PC opouští PC !

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 28. 3. 2007 09:45

Dámy a pánové - tímto jsem nucen oznámiti že v nejbližší době opouštím po dlouhých letech PC coby primární herní platformu, neb svůj starý dobrý kompuťer pentiowy třigiga (v podpisu) předávám mamince ku práci a nový si vzhledem ke složité situaci na trhu (levná ale nevýkonná AMD, výkonná ale drahá C2D Intel, absence dx10 karet mimo hi-end a prozrazeným plánům cen na poslední čtvrtletí roku) pořizovat nyní nehodlám. Pravděpodobně si tedy pořídím i X360 a budu si užívat pohody "instantního hraní". Inu, takhle se z PC hráčů stávají hráči konzoloví...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 28. 3. 2007 10:10

A chleba? Bude levnejsi? :roll:
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Semyazza 28. 3. 2007 10:31

Já měl PSone a prodal sem jej jelikož PC je 1000xlepší.Teď mám PS2 a musím říct že Sony mě nikdy nepřesvědčilo o tom že by mohlo být lepší než moje milované PC...A taky mi řekněte jak si chcete tunit a taktovat konzole? Po přidání chipu na hraní pálených her tuning konzole končí :D Věrný PC hráč SemyaZZa
Miluju svůj XBox360 Elite a svého compa P4 D925 3GHz (2core), 2GHz RAM DDR2 533cache, Radeon X1950Pro 256MB DDR3, myš Razer Diamondback PlasmaBlue, podložka Razer Mantis Control...a co vy??
Semyazza
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 3. 2007 11:16

Hmm,PC,co na to říct....asi nic.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 3. 2007 11:29

Pane nerozhodny, tvuje problemy bych chtel mit. :mrgreen: Slozita situace na trhu. :?: Proste kup desku s 965, C2D4300 a GTS s 320MB a hotovo..

Stejne budes za pul roku becet ze na X360 je her malo, nebo jsou drahe atd..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 3. 2007 11:39

2PC:Takže všechny témata ,týkající se Tvých sestav nových kompů,můžu smazat?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 28. 3. 2007 12:39

davee píše:A chleba? Bude levnejsi? :roll:


Ale tak kdyz tu spamoval s PC, Xbox 360, zase PC, PS3, tak proc by tu nespamoval s PC jeste minimalne jednou...
(uvidime, jak mu to vydrzi... treba az preboli novy SH, tak zase zmeni nazor...)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod elfkam66 28. 3. 2007 12:49

RIP pc PC :mrgreen:
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jo_Do 28. 3. 2007 15:53

To já chci jet do Antarktidy chytat motýly.
Chtějí mě tam udělat císařem, tak to asi vezmu.
Jo_Do
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 28. 3. 2007 15:57

PC ty ses kun, ty tvoje novy temata...docela unikat :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 28. 3. 2007 15:58

PC: nechces si zalozit svuj vlastni topic, kde bys psal vsechno? :wink:
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 28. 3. 2007 16:11

hmm a kdyz jsem na pochybnou PCho zabavu furt si vybirat novy sestavy a pak oznamit srdceryvny odchod z PC scény , hned budu hur spat,upozornoval nekteri na me koukali jak na debila treba Ertefol :roll: :wink:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 28. 3. 2007 16:25

ne, my koukáme na PCho jak na debila :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 28. 3. 2007 16:46

PC píše:Dámy a pánové - tímto jsem nucen oznámiti že v nejbližší době opouštím po dlouhých letech PC coby primární herní platformu, neb svůj starý dobrý kompuťer pentiowy třigiga (v podpisu) předávám mamince ku práci a nový si vzhledem ke složité situaci na trhu (levná ale nevýkonná AMD, výkonná ale drahá C2D Intel, absence dx10 karet mimo hi-end a prozrazeným plánům cen na poslední čtvrtletí roku) pořizovat nyní nehodlám. Pravděpodobně si tedy pořídím i X360 a budu si užívat pohody "instantního hraní". Inu, takhle se z PC hráčů stávají hráči konzoloví...I/quote]
Přeji hodně štěstí
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 28. 3. 2007 16:48

já jenom vím, jak blbě se vybírá sestava :wink:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků