Kniha přání a stížností

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 25. 2. 2007 23:42

Vypadá to, že Patrik kopíruje články kde se dá, viz recenze na Freak Out, jenž se objevila http://www.hrej.cz, sice opět uvádí zdroj, ale opět je nahoře "Napsal Patrik" ...
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 2. 2007 00:04

On je ten web pokud se nemýlím postaven na Joomle, takže když tam chcete napsat příspěvek, musíte se přihlásit, tak to je pak že to odeslal on :) ... ale neni to jeho :lol: ...

Nejvíc se mi líbí, jak tam píší, abys podpořil jejich web, za to, že kopčí články kde se dá, bych je možná tak maximálně žaloval :lol: :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 26. 2. 2007 00:22

3D_Crab píše:Vypadá to, že Patrik kopíruje články kde se dá, viz recenze na Freak Out, jenž se objevila http://www.hrej.cz, sice opět uvádí zdroj, ale opět je nahoře "Napsal Patrik" ... /quote]


Jo, přes konkurenci jsem na ně taky narazil :wink:
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 2. 2007 06:11

Co takhle proti nim zahájit masivní letákovou kampaň? :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 26. 2. 2007 10:29

Ja bych to hnal az uplne nahoru, ke Krali bramborovych lidi...
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 2. 2007 10:33

Ale ty víš,jak se k němu dostat? :mrgreen:
Jinak,jestli s tím někdo z redakce bude něco dělat,dejte vědět.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 26. 2. 2007 10:37

Staci mit kouzelny koberec...maly trisedadlovy by stacil...
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 1. 3. 2007 20:06

Mam maly problem, chcem poslat SZ, napisem ju a stale ju mam v Nedorucenych. Neviem ci mam cakat alebo co. Pomozte prosim...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 1. 3. 2007 20:07

Ten druhý si ji ještě nevyzvedl :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 1. 3. 2007 20:08

aha, diky...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slepys10 4. 3. 2007 16:24

Chtěl bych vás poprosit o zaslání CD z čísla 17 z května 06.Po zakoupení vašeho časopisů právě tohle Cd se nerozjelo.Zbývající dvě ano.Proto sem se chtěl zeptat jestli věta ve spodní části Cd
je pravdivá a jestli nám zašlete nové cd???? :D
slepys10
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 5. 3. 2007 01:53

slepys10 píše:Chtěl bych vás poprosit o zaslání CD z čísla 17 z května 06.Po zakoupení vašeho časopisů právě tohle Cd se nerozjelo.Zbývající dvě ano.Proto sem se chtěl zeptat jestli věta ve spodní části Cd
je pravdivá a jestli nám zašlete nové cd???? :DV/quote]

Zkus to prosím v části fóra věnované papírovému Doupěti: http://forum.doupe.cz/viewforum.php?f=26
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Semyazza 19. 3. 2007 11:59

Zdravím všechny kteří se nám starají o doupátko jak papírové v čele s Kamilem a Honzou tak i o to webové na kterém sem dneska poprvé a moc se mi líbí.Už ať je 20.3.07 a ve schránce se ne mě směje nové číslo :D
Semyazza
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 19. 3. 2007 14:20

Semyazza píše:Zdravím všechny kteří se nám starají o doupátko jak papírové v čele s Kamilem a Honzou tak i o to webové na kterém sem dneska poprvé a moc se mi líbí.Už ať je 20.3.07 a ve schránce se ne mě směje nové číslo :Dy/quote]

Vítej :)
Sice píšeš do Knihy přání a stížností, i když zrovna žádné přání nebo stížnost (mimo nedočkavosti na nový časák) nemáš, ale třeba to s pročítáním webu, na který jsi, jak píšeš, zavítal prvně, přijde :).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wking 23. 3. 2007 09:34

Dobrý den,může mi prosím někdo odpovědět odkud autor bral informace v článku Doupě 03/07 o PS 3?Jedná se o lživé a hodně zavádějíci informace,odkdy má PS 3 7 samostatných jáder taktovaných na 3.2 Ghz?Pokud vím má jedno hlavní na 3.2 Ghz a sedm podružných.Přijde mi to nefér info pokud se někdo rozhoduje mezi Xboxem a PS 3.Vždy jsem byl fanouškem PS ale po odkladech a zaváděních od Sony jsem šel do X 360 a dnes už vím že jsem udělal dobře.Viděl jsem na vlastní oči Ps 3 a graficky se opravdu nemůže srovnávat s Xboxem,mluvím pochopitelně o launch titulech na Xbox které vyšli před bezmála rok a půl.Děkuji za odpověd.Jan Židek 721134342Jinak na závěr,časopis jako takový se mi zdá ok až na ten neštastný článek,at si prosím autor srovná tech.specifikace obou konzolí a pak at napíše která je papírově slabší.Přeju mnoho zdaru ve vaší práci.
Wking
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků