Doupě 25

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Gulde 24. 1. 2007 10:20

Ten horoskop se vám vážně povedl, mě jako bejkovi tro docela sedlo většina her co tam bylo napsáno, včetně toho že v lednu a únortu mě čeká herní sucho :)
DVD jsem ještě nezkoušel .-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sp1ke 24. 1. 2007 13:28

Jj,tohle číslo Doupěte je suprový ( ostatně jako všechny ostatní).Akorát teda nevím, jak mám to AA hrát ... GP chce nějakej STEAM, GZ jsem to nezkoušela ale regla jsem se na ofic stránkách hry, ale tam je to nějaký divný... :cry: :cry: :?
Kristýna Nováková - šéfredaktorka serveru FreeHry.cz
Neper se, život ti dá do držky sám :)
Sp1ke
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 24. 1. 2007 14:38

Na GZ mají nápovědu krok za krokem. Snad by mohla pomoct:

http://www.gamezone.cz/games/PC/America's%20Army/
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 1. 2007 15:00

Tak tohle číslo se mi taky hodně líbí...předplatné mi skončilo a ted už jen bez DVD :-)

A ještě otázka na honzu...pořád dáváte jen reklamu na předplatné doupěte s DVD...ono snad nejde předplatit doupě bez DVD??Jestli jo tak za kolik?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 24. 1. 2007 15:01

jen taková otázečka.V Doupěti sem viděl že 6.2.2007 má vyjít hra Pro Evolution Soccer 2007 mimojiné i na PC.Nikde sem na netu nenašel ani zmíňku.Překlep nebo pravda?
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 24. 1. 2007 15:21

K předplatnému - jde pořídit, úplně na stejných místech jako předplatné s DVD, osobně nejpohodlnější mi připadá webové rozhraní predplatne.cpress.cz

Ad Pro Evo - je to pravda, ovšem je to vlastně jen americká verze evropského PES 6. Pokud zjistíme, že se tato verze výrazně od posledního PESu liší, budeme se jí více věnovat.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 1. 2007 16:56

No tak je tam za 349,- což je pěkná cena tak jdu předplatit...ale ještě otázka...musím tam zadávat od kterého čísla...tak tohle číslo mám doma tak tam mám dát 2/2007 co? A počet výtisků mám tam napsat těch 11??
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 24. 1. 2007 18:03

Ano, pristi unorove cislo (26) je 2/2007;

pocet vytisku bych ale nechal na cislu 1, pokud si nehodlas 11 vytisky kazdeho Doupete tapetovat zdi:) Nicmene pokud bys na sve objednavce trval, asi bych ti zkusil zaridit nejakou mnozstevni slevu;)
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 1. 2007 18:06

Honza Morkes píše:Ano, pristi unorove cislo (26) je 2/2007;

pocet vytisku bych ale nechal na cislu 1, pokud si nehodlas 11 vytisky kazdeho Doupete tapetovat zdi:) Nicmene pokud bys na sve objednavce trval, asi bych ti zkusil zaridit nejakou mnozstevni slevu;)

Aha díky...takže defakto to budu mít levněji o 200Kč...to je fajn...a ještě větší sleva nepujde? :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 24. 1. 2007 18:17

Jelikoz je DVD verze mnohem popularnejsi, budou spis akce na jeji predplatne, nicmene politicky receno: "nemohu vyloucit i poradani akce na bez DVD predplatne":) Bohuzel tam neni cenove moc kam ustupovat. Kdyz si to spocitas, vychazi to na cca 30 Kč za číslo.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 1. 2007 18:18

JJ už jsem objednal...sice jste mi nějaké složenky zasílali když mi končilo předplatné ale já bych tam zas něco poplet a tak mi příjde komplet vyplněná...doufám že dorazí včas a já dostanu už druhé číslo tak jak má vyjít
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 26. 1. 2007 19:20

já nesehnal nové doupě takže musím počkat do pondělí, doufám že ještě bude
a taky si znovu předobjednám asi na dva roky ale co budu dělat s tou hrou? ani jednu nechci, kdyby to radši stálo bez ní 1400 :D no ale tak kdyžtak ji prodám, protože roční přdplatné uteče jak voda
a ještě lepší by bylo kdyby šlo předobjednat dvouleté bez DVD
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 1. 2007 12:29

Pěkné číslo, jen mi v tom horoskopu něco nesedí, jako proč tam nejsem já :D ... a nebo proč je tam Nosi 2x :wink: ... jinak celkově pěkné :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 29. 1. 2007 15:35

tak už jsem si ukořistil své Doupátko, obálka se mi nelíbí ale to je tím že nemám rád Wow, co jsem zatím tak letmo proletěl horoskop tak mi vyšlo že mám rád strategie- nemám
a Nosi je tam fakt 2x, tak si asi můžem vybrat, jinak opět výborné číslo se zajímavými články a recenzemi
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 29. 1. 2007 16:14

Mně v tom horoskopu také vyšlo uplně něco jiného, než hraji :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků