Gothic III, TES4: Oblivion

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Wakizashi 29. 11. 2006 19:37

Omlouvam se Vam, ze pisu jako prase, ale mam asi moc rychle prstiky, to vi i moje slecna :D
Wakizashi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 12. 2006 23:33

Ahoj WAKI,buď rád,za ně...Můj One Finger +Stařecká skleroza je smrtelná kombinace pro Klávesnicu..Horší než MAHJONG-Shanghai aj.Logiky...To nikdo nehraje TES?! ni G3?!...to je smutné....Když tak se mi ozvěte zde,nebo naSZ či napište na mou profláklou Adresu: Marcel Kudlvasr PlzeŇská 68 150 00 Praha 5,mám odehrano na Této Dvojici
špica RPG celkem 2000 hodin a nemám si o RPG s kým popovídat,děkuji Všem za Trochu Vašeho času..
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 7. 1. 2007 21:07

Takze moje zazitky z prvniho intenzivnejsiho hrani Oblivionu (ja vim, jsem blesk) jsou celkem rozpolcene.
Zacal jsem hrat s Cestinou a patchem 1.1, a musim rict ze stabilita hry na mem PC je prikladna. Trosku me trapi hlavne nektere herni mechanismy jako je levelovani priser (hrac nema proste takovou motivaci vylepsovat sveho panaka), a taky hlavne to cestovani kdekoli se mi zachce hned od zacatku hry. To je fakt spatne, protoze hrac nema opet motivaci prohledavat svet. Taky pitomy konzoloidni inventar a "sipka pro blbecky" ktera ukazuje cil questu nepotesi. Bohuzel, tohle typicky komercne zalozeny titul uplne pro kazdeho.

Co me potesilo je zpracovani ktere po prechodu z WoW opravdu vyrazilo dech, kdyz na mem PC rozhodne nebylo vse na plno.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 8. 1. 2007 19:33

To co uvádíš je sice pravda, ale všechno se na druhou stranu dá doladit správně zvolenými pluginy.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 1. 2007 19:36

To,co Dave uvádí ano,ale zbytek hry asi ne.Prostě z TESu tohle zůstane asi nejvíc komerční titul.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2007 08:28

jezek píše:To,co Dave uvádí ano,ale zbytek hry asi ne.Prostě z TESu tohle zůstane asi nejvíc komerční titul. /quote]

Jestli nevydají ještě komerčnější další díl :lol:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 9. 1. 2007 15:43

SCobra píše:
jezek píše:To,co Dave uvádí ano,ale zbytek hry asi ne.Prostě z TESu tohle zůstane asi nejvíc komerční titul. /quote]
Jestli nevydají ještě komerčnější další díl :lol:s/quote]


možná by stačilo: Jestli nevydají další díl... ;)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 9. 1. 2007 16:46

Dalsi dal urcite vyjde, pluginy nelze bezchybne aplikovat s cestinou.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dritzzt 31. 1. 2007 11:14

Měl bych dotaz. Chtěl bych si vyfotit svoji postavu v terénu (ne v inventáři). Potřeboval bych poradit, jak nastavit úhel kamery, abych svoji postavu viděl zepředu. Tedy aby kamera nebyla fixní za zády. Díky za odpověď. (Oblivion)
Dritzzt
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 31. 1. 2007 11:23

jestli je to jako v Morrowindu, tak se asi tak minutu nehýbej a pak tě kamera začne sama obkružovat = takovej spořič obrazovky :D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 31. 1. 2007 11:45

Je to jako v Morrowindu. :wink:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dritzzt 31. 1. 2007 13:38

A něco "na stálo" by nebylo?
Dritzzt
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 31. 1. 2007 15:57

ne
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lamborgini 1. 2. 2007 09:42

LOL samozrejme ze sa da uvolnit kamera len si uz presne nepamatam ako, tusim stlacenim R
lamborgini
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 1. 2. 2007 10:16

Vy jste teda opravdu šašci. Lamborgini má pravdu, je to tlačítko R nebo taky prostřední tlačítko myši. Ale to je jen pohled zezadu. Když si chceš kolem postavy rotovat kamerou, musíš ten knoflík (R, MMB) držet a pak myší rotuješ kamerou.

Myslím, že to říká hodně o diskuzních fórech vůbec. Všichni jsou hrozně chytří a diskutují o hře, ale přitom neznají ani základní ovládání.
Chumbaba
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků