Mám dotaz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Baker 20 30. 1. 2007 20:03

Na DVD Doupěte je umístěna nejnovější verze Americas Army, kter á je zaměřená na Multiplayer, jsou tam nějaké boti, nebo je možné je tam nějaké dodat aby bylo možný to normálně hrát jako singpleplayer?
Baker 20
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 31. 1. 2007 06:32

Zkus kouknout třeba semhle:http://exit.pcland.cz/,ale myslím si,že je to jenom multi.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baker 20 31. 1. 2007 21:50

Bohužel jsem se nic konkretniho nadozveděl, na té stránce jsou jen informace o odehraných turnajích,rozbor zbaní,konfigurace a odkaz na wikipedii o America s Amry a tam, je ýe nejdčív musdim odehrát treninky (asi jako singleplayer) a pak se terve mohu pčipoji t na nějakej tewn server do bitvy, je tam, ale i množnost, že mohu poékračovat v treninku a dělat nějaký coop mise proti umělé inteligenci. Takýe mam dojem, že je možný hrát jako singleplayer pouze treninky, s papírovejma figurama,terčema což myslim, nebude to pravý ořechový. TaK Nevym no, nema nic proti online hram, ale preferuju spis singleplayer, protože mame doam vic pocitacu a kdyz je porad celka rodina na netu tak nemuzu parit online hry, protože to porad odesila velky množstvi dat na internet pretezuje doamci sit a net de ostatnim pomalu. A -To mam neomezenj net rychlsiot sosanií 5Mb za sekundu._Apon ze muzu sosat.
Baker 20
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 1. 2. 2007 07:14

No,takže jsi to tam našel :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 2. 2007 08:24

Hehe, krásně si sám odpověděl :wink:

Mimochodem, problém s vysokým přenosem dat nemáš ty ale oni. Multiplayer čehokoliv nepřenáší tolik dat, aby byl schopen ovlivnit 5Mb linku. To bych spíš řekl, že oni budou brzdit tebe než ty je. Výmluvy - brzdí se navzájem a svádí to na tebe :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baker 20 4. 2. 2007 18:34

Někde na tomhle foru jsem čet, že souřastí téhle nové verze je Editor se kterm je možný vytvářet mise? je to snim těžký? Bylo by možný pomocí toho editoru vytvořitnějaký singleplayer mise a nějak vté hře nějaty boti udělat?Je možný vytvořit nějakou samostatnou hru, ktewrá by šla spustit bez původního naistalování America s Army?

Omlouvám se za tu spoustu otázek.
Baker 20
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 2. 2007 08:25

Baker 20 píše:Někde na tomhle foru jsem čet, že souřastí téhle nové verze je Editor se kterm je možný vytvářet mise? je to snim těžký? Bylo by možný pomocí toho editoru vytvořitnějaký singleplayer mise a nějak vté hře nějaty boti udělat?Je možný vytvořit nějakou samostatnou hru, ktewrá by šla spustit bez původního naistalování America s Army?

Omlouvám se za tu spoustu otázek.
/quote]

Odpověď na poslední otázku - téměř na 100% ne.
A neomlouvej se, fora jsou od toho, aby ses ptal :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 5. 2. 2007 16:30

Prosim mohl by mi nekdo poradit jak rozbjehat u Americas Army lanko. Vytvorim server ( nevim ci dobre ) a ukazuje ze by mal frcat ale nefrci. Ja vym sem lama ale mohl by mi nekdo poradit?
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 2. 2007 15:19

2Baker20:Citace z papírového doupěte:
America's Army je čistě multiplayerový titul, v němž si bez připojení k internetu ani nešktnete.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků