Co parite po siti?

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 19. 3. 2007 21:24

sergej.pokryskin píše:wJinak CoD 1 (2 nemam, ale asi ji taky zkusim na gameparku)
na gamezone je malo lidi

Omyl, na GameZone už nejsou ŽÁDNÝ lidi -> http://www.gamezone.cz
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 19. 3. 2007 23:00

Po netu? Pouze HL2 Deadmatch. GG rulezzz :twisted:
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaay 19. 3. 2007 23:03

Ted píše:Po netu? Pouze HL2 Deadmatch. GG rulezzz :twisted:


Jedině souhlas. Občas dám i HL: Deathmatch Source :)
I'm still alive...
Kaay
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ted 20. 3. 2007 00:02

Ten mám taky, ale ještě jsem ho nenainstaloval...
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 20. 3. 2007 20:19

Ja by som aj hral CS:S, HL2 Deathmatch, Prey, Unreal Tournament 2004, NfS:U2, Day of Defeat, Trackmania Nations, F.E.A.R. Combat cez internet, ale... ALE mám neuveriteľne pomalý internet! :cry:
No, niekto má fakt smolu... aspoň, že nejaký mám. :mrgreen:
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod sergej.pokryskin 20. 3. 2007 20:46

3D_Crab píše:
sergej.pokryskin píše:wJinak CoD 1 (2 nemam, ale asi ji taky zkusim na gameparku)
na gamezone je malo lidi

Omyl, na GameZone už nejsou ŽÁDNÝ lidi -> http://www.gamezone.cze/quote]


LOL tak to jsem nepostřehl..., takze jakysi "krach" :lol:
Asus K50AB
Turion X2 2,2 GHz
4 GB RAM
ATI Radeon HD 4570 512 Mb RAM
sergej.pokryskin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilda_gamer 20. 3. 2007 21:07

Call of Duty 2. Někdy jsem zkusil hrát Counter Strike, ale nechytlo mě to. Jinak ještě Vietcong 1 jsem hrál delší dobu. V současnosti nehraji nic, ale někdy to Call of Duty 2 .

Jo a ještě takové malé doporučení : doporučuji hrát na GameParku. Je tam zábava, pořádné hraní a hodně česky mluvících lidí.

Wolfeinstein: Enemy Territory jsem hrál, ale není to nic moc hra. Moc mě nebaví a asi 10 minut po instalaci doslova ,,letěla'' z harddisku.

Pro Ted-a : Prey jsem dohrál Singleplayer. Multiplayer jsem nezkoušel, ale mohla by to být dobrá pařba ;).


Trackmania (všechny díly) mě nebavila v tom, že byla tak hrozně ultramega nerealistická. Raději bych doporučil Toca Race Driver 3 (je to dosti realistické, zábavné, s velkou dávkou aut a tratí). Další ze simulátorů je například GTR 2 (je to ale opravdu professionální simulátor, jenom pro ty jezdce které už několik let hrají jiné simulátory na nejtežší obtížnosti, v žádném případě to nemohu doporučit nováčkům, ale i těm hodně pokročilým).

Tím sem se však nechtěl někoho nějak vážně dotknout. Každá hra má své kouzlo, ale každá hra také nebaví každého. Mě to prostě nebaví, jíneho ano.


To jsem nevěděl. Já hraji na GameParku i odpoledne a zatím jsem žádné problémy neměl. Je ale pravda, že jsem nehrál s tisícem lidí .
Naposledy upravil vilda_gamer dne 22. 3. 2007 21:39, celkově upraveno 2
vilda_gamer
First Blood

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 20. 3. 2007 21:19

vilda_gamer píše:Call of Duty 2. Jo a ještě takové malé doporučení : doporučuji hrát na GameParku. Je tam zábava, pořádné hraní a hodně česky mluvících lidí /quote]

Nutno dodat, že na GameParku se dá hrát v časech od 00:00 až po 12:00-13:00, zkrátka v období, kdy hraje Call of Duty max. 1000 lidí, pokud je lidí více, všechny servery začnou neskutečně lagovat.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 20. 3. 2007 22:30

Jóó, ještě sem dřív pařil mulťák k Prey, ale nějak jsem přestal. Teď zrovna nemám co hrát, tak že bych se k němu vrátil... 8)
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Estez 6. 4. 2007 10:14

v posledni dobe to je Americas Army a drive UT99 -- v taktice uplne rozdilne gamesky :lol:
nejkrásnější zvuk je ticho!
Estez
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 18. 6. 2007 10:45

CS 1.6 nic jineho.
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
First Blood

Odeslat příspěvekod negr 18. 6. 2007 19:17

Enemy Territory, Red Orchestra, Life for Speed - nic jinýho! (něco by se možná našlo :wink: )
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 18. 6. 2007 19:52

Uz dlouho jsem zadnou strilajdu po netu nehral, ale kdyz tak CS1.6 nebo sem zkusal GTA MP a UT04.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Králíček 20. 6. 2007 20:31

GRAW2 multi demo :-), CoD2, W3:FT (hlavně DotA)... no a na PS3 pak Resistance a Motorstorm ;-) ... no a teď netrpělivě čekám na R6 Vegas
PS3 - firmware 1.81
Games: Resistance Fall of Man, MotorStorm, Virtua Tenis 3
Králíček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 20. 6. 2007 20:45

Co paříme po síti? Na ťeláku jsme většinou pařili nad nataženou sítí volejbal...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků