Plná hra v novém DOUPĚTI

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Semyazza 20. 3. 2007 12:40

davee píše:
Semyazza píše:To Logan: tak to máš můj obdiv,ne moc lidí si dnes kupuje originál,ale musím říct že od dob kdy sem s PC začínal šli ceny hodně dolů.Moje první hra na celeon 444mhz byla originál NHL2000 za 1500kč!!!0/quote]
Tak NHL 07 stoji dnes taky 1500,- :-)
EE NHL 2007 stojí na megagames.eu 989kč takže nějakých 1100 i s poštovným.
Miluju svůj XBox360 Elite a svého compa P4 D925 3GHz (2core), 2GHz RAM DDR2 533cache, Radeon X1950Pro 256MB DDR3, myš Razer Diamondback PlasmaBlue, podložka Razer Mantis Control...a co vy??
Semyazza
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 20. 3. 2007 12:42

To ano, ale doporucena cena je 1499,-.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 20. 3. 2007 12:55

no jasně, ale z megagames je to dovoz z polska... ;-) sem tam před dvěšma tejdnama byl a koukal na to...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Semyazza 20. 3. 2007 14:24

No jasně ale furt tě to výjde levněji víš jak...Zrovna sem dohrál demo C&C tiberium wars a originálku musím mít!!!! Fakt je to nádhera ta grafika.Pokud máte PC sestavu stejně jako já tak doporučuju vše na ultra detaily :D Ale to je mimo téma...

//edit:o podpisech se běžte bavit jinam,třeba semhle:http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=2037-Jezek
Miluju svůj XBox360 Elite a svého compa P4 D925 3GHz (2core), 2GHz RAM DDR2 533cache, Radeon X1950Pro 256MB DDR3, myš Razer Diamondback PlasmaBlue, podložka Razer Mantis Control...a co vy??
Semyazza
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 21. 3. 2007 14:11

Logan007 píše:no jasně, ale z megagames je to dovoz z polska... ;-) sem tam před dvěšma tejdnama byl a koukal na to...o/quote]

To jsou ty pojizdny dodavky co davaly ve zpravach ne:D
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 3. 2007 21:08

Drahý Honzo Mokresi,když jste u Doupěcích Fulek...měli by jste k Tomu
Vždy !,,vypotit ,,...aspoň cz ! minimánuálek pro Rozjezd do cca 1.-2.levelu + cz popis Ovládání,jak tomu bývalo na Herní Mágové scéně zvykem a to hlavné u her opomenutých a nepolíbených jakoukoliv cz!podporou,že...za takovouhle ,,malou,,hráčskou Pomoc ,Vám snad ještě čtenáři a příznivci Stojí é měly by stát?! Viz.:Knight,Patricián i Enclave,že...Děkuje za Všechny předem ...
,...Marcel od Zvonu...p.z. potom by byl i Ten Patricián přijat s většími díky...he...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petriczech98 18. 7. 2007 13:10

No Doupě kupuku i s DVD a jsem vcelku spokojen. Serious Sam jsem měl ještě před tím, než to bylo v Doupěti a stejně jsem si to koupil i s DVD. Enclave je pařba stejně jako knights of the temple. Já si myslim, že většině lidí vyhovujou akční hry... Takže já říkám jediný: Doupě je na tom cenově super a je to nej. česák jakej jsem kdy viděl...(o hrách) :-)
petriczech98
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 18. 7. 2007 17:03

petriczech98 píše:No Doupě kupuku i s DVD a jsem vcelku spokojen. /quote]
jestli mas aktualni cislo tak si koupil naposled :wink:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 18. 7. 2007 23:49

Myslím, že tento thread mohu zcela jistě už ukončit. :cry: :(

RIP Doupě
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků