Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 5. 4. 2007 12:37

Mám rozehrané momentálně 3 hry (běs) a čtvrtá mě čeká teď o víkendu.

Pikmin - je jasné, že nej je mít oba díly (tak jako já :-) ), ale pokud vybíráte, tak jednoznačně druhý díl :!: (PAAR mi bude jistě oponovat ;-) ) První díl nenabízí nic co by druhý neměl a druhý díl je dotažen k "dokonalosti" Není co řešit.

Crash Bancoot - k tomu není co dodávat.

Fire Emblem - naprosto mě uchvátilo úvodní videíčko. Ta epická muzika a ta dramatičnost v jednotlivých částech toho videa, kde v druhé třetině Ike (hlavní postava) stojí proti celé hordě! smradů, které je třeba srovnat, hmm paráda! Fakty mě vzalo, ač má snad minutu a jsou to spíše obrázky (Gladius) v pohybu.

Kdo hrál Advance Wars/ Dual Strike (Inteligent system), nemůže být bojovým systémem překvapen a zaskočen. Byl jsem nadšen, jak se povedlo převést tento způsob vedení boje do 3D světa a co víc do Fire Emblem(u)...hra je víc než zdařilá :!: Jediné co bych ji snad vytknul je, že se nedá hrát v tahu (alespoň mě to nejde příliš) a spíš je vhodnější hrát támhle 2h, tuhle 3h....celkově je dobré mít tuto hru doma!

Teď mě napado, že nedostatek, na který jsem poukázal (v případě, že máte doma co jiného hrát), se stává předností, jako "proklad" jiné hře, když už vás jiná hra nudí, rozčiluje, zákys apd.

Teď o víkendu se chci vrhnout na Project Zero 3: The Tormented.

The Legend of Zelda: Twilight Princess musí počkat.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrtak 5. 4. 2007 12:57

[quote="dr.miša";Fire Emblem - naprosto mě uchvátilo úvodní videíčko. Ta epická muzika a ta dramatičnost v jednotlivých částech toho videa, kde v druhé třetině Ike (hlavní postava) stojí proti celé hordě! smradů, které je třeba srovnat, hmm paráda! Fakty mě vzalo, ač má snad minutu a jsou to spíše obrázky (ab]Gladius[/b]) v pohybu.[/quote]

JJ FE je absolutni bomba ty videa, ale pockej pozdeji prijdou lepsi. Jedina skoda, ze jich je tam tak malo, ale podle toho co jsem videl videa na Godess of Dawn pro Wii, tak tam uz jich bude hodne, proto se tak tesim :o)
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 4. 2007 13:34

dr.miša - takze sa nenudis

u mna sa toci burnout dominator /psp/
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 5. 4. 2007 13:51

AlienX píše:dr.miša - takze sa nenudiss/quote]
Nenudím sa :-)


quote="AlienX"]u mna sa toci burnout dominator /psp/

Naposled jsem rozšvihnul (chyběli mi tam snad 3 zlata) třetí díl na X-Box, ale nevím do jaké míry je to srovnatelné...tak či onak s autama si dám zase nějakej čas oddych.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 4. 2007 13:57

dr.miša - trojka bola revolucia, revenge pecka a dominator skor datadisk :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peterha 5. 4. 2007 21:46

akurat som prepadol hre Banjo-Kazooie na N64!!! :D
peterha
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 4. 2007 04:39

a vubec se ti nedivim, je to vazne dobre.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 4. 2007 06:44

Včera mi přišla LOST PLANET, tak už vim kde strávim trojvejkend :D.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 6. 4. 2007 06:53

OCELOTR píše:Včera mi přišla LOST PLANET, tak už vim kde strávim trojvejkend :D. /quote]


Hmm, také se na něj chystám >tak málo času, tolik hraní< pak sem hoď pár slov, jaké to je.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 4. 2007 07:00

Hraju Zeldu: TP...a nejak se do toho porad nemuzu dostat (5 hodin hrani a porad nuda)...tak jen doufam, ze k ni pres vikend najdu cestu :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 4. 2007 07:06

jestli to neni proto, abys mel dalsi argument proti Nintendu
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 4. 2007 07:14

Paar píše:jestli to neni proto, abys mel dalsi argument proti Nintendu


Já hrál TP jen chvilku a jako buhvíjakej zázrak mi to nepřišlo :roll: Grafika je holá, kostrbatá a cukavá, animace jak "postižená" ,WINDWAKER vypadal o tři stupně líp o OKAMI nemluvě.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 4. 2007 08:01

okami je mnohem neprehlednejsi. to je zas podle nazoru, samozrejme tvuj akceptuju.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 4. 2007 08:09

Je pravda, že na základě své 20ti minutové zkušenosti nemůžu dostačně objektivně soudit - ale graficky a hlavně animačně byla TP zklamáním.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 4. 2007 08:15

je pravda, ze par pohybu vypada kostrbate (treba skok), ale to nemeni nic na tom, ze je to vyborna hra. graficky je hra ruzna - nektere lokace jsou normalni, ale nektere jsou gorgeous (napr. poust)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků