Plná hra v novém DOUPĚTI

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 18. 3. 2007 20:13

jezek píše:2Honza Morkes:Bohužel se i u svých kamarádů čím dál více setkávám s názorem,že nemá cenu kopovat časák,když je tam blbá hra.Dívají se na stránky a co tam je a podle toho se rozhodnou.Já vždcky koukám na doupě,jestli tam jsou nějaké patche,videa,mod a podle toho kupuju přílohu.Bohužel to u jiných časáků nejde a tak je ani nekupuju.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 18. 3. 2007 20:42

uz vidim ten flame o legalnosti ci nelegalnosti cracku originalky :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 18. 3. 2007 21:55

Psali jsme o tom v Doupěti, myslím, že se Martin Boček coby právník vyzná:) Každopádně je tu i selský rozum, který říká, že když máš originálku, žádný výrobce tě nebude uhánět, za to, že jsi línej strkat CD do mechaniky:)
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 19. 3. 2007 07:58

Honza Morkes píše:Psali jsme o tom v Doupěti, myslím, že se Martin Boček coby právník vyzná:) Každopádně je tu i selský rozum, který říká, že když máš originálku, žádný výrobce tě nebude uhánět, za to, že jsi línej strkat CD do mechaniky:)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 19. 3. 2007 08:45

Honza Morkes píše:Psali jsme o tom v Doupěti, myslím, že se Martin Boček coby právník vyzná:) Každopádně je tu i selský rozum, který říká, že když máš originálku, žádný výrobce tě nebude uhánět, za to, že jsi línej strkat CD do mechaniky:)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Semyazza 19. 3. 2007 11:23

Honza Morkes píše:
Baker 20 píše:To, je dost, že v Doupěti bude po dlouhý pořádná hra,která má úroveň chtělo by to pokračovat podobným směrem,protože upřímě hra typu Patrician 3 a mnohé předchozí seženu v Levnejch knihách za dvacku a to se mě osobně pak koupě časáku nevyplatí.k/quote]

A proč vůbec potřebuješ, aby se ti koupě DVD pčílohy "vyplatila", když si můžeš zajít do obchodu a koupit si hru, kterou opravdu chceš (a ne čekat, jestli se do tvého vkusu trefí některý z časopisů)? Časopis je produkt sám o sobě a jeho primárním cílem není substituovat roli herních distributorů. Doupě stojí stovku (bez přílohy 50 Kč), takže v porovnání s konkurencí ušetříš každý měsíc až 150 Kč, za které si můžeš pořídit hru svého srdce a dostat ji v krabičce, s manuálem apod.

Plná hra je bonus, třešnička na dortu a herní časopisy nikdy nebudou moci dávat na přílohu hry o stejné kvalitě a se stejnou podporou jako opravdoví prodejci her. Naprostá většina plných her jsou hry, které se prodávají ve zlevněných edicích. Splinter Cella si pořídíš za 199 Kč - s krabicí a manuálem, Level s DVD taky a Splinter bude jen DVD. Proč si tedy nekoupit přímo hru, kterou si můžu vystavit na poličku?

Snažíme se pochopitelně vybírat ty nejzajímavější tituly, ale když se budeme bavit o kvalitě a porovnávat s konkurencí, s Doupětem ušetříš každé dva/tři měsíce na titul, který opravdu chceš a jejž si budeš vážit. Nedává to větší smysl než čekat, co se kde objeví a pak si to odnést domů v nějakým pochybným obalu a ještě "s nějakým plátkem"? /quote]
Honzo máš právdu,já doupě kupuju už od prvního čísla protože máte super recenze u kterých se vždy zasměju a plné hry co tam dáváte vždy jen zkusím a pak házím do šuplíku,jelikož na hraní nemám moc času kvůli progamingu.Ale Enclave vypadá fakt dobře :wink: BTW:jsem předplatitel a až mi skončí teď v prosinci předpaltné určitě si ho nechám prodloužit zase na 2 roky.Doupátko nemáte konkurenci!!! jen tak dál....
Miluju svůj XBox360 Elite a svého compa P4 D925 3GHz (2core), 2GHz RAM DDR2 533cache, Radeon X1950Pro 256MB DDR3, myš Razer Diamondback PlasmaBlue, podložka Razer Mantis Control...a co vy??
Semyazza
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pentapi 19. 3. 2007 13:51

plnymy hrami ve SCORE jsou Act of War, Spellforce, Neighbours of hell 2 a jako posledni Powerdrome, ktera je podobna tem auticku jak tam jezdite i hlaavou dolu. nespominam si jak se to jmenuje
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pentapi 19. 3. 2007 16:31

vetsinou ale DOUPĚ HRA jede bez divka. jen Another War mi jel s DIVKEM
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 19. 3. 2007 17:04

Nevim co si stěžujete, buďte rádi, že Doupě plné hry dává, beztak je to pro většinu z Vás, jediný legální software, který kdy Váš počítač uvidí...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 19. 3. 2007 17:05

MajorShitus píše:Nevim co si stěžujete, buďte rádi, že Doupě plné hry dává, beztak je to pro většinu z Vás, jediný legální software, který kdy Váš počítač uvidí...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Semyazza 19. 3. 2007 22:43

No tak jelikož vydělávám tak si kupuju jen originál pouze kvalitní hry.Takže když si koupím jednu hru za měsíc tak vím že ji nedohraju za jeden den.I když je pravda že i pár pálených her mám ale ty už nehraju :P
Miluju svůj XBox360 Elite a svého compa P4 D925 3GHz (2core), 2GHz RAM DDR2 533cache, Radeon X1950Pro 256MB DDR3, myš Razer Diamondback PlasmaBlue, podložka Razer Mantis Control...a co vy??
Semyazza
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 20. 3. 2007 07:57

Semyazza píše:No tak jelikož vydělávám tak si kupuju jen originál pouze kvalitní hry.Takže když si koupím jednu hru za měsíc tak vím že ji nedohraju za jeden den.I když je pravda že i pár pálených her mám ale ty už nehraju :Pn/quote]


tak na PC jsem byl kdysi big warezator, ale za poslední tři roky jsem neudělal ani jednu kopii hry a kupuju jen originály. To damé na konzole...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Semyazza 20. 3. 2007 12:01

To Logan: tak to máš můj obdiv,ne moc lidí si dnes kupuje originál,ale musím říct že od dob kdy sem s PC začínal šli ceny hodně dolů.Moje první hra na celeon 444mhz byla originál NHL2000 za 1500kč!!!
Miluju svůj XBox360 Elite a svého compa P4 D925 3GHz (2core), 2GHz RAM DDR2 533cache, Radeon X1950Pro 256MB DDR3, myš Razer Diamondback PlasmaBlue, podložka Razer Mantis Control...a co vy??
Semyazza
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 20. 3. 2007 12:04

no tak na pc je to celkem v poho, tam máš hafo her za 199-899 Kč... to jsou super ceny... Moje první hra na celeron 333, byla Abe`s Odesey a pak Heroes III... Jedna ya 500 a druh8 jako novinka ya 1500... ;-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 20. 3. 2007 12:10

Semyazza píše:To Logan: tak to máš můj obdiv,ne moc lidí si dnes kupuje originál,ale musím říct že od dob kdy sem s PC začínal šli ceny hodně dolů.Moje první hra na celeon 444mhz byla originál NHL2000 za 1500kč!!!0/quote]

Tak NHL 07 stoji dnes taky 1500,- :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků