 2022 09:38

N.Marko píše:
tdjohn píše:Co je na tom zle?

Co je na tom dobře proboha? Jako jo, technicky docela OK. Všechno ostatní - FC3 s trochou extra navrch, což bylo nuda už tenkrát, když jsi prokouknul základní herní smyčku - jen je to větší, nafouklejší, tupější.

tdjohn píše:
N.Marko píše:co vyšlo GT7 jsem nic nekoupil

Taky jsi jim napsal moc pěknou recenzi na tu sračku? :D Já čekal, že to opraví a oni nic, tak jsem to smazal.


5/10 a je to v podstatě seznam věcí co mě serou a na které deset let nesáhli.
https://postscriptumgame.blogspot.com/2 ... smo-7.html

Určitě, pokud tě nebavila trojka, tohle lepší nebude. Hry od Ubi se musejí hrát speciálně. Prostě už jsi to hrál desetkrát a jiné to nebude. Chceš to? Záleží. Ale pokud někdo hledá nějaké střílení v otevřeném světě, tak určitě nebude zklamaný.

Super, to jsi mě překvapil! Je to přesně tak. Srašně rád bych tu hru miloval, ale oni naschvál trollí jako kráva, aby všechny *****. Jako v minulém patchi, kdy jsem přestal hrát. Oni předražená auta ještě více zdražila. :D Ten patch to měl vše nějak opravit a ne vše dokurvit ještě víc. Tak jsem se na ně *****, ať si to hrajou sami.

-- 7. 6. 2022 10:39 --

Sasakr píše:
tdjohn píše:To zní jako plán! Bych to rád hrál ve 120, protože 60 je fakt retro.

U toho FC mi to přijde v pohodě, jak to nemá rozkolísaný frametimes. Nad nějakých 80, 90 už podle mě stejně narážím na limity panelu a už ten rozdíl není moc velký.

Tak to se máš. Hraju právě BF na Xboxu ve 120 a jako je to super, ale ještě trochu víc bych zvládl. Zase BF je dost rychlá akce, FC je prostě běžný pomalejší singl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 6. 2022 10:24

Ty z Xboxu nezjistíš, jestli 90 náhodou nevypadá stejně, jak 120 ;-) Co máš za zobrazovadlo?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 6. 2022 16:07

Co nepoznám? Xbox má VRR a já mám snímky na monitoru. Je to běžná herní 240.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 6. 2022 17:28

Myslel jsem, že si nemůžeš locknout různý frameraty a porovnávat, jak vypadají.

Mám:
80% Response Time 4.7 ms
100% Response Time 12.8 ms
Ty?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků