SW: Empire at War

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 2. 2. 2007 12:30

Jak se vám líbí, máte nějaké zajímavé módy, oblíbená frakce, chtěli byste další díl (z jakého období by tedy měl být), atd. Prostě, co vy a EaW.
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 2. 2. 2007 12:33

No tak ja jsem si EaW uzil dost, a to hlavne pri prekladu, to se mi snad i o nem zdalo :mrgreen:

No ma oblibena frakce jsou Rebelove, o tom zadna. Hra me bavila, ale abych se priznal, cekal jsem trochu vice. A k datadisku jsem se zatim jeste nedostal.
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sirnis 2. 2. 2007 14:26

rozhodně z mé zkušenosti s touto hrou to vývojáři neudělali moc dobře
čekal jsem více a když jsem to hrál nebylo to toli k úžasné
nevyvážená síla stran
osobně bych podle filmů neřekl, že rebelové měli své velké bitevní lodi o tolik silnější než imperium
pak boj na planetách mě vůbec nebavil protože to bylo takové nic moc
kampaň taky dost slabá
jen dvě nebo tři příběhové mise jsem se bavil jinak to byla otrava
-z toho co tvůrci slibovali ohledně toho módu kdy si zapnete jakoby filové záběry, kdy neovládáte hru ale koukáte jak třeba vše stíhačky letí a útočí musím říci, že se jim to povedlo a vypadalo to dobře
ale zábavnost hry není jen v jedné věci, která má hru odlišit od ostatních a poskytnout jí něco, co jinde není
zkrátka nic moc to nebylo z mého pohledu
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 2. 2. 2007 15:47

Hral sem hru a datadisk. Pozomni mise prumer, spise nuda, vesmirny mise super.
Je pravda ze ta vyvazenost nic moc.
Chtelo by to trochu vic zamereni na taktiku.
Revan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sirnis 2. 2. 2007 16:26

souhlasim
jediné co bylo zábavné byl ten vesmírný souboj
ale ten byl taky slabý v tom že nebyli vyvážené jednotky a taky moc málo jednotek najednou
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 3. 2. 2007 18:22

Osobně mám z EaW pocity velmi podobné. Hru ani datadisk jsem nedohrál a vrhnul jsem se po různých módech (hlavně Conflict in Space a Legacy of War FoC addon). Pak to ovšem dostalo úplně jiný rozměr a stávil jsem nad Galaxy Conquestem hodiny a hodiny hraní. Poměr sil mi přijde ucházející, něco ve stylu Battle of Endor (to je ale koneckonců jediná superbitva, na kterou se aliance zmohla, takže realističnost hodně pokulhává). Líbí se mi síly konsorcia, avšak mají zatraceně málo jednotek, takže brzy omrzí. Osobně bych hlavní hru s datadiskem rozdělil jinak: EaW by byla z období Clone Wars a Civil War a datadisk z období počátku Nové Republiky (Thrawn apod.) a série NJO (yuuzhan-vongské války). + Bych viděl způsob pozemních bitev na nějakém jiném enginu (upřímně: na pozemní bitvy s dílčím významem jsem dával "auto resolve" :evil: )
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 17. 3. 2007 22:25

Tak jsem si hru pořádně omódoval a musím, říct, že je to tak mnohem větší zábava (hraji převážně Galactic Conquest). Imperiální flotila se starorepublikovými křižníky proti Zannovi s konfederačními loděmi, to je teprve pařba :D
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
First Blood
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků