Nejlepší adventura

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 10. 2006 20:54

Syberia, posel smrti, polda a broken sword
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 5. 10. 2006 20:57

Peter S. Kenedy píše:Syberia, posel smrti, polda a broken sword

Starý dobrý Broken sword. Ještě dnes si pamatuju jak sem hrál demo BS2 na PSX, a jak tam byl ten hnusný chlap co prděl...to mě fakt bavilo. Ale když sem pak hrál plnou hru na PC, tak mě to po chvíli už nebavilo a od té doby sem zanevřel na point & click adventury, možná to je škoda, ale na mě to je moc zdlouhavé, ale faktem je, že ta kreslená grafika a atmosféra u BS byla skvělá.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 10. 2006 20:59

Určitě český Polda :D ...

A ještě jsem nezkoušel ten nový BS, tak jsem zvědavý :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 10. 2006 21:02

Já na point and click adventury nedám dopustit...hry u kterých aspon musíš zapojit mozek :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 10. 2006 22:30

adventury miluju, nejlíp 2D, humorné,nejlépe od Lucasarts, Sam & Max skvělý ale nepohrdnu i detektivkou (jó Posel Smrti to je hra) nebo jsem si zamiloval Grim Fandango, a dalších cca milion skvělých adventury jsou už jediné co na pc hraju a spolu s netem duvod proč ho mám, na konzole to s nimi totiž moc slavné není
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 10. 2006 22:31

Jo přesně tak...PC je nejlepší na adventury..nebo pak NDS ale tam jich je po skromnu zatím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 6. 10. 2006 09:59

point and click - Ve stninu havrana, Horke Leto 2, Stupid Invaders
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 10. 2006 14:12

Stupid invaders jsem chtěl vždycky zkusit a nevím proč jsem se k nim do dneska nedostal

Pak ještě agent mlíčnák taky super
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peterha 11. 1. 2007 23:45

Gabriel Knight 3, Gabriel Knight 2, Gabriel Knight 1
... v tomto poradi :-)
a samozrejme Posel Smrti
Aj najdlhšia a najťažšia cesta sa začína prvým krokom..
peterha
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 1. 2007 01:28

No tak Koukám ,že Tady již Ty ,,Nostalgické Slzy,, pomály..., již Vyschly..a takové to bylo hezké Téma..Fňuk...Marsél tak nebréč..Všici se Rádi ...zase ke ,,Stařešinkám,, vrátí...na Konzolích si Totiž moc ,,inteligentně,, a ,,Hráčsky,,..,he ..Nezahrají...STarec Marcel od Zvonu....
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Misery 27. 1. 2007 10:55

No...to je tezky....me se libila spooousta adventur...ale tak co si ted vzpomenu, co ve me zanechalo nejsilnejsi vzpominky...tak se mi libil Gabriel Knight 3, Monkey Island (nejvic asi 2ka), cela saga Quest for Glory (BTW chysta se remake 2. dilu, uz by mel skoro bejt, ale je fakt, ze se s tim pekne loudaj http://www.agdinteractive.com/news-2006.php) Grim Fandango, Horky Leto 1 a The Longest Journey...no musim este zminit Syberii, protoze u ty jsem na konci bulela jak zelva (i kdyz vlastne u TLJ a GF taky) :-)

No a ted bych este mela zminit adventury z Nintenda DS, protoze tam nabyvaji uplne novych rozmeru. Ted si trosku dost ujizdim na Phoenixu Wrightovi (prave jsem dohrala druhej dil fnuk, co ja budu delat?), kazdopadne Another Code byl mazec a ted si zacinam lamat kebuli s Hotel Dusk: Room 215.
Misery
First Blood

Odeslat příspěvekod wouk 16. 2. 2007 01:29

pro mě jsou asi nejlepší adventury klasiky od lucas arts... indy 4 and the fate of atlantis, maniac mansion, dvojka day of the tentacle, oba monkey islandy. plus něco málo westwoodu (legend of kyrandia, westwooďácká grafika byla vždycky kouzelná) a pak ještě gobliiins. jo a první larry od sierry, ten psal :o))
wouk
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 3. 2007 21:09

No tak mi se nejvic libil Broken sword. Pak Broken sword 2 a Polda 3 taky nebyl k zahozeni. 8)
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shadee 16. 5. 2007 19:34

Nevím zdali nejlepší, přesto však jedna z mých nejoblíbenějších adventurních sérií (lehce akčních) je Alone In The Dark (všechny 4 díly - už aby byl ten 5. tady). Hutná atmosférá spjatá s dobrým příběhem a dávkou napětí, tohle prostě můžu.
Nejtěžší hra mého života je život sám, nikdy ji nevyhraju, ale svoji kůži nedám zadarmo!
Shadee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 16. 5. 2007 19:40

najviac ma asi bavili Ve Stinu Havrana a Horke Leto 2, z novsich ma zaujal Fahrenheit, asi do polovice - upadalo to akosi
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků