Filmy podľa hier

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Daemon666 5. 3. 2007 00:31

LOL na tom sidlisti co jsem byl u kamose to bylo v te dobe celkem normalni :-) ale taky uz se to celkem uklidnilo ;-) to byly roky... to se pekne vzpomina... ne ze bych byl dedula, ale hold 17 let uz je davno pryc :-( ted uz si nemuzu dovolit tak saskovat :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 5. 3. 2007 00:44

Daemon666 píše:ted uz si nemuzu dovolit tak saskovat :-)

Proč by si nemohl ? :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DeathHuman 5. 3. 2007 07:00

Nejhorší filmy podle her jsou od Uw(v)e Bolv(t)a(no nevim).
DeathHuman
First Blood

Odeslat příspěvekod Daemon666 5. 3. 2007 09:02

no prece jenom v 25 uz nemuzu delat takove ptakoviny jako v 17... ne ze by to neslo, ale prece jenom uz mam "doufam" vice rozumu :-) pokud jsem ho nekde neztratil... protoze my fakt blaznily :-) nase parta byla velice znama ;-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 3. 2007 17:39

Ale blbost,čím dýl budeš dělat kraviny jako puboš,tím dýl budeš mladý.My blbneme furt :wink:

Jinak lidičky,dneska jsem si dal asi po 15 FF:AC a zase jsem na tom děsně ujel.To je prostě paráda :!: :!:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 5. 3. 2007 19:00

s tim naprosto souhlasim... kraviny to jo. ty delam porad a asi nikdy neprestanu... teda jednou bohuzel jo :-) ale to co jsem delal drive uz fakt uz delat nebudu ;-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 5. 3. 2007 19:17

Mortal Kombat, Resident Evil, Silent Hill a hra na namet filmu Ridick, vse naprosto famozni, FF:AC stoji za prd... az na Tifu :wink:
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 3. 2007 19:24

co poviete na Dead or Alive ;-)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 3. 2007 19:35

DarthRu píše:Mortal Kombat, Resident Evil, Silent Hill a hra na namet filmu Ridick, vse naprosto famozni, FF:AC stoji za prd... az na Tifu :wink:

Já nevím,hru jsem nehrál,ale film mě dostal.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 6. 3. 2007 09:14

je to jedna z nejlepsich akcnaren co jsem kdy videl. A to rikam jako fanousek hry :)
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 3. 2007 14:12

Tak Ty jsi zaujatý :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 6. 3. 2007 14:57

Alien vs Predator a Silent Hill se mi hodne libili. Resident Evil nebyl spatnej, ale opravdu se mi libila az dvojka (je mozny, ze za to muze Milla ;) ). Jinak zadny zazraky rekl bych...
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 3. 2007 15:04

Tak Ty máš teda opravdu (podle mne) divný vkus.Já bych zase řekl,že Av.P byl bohapustý propadák,když vezmeš jak kvalitní komixy jsou z tohodle uviversa a RE2 je taky pěkná ***** (dosadí si každý sám).Jednička byla fajn,ale dvojka :roll:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 6. 3. 2007 15:15

jezek píše:.Jednička i](míněno RE) )/i]byla fajn,ale dvojka :roll:


Sice byla celkem fajn, ale spíš než RE mi to přišlo jako zfilmovanej Half life 1... :wink:
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 3. 2007 15:41

RE jsem nehrál,ale film mě dostal.Hlavne Michelle :P
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků