FUP Limit

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 6. 7. 2006 13:43

Ertefol píše:no já s tím Wi-Fi fakt nemám nejmenší problém :):/quote]


... no to je pravda - včera jsi nelagoval - vlastně nelagoval nikdo z nás ne ?
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 3. 2007 18:27

co si ty dobytci (O2) sakra myslej !!! dnes zapnu komp ... 2 hoďky na fóru a kouknu na účet ->

Obrázek
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 3. 2007 18:49

Fuck8r píše:co si ty dobytci (O2) sakra myslej !!!

Co si myslej neni podstatný, já si ale myslim, že půl giga za dvě hodiny na foru těžko stahneš. Tohle je ne veeelkou stížnost. A jak tu říkal Ertefol, honem od nich někam jinam, třeba Volný má teď 10Mb za 1300 bez FUP s agregací 1:50 (sice hodně, ale já ji mám taky a nikde se moc neprojevuje). Bohužel dostupný jen ve velkých městech - Praha, Brno, Hradec Králové... Pro menší města Radiotelekomunikace, zatím jsem s jejich netem neměl nejmenší problém.
WiFi je podle mě slepá ulička - dobré tak pro ty, komu nezáleží na spolehlivosti a nechtěj tahat kabely.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 1. 3. 2007 19:40

No, Wi-Fi je víceméně nouzovka, ale nejlepší co tu můžu sehnat (jinak buď O2 nebo kabelovku, s tím, že s O2 nechcu ani společnou hrobku a kabelovka má tady u nás takovou spolehlivost a "rychlost", že to taky nemá smysl), ale nijak si nestěžuju, občas se sice vyskytne porucha, ale přibližně stejně jako u O2 a ping i stahování jde perfektně.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 2. 3. 2007 23:07

To Fuck8r: mě teďkon taky "jen tak z hecu" přidali 0,5 GB k FUP, jenomže já mám celkovej limit 3 GB, takže jsem to sakra pocítil a udělalo mi to slušnou čáru přes plány na stahování :?
Jinak ty nabídky od Volný se mi docela líbí - 2 MB/s za 713 Kč s DPH a hlavně žádnéj FUP, sice agregace 1:50 ale to mám teďkon taky a dosahuju rychlosti kolem 470 kb/s (platím si 512/128), koukám, že je to asi i lepší než nabídka od Českých Radiokomunikací (1 MB/s za 772 kč s DPH, agregace 1:20)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 3. 2007 23:18

mnó, pokud se nemýlím, tak Volný vede ADSL přes linky O2, což je v případě problému se servisem v pr... čicích, protože u Telecomu na zákazníky kašlou
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 3. 3. 2007 01:36

To je známá věc, Telecom, potažmo O2 jsou strašný svině (tím myslím celkově).
Ale za jednu věc jsem jim vděčný - uživatelé O2 internetu mohou mezi sebou posílat data v max. rychlosti, i když už dávno překročili limit. Díky tomu mohla vzniknout O2 p2p síť, kterou naleznete zde (upozorňuju, že pokud nemáte internet od O2, tak se vám tam nepodaři registrovat)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 4. 3. 2007 08:31

Obrázek

půjdu do toho 2M ... stojí stejně jako u O2 ale má 2 výhody:

1) žádný limit
2) neplatím navíc 400 Kč za pevnou na kterou jsem stejně celej rok nešáhnul :?

(ten 4M má pěknou cenu ale to bych stejně nevyužil - nejsem warezák 8) ... )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naryan 4. 3. 2007 20:47

Tomkalhotka píše:jinak wifi je nejhorsi internet vubec je zbytecne drahej (za 500 mas 128? tomu rikam sizeni)spatnej ping spatna stabilita proste wifi neni na hrani onlineher bo by ti to silene lagovalo ..


Dobrej for. Ale to musi byt poskytovatelu momentalne mimo a nestarat se vubec o sit.
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 4. 3. 2007 21:25

Kamarád si platí 384/384 za 333 kč měsíčně, stabilně mu to poslední měsíc jede 1,2 Mbps a lagy ? To snad ještě nepoznal ... (pochopitelně mluvím o wi-fi) - takže z jedné špatné zkušenosti nemůžeš dělat závěry (no vlastně můžeš, ale budeš za blbce :)).
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 3. 2007 12:17

3D_Crab píše:Kamarád si platí 384/384 za 333 kč měsíčně, stabilně mu to poslední měsíc jede 1,2 Mbps a lagy ? To snad ještě nepoznal ... (pochopitelně mluvím o wi-fi) - takže z jedné špatné zkušenosti nemůžeš dělat závěry (no vlastně můžeš, ale budeš za blbce :)). /quote]

Tak to je tvůj kámoš šťastný člověk. Já mám s WiFi zatím jen špatné zkušenosti a teď nemluvím o jedné síti, ale o několika.
Kéž by byl Volný taky Dostupný - Benešov je od Prahy do by kamenem dohodil a Voný tam nemá dosah... :cry:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 12. 3. 2007 12:35

Ja mam wifi jen proto, ze neni v baraku kabelovka. Platim 950,- mesicne za garantovanou 1000/300 (v realu +- 1280/512) - zadny limit ani agregace. Lagy ve hrach zadne. Spokojenost zatim maximalni (mam to 3 mesice co sem se prestehoval, predtim sem valil po kabelu od stejne spolecnosti). Jedina jeji nevyhoda je, ze je drazsi nez ta sama rychlost po kabelu.
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 12. 3. 2007 16:03

Za 950 kč mít garantovanou linku s takovouhle rychlostí a bez limitů ? To je skoro sen, ne ? :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 12. 3. 2007 16:05

tý jo... to by se mi taky šiklo... se svou rychlostí stahování 20 Kb/s toho moc nezmůžu... navíc omezený na 750 MB za měsíc... to nic moc...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 13. 3. 2007 00:11

3d_crab: Je to fajn :-)
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků