Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 3. 4. 2007 10:24

Hele,shruba děje:
*SPOJLERY*
Hra:Johns přiveze Riddicka do Butcher's Bay,dostane prachy a Riddick uteče.
Pitch Black:Johns veze Riddicka zpět do Butcher's Bay,přistanou na planetě,postupně umírají.Přežije Riddick,Iman a Jack.To že Riddick uprchl z Butcher's Bay poznáš podle narážek.Třeba seznamování s obchodníkem:"R.B.Riddick,sériový vrah,uprchlý vězeň".Pak tady Johns umírá,takže se to logicky odehrává až po hře.
Black Fury:Loď s Riddickem,Jackem a Imanem zajmou žoldáci,Riddick prakticky všechny zabije a na scéně se oběvuje Toombs.Chce chytit Riddicka.
Chronicles of Riddick:Toombs chytá Riddicka,nechytne,R. hledá malou Jack,Iman umírá,Toombs odveze R. na Cramatorii,Lord Marschal se snaží Riddicka zabít,zabije Jack,která se přejmenovala na Kiru,R. zabije Marschala.Návaznost na hruje jen v tom,když Riddick vybírá Toombsův cíl a zmiňuje se o Butcher's Bay,že mu tam pořád drží místo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 4. 4. 2007 06:40

The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay, nema s filmy nic spolecneho (nemluvim o postavach a jistych podobnostech)

To jezek - to sice jo, ale on psal,, ze hra je podle filmu, to neni... Hra je jen odbocka
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 4. 2007 08:56

Není,vždyť mu v ní teprve vyleští oči.Hra je prostě před filmy.
Včera jsem se díval na Pitch Black a když vykládá malé Jack,jak mu za 20 mentolek vyleští oči,tak jsem si uvědomil,že v té hře ti to vlastně udělá ten doktor v podzemí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 4. 4. 2007 20:20

huftý... tak už jsem zkouknul i dvojku... a musim říct že jednička je lepší... ale teď jdu zas pařit hru... :wink:
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 5. 4. 2007 09:41

300 [90%]
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 4. 2007 09:48

tristovka bol jeden z najlepsich filmov poslednych mesiacov
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 5. 4. 2007 10:41

jezek píše:Není,vždyť mu v ní teprve vyleští oči.Hra je prostě před filmy.
Včera jsem se díval na Pitch Black a když vykládá malé Jack,jak mu za 20 mentolek vyleští oči,tak jsem si uvědomil,že v té hře ti to vlastně udělá ten doktor v podzemí.l/quote]


No jasně, JEŽOUR má pravdu - hra je prostě první díl série, nebo takový ZERO díl. Stejné jako byl hra ENTER THE MATRIX a přesně zapadala mezi druhý a třetí díl série.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 4. 2007 13:58

Halelujá,chvalme pána.Konečně někdo,kdo mě pochopil :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 5. 4. 2007 20:43

No ja sem to taky myslel tak... ale nechme to byt, jinak v utery sem byl na 300 a parada 10/10
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 6. 4. 2007 09:33

Ed Wood - 9/10
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 4. 2007 09:58

Jo,včera jsem na to koukal a je mi líto,že jsem to nestihl celé.Naprosto výborný film,co jsem teda viděl.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 6. 4. 2007 18:39

Darwinovi ceny-černá komedie,velmi zajímavé až na pár vtípků nuda...čekal jsem něco lepšího 6/10

Butterfly Effect-Tak tenhle film mě naprosto dostal :!: není k tomu co říct,nejlepší je si to porhlédnout,ale opravdu doporučuji,budete čumět dávám 10/10 (abych trochu přiblížil děj,jedná se o "cestování v čase"a následné měnění budoucnosti víc neřeknu)

Lovecká Sezona-zase novej animák-_- čekal jsem něco lepšího(už i od animace)myslím že tyhle animované filmy by se měli přenechat pixaru a nebo ten film vypracovat do té nejlepší kvality pak to vyzní jako pěkná blbost dávám 6/10
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 6. 4. 2007 19:58

Butterfly Effect je hodne povedenej.
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 6. 4. 2007 21:10

Prave jsem s mladou dokoukal Noc v muzeu a celkem dobra podivana pro celou rodinu ;-) 80%
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 4. 2007 20:59

Nikdy to nevzdávej ... nebo jak se to jmenuje, teď to právě končí na Primě :wink:, koukal jsem na to sem tam očkem :wink: ... páč mam NB na klíně :) ... typickej slaďák :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků