PS3 vs X360 vs Wii_zamceno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Ke které konzoli máte nejblíže?
Wii 38 %  33%  [ 38 ]
Xbox360 35 %  30%  [ 35 ]
Playstation3 42 %  36%  [ 42 ]
Celkem hlasů : 115

Odeslat příspěvekod Majklbig 11. 3. 2007 13:32

Dark_one: ale jak to je možné, když je DVD ve vzduchu na "držáku"?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 11. 3. 2007 13:49

To netusim, nikdy jsem se nezabyval tim, jak pracujou DVD mechaniky u PS, vychazim jen z toho, co se ke me dostalo od lidi, co hrajou Tekken.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 11. 3. 2007 14:04

Jenze vetsina lidi sou "hovada" a "prasata" co nevi jak s mediem zachazet a v 99% je mechanika to posledni co ty jejich media znicilo :-)
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kave2 11. 3. 2007 18:48

hej, uz v tom mam jasno. kupujem ps3. a zoberem 2 hry, jedna motorstorm, druha fear alebo resistance:fall of man. poradte, ktora je lepsia. mna viac taha resistance. dik za radu
kave2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 11. 3. 2007 18:53

resistance jednoznacne 8)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 12. 3. 2007 09:32

V Praze už nejspíš X360°nikde v Tescu v akci nejsou...


Sere mě že mi ta akce utekla - za čtyři litry bych si core koupil klidně znova (za ty prachy se to už vyplatí)...

Jen se bojím že to takhle může dopadnout stejně s PS-3 - koupím si ji za 17 000 a v Tescu pak bude za 8500. Nejhloupější je že ty konzole vykoupili spekulanti. Tesco prokázalo MS medvědí službu... Docela by mě zajímalo jestli o tom MS Czech ví. Nedivil bych se kdyby potom už Tescu nedodali ani jeden kousek. (Vesměs platilo že Wokna a konzole se NIKDY nezlevňují, pokud to nechce výrobce - tím myslím jak ixkrabky tak Sony... ) Podle mě byla ta akce (navíc blbě propagovaná) pěknej podraz na kterém vydělali opravdu jenom šmelináři... Fuj...

Nebo jste snad někdy viděli PS-2 v normálním obchodě třeba za 2000 ? Nebo PSP za 3000 ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 23. 3. 2007 11:20

To: Capcom

We (The people that have signed this petition) feel very left out in your decision to make Devil May Cry 4 a Multi-Platform title, and hereby agree to boycott your sale of Capcom affiliated games. This is due to your decision to turn your back on your most faithful gaming company. For years we have enjoyed games, we have reaped the benefits of your committment to Sony. We find it absolutely demoralizing for not only the gamers, but also Sony itself. We want you to know that will not, and should not stand for your actions, and therefore withold our option of buying your product.

Sincerely,

The Undersigned


zdroj: kotaku

Zajimava petice... Ja sice chapu urcitou skodolibou radost, kdyz konkurence ztrtati exkluzivku, ale obracene to snad neni zadna tragedie... autori tehle veci to ovsem trochu hodne nezvladli... (co jsem koukal, tak se to moc s uspechem nesetkalo... nastesti)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 23. 3. 2007 11:29

hloupost. je to jen chamtivost - preci nikdo PS3 verzi nerusi, ne?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 23. 3. 2007 11:55

Je to blbina prvního kalibru...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 25. 3. 2007 16:15

Přesunuto z tématu playstation 3. Ohledně ceny PS-3


OPAKUJU TO NAPOSLEDY:

PS-tohle je téma o PS-3 asi by bylo dobré držet se tématu a ne pořád spekulovat co byste si koupili kdyby - jak říkal už Švejk - "Kdyby-chyby !" Pokud někdo PS-3 just chtěl tak už ji doma má... Jako já, můj kámoš, a pár lidiček odtut z doupe.cz... Jak rád říkám - na to abyste na ni měli našetřeno bylo času dost a opětovně se divím tomu - jéééé to je drahýýý u PS-3 ale Wíííííííí ííííhned u konzole Nintenda za nestydatých 8000Kč.... Opravdu nechápu jak můžete nadávat na cenu u PS-3 (za to všechno co má pod kapotou je to prostě odpovídající a já tu cenu rád akceptoval) ale cena za urhardware u Wii vám nevadí... Potažmo z uživatelského hlediska mi připadá PS-3 víc fér než X-360 protože například má HDMI výstup který se do X360 teprve bude montovat... Má ho totiž i v levné verzi, má vyměnitelný disk... Nejste omezeni jedním diskem který vám MS naservíruje s expresní přirážkou, o ceně Wi-fi se už mluvilo (anténka 3000 - já mám celý router za 2000..) Potažmo když o tom uvažuji tak i systém přídavných mechanik u X360 je trochu - Microsoftí... K velké krabici si koupíte další dvě krabice... (blue ray - HD). Nebo jistá vypočítavost kup si CORE ale abys na tom mohl hrát tak si musíš koupit i HDD nebo pamětovku a místo bezdrátu dostaneš dráťák... Je škoda že vzhledem k chudším hráčům nedováží Sony do EU i 20GB verzi která je de facto (až na tu wi-finu) srovnatelná s premiovkou X-boxu a v HDMI ji dokonce předčí... Na rozdíl od Core verze je 20GB PS-3 připravená k okamžitému hraní ! Tj. má HDD... Protože paměťová karta není to pravé ořechové (viz cena) a cena HDD je taky dost přestřelená... Popravdě - mám pocit že teprve nyní se MS chytil za nos a proto vydává x-box 360 revize 2 s HDMi a 100GB HDD... Jenže fór je v tom že pokud máte PS-3 můžete si z ní tu 100GB verzi udělat taky a hned... Ba i 200GB... Není všechno zlato co se třpytí a Bill rozhodně není hodnej strýček o Nintendu ani nemluvě (jeho finanční politika je z této trojice nejnestydatější...)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 25. 3. 2007 17:03

takze opet jsem se dozvedeli, proc je PS3 dokonala a proc jsou ostatni naprosto hrozne. klasika.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 25. 3. 2007 17:05

PC píše:ale Wíííííííí ííííhned u konzole Nintenda za nestydatých 8000Kč.... Opravdu nechápu jak můžete nadávat na cenu u PS-3 (za to všechno co má pod kapotou je to prostě odpovídající a já tu cenu rád akceptoval) ale cena za urhardware u Wii vám nevadí... d/quote]


S tímto s tebou na 100% procent souhlasí. Wii by měla stát tak 3000,- víc ne. A s tím ostatním vesměs taky :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 25. 3. 2007 17:18

A kde to píšu ???? KDE TO PÍŠU ??????? Pouze jsem napsal důvody proč mi PS-3 nepříjde drahá jak se tvrdí...

Pouze jsem porovnával hodnotu vs cenu a co za ní dostanu... Nic víc. Nic míň. Na hrej je reportáž kde říkají že PS-2 stála 21 000...

Pouze se domnívám že PS-3 tak jak je je relativně dokonalý výrobek.
XBOX 360 se liší podle balení - to že jej ovšem přepracovávají znamená že asi MS něco v počátcích podcenil i tak je to ovšem impozantní kus HW - přesto zatím mohu (jakožto člověk co měl obě konzole) napsat že řešení PS-3 se mi líbí více(zdroj v mašině, tichý chod při prohlížení menu atd..) HW srovnatelný s PS-3, lepší gamepad-ba nejlepší vůbec.

Wii - nejhorší poměr cena/výkon, nejhorší HW-paradoxně - nejmilovanější a nejzbožňovanější...

Koneckonců to co tvrdím tvrdí i analytici, gamenovináři atd...

X360 a PS-3 jsou v podstatě bratránci - poháněni procesorem na bázi IBM Power PC - lišící se jen koncepcí a samozřejmě grafickým adaptérem a pamětí. Wii je - prostě gamecube s novým ovládáním, budgetová konzole za nebudgetovou cenu. Proto se divím že cena u téhle konzole vám nevadí ale cena PS-3 jo... Ačkoliv v podstatě je oproti X-boxu dražší o čtyři tisíce, v případě že by se u nás prodávala levnější verze by porovnání Core vs. 20GB vyšlo nastejno... Z toho vyplývá že SOUČASNÁ cena jak x360 tak PS-3 je (aspoň pro mne) akceptovatelná, cena Wíi nikoliv. Za moc peněz málo muziky...
Naposledy upravil PC dne 25. 3. 2007 17:26, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 25. 3. 2007 17:21

Tuším, že PS2 stála snad 24 999kč při uvedení u nás...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 25. 3. 2007 17:23

Jenze k cemu mi je dokonalej vyrobek (taky za vodpovidajici cenu), kdyz muzu mit vo neco min dokonalej stroj, kterej je ale levnejsi a poslouzi mi stejne?
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků