Lightnite

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod apin 7. 2. 2021 13:36

Hloupými tvrzením mám na mysli tvoje teorie o tom, jak je inflace fajn a jak je BTC k ničemu. Chtěl bych vědět, jak jsi k tomuhle dospěl a o co opíráš své přesvědčení? Máš zadaný domácí úkol, tak se snaž, jinak máš nedostatečnou ;)
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2021 13:50

To je přece jasné, není potřeba nic dokazovat. Měl bys najít důvody, proč to tak není. BTC je od začátku k ničemu a stále to tak je.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 7. 2. 2021 14:43

To je argument, panečku. Ale pořád jsem se nedozvěděl, proč konkrétně je BTC k ničemu. Tohle bys mohl trochu rozvést. Já se o krypto zajímám už 7 let, doslova každý den čerpám nové informace, protože to je obor, ve kterém se dá vzdělávat neustále.
Ale je možné, že tohle mi zrovna uniklo, ale naštěstí tu mám příležitost o tom vést plodnou diskuzi s odborníkem na investice, finance a kryptoměny. Tak mě prosím pouč :)
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2021 15:28

Jak píšu, ty bys měl říct, proč k něčemu je. Že je k ničemu, je prostě jasné. Třeba mi ale něco uniklo, tak se nechám odborníkem přesvědčit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 7. 2. 2021 15:53

Tak on Michael Saylor dělal školení pro hlavouny největších firem a korporací jenom proto, aby jim prozradil to tajemství, že je BTC k ničemu :D
Chudáci všichni CEO, co byli na tom semináři. Oni se chtějí hedžovat do krypta, protože se jim jejich kapitál ve fiatu znehodnocuje šíleným tempem, a přitom se stačilo zeptat zdejšího prudce inteligentního odborníka a on by jim poradil, že je to k ničemu. Sice to nemůže nijak obhájit, nemůže to ničím doložit, ale to přece není potřeba, protože to je jasné :D
Festival inteligence tohle. Čím mě ještě pobavíš?
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2021 16:19

No jo, takže pořád nic. Jste všichni stejní. Fiat funguje skvěle plno let a nikdo s ním problém nemá. BTC nefungoval nikdy, takže nevím, co není zřejmé.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 7. 2. 2021 16:42

Když ten fiat funguje tak skvěle, tak proč se ho teda všichni zbavujou a hedžujou se do krypta?
https://bitcointreasuries.org/
Když BTC nikdy nefungoval, proč ho pořád vyzdvihují přední ekonomové? Juraj Karpiš, Josef Tětek, Dominik Stroukal, Lukáš Kovanda atd... Díval ses v poslední době na jejich twitter, četl jsi od nich nějakou knihu? (evidentně ne) Proč ho opěvují vlivné osobnosti jako Steve Wozniak, Mike Novogratz, Richard Branson, Bill Gates, Elon Musk, Jack Dorsey, dvojčata Winklevossovi a další?
Protože tomu nerozumí? Dneska už jsi tu několikrát celkem obstojně dokázal, kdo tomu tady nerozumí, ale pokud máš potřebu ze sebe dělat dál blbce, tak pokračuj, docela dobře se bavím ;)
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2021 16:51

Nikdo se ho nezbavuje, povídáš nesmysly. Na fiatu máš postavené obrovské ekonomiky. Na kryptu vůbec nic.

Ať si ho vyzdvihuje kdo chce. Když je k ničemu, je k ničemu. To není až tak složitá logika ani pro tebe, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 7. 2. 2021 17:06

Nejspíš nedosahuji tvých kapacit, protože pořád nechápu, proč je BTC k ničemu a ten fiat tak fajn. Ještě jsi mi to pořád nevysvětlil, ačkoli jsem tě o to několikrát žádal.
"Když je k ničemu, je k ničemu" to je absolutně neprůstřelný argument, ale já bych fakt moc rád věděl proč konkrétně...
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2021 17:19

Fiat se používá a nejsou s ním problémy.

Krypto se nepoužívá a nikdo využití nezná. Jen ty tady propaguješ nějakou hru, která nemůže fungovat.

Máš ty napsat, na co by šlo třeba BTC využít. Nepoužívá se, protože to využití nemá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 7. 2. 2021 18:00

Že zrovna ty neznáš využití krypta, ještě neznamená že ho nikdo nezná :D
Používá se jako uchovatel hodnoty, prostředek směny, hedge proti inflaci, platební a komunikační nástroj a konkrétně v Lightnite jako účetní jednotka nebo spekulativní hračka;)
Většina kryptoměn je decentralizovaná a proto se nedá například zfalšovat, zdanit ani vypnout.

Nemůže ti ho nikdo ukrást nebo zabavit, pokud ho máš na hw peněžence a máš dobře schovaný soukromý klíč.
V zemích s hyperinflací, kde se s penězma dá tak akorát topit, slouží BTC velice dobře. Bude existovat jen 21 milionů kusů. Funguje už 12 let a dalších 120 let se bude ještě těžit. Už teď je vytěženo víc jak 18,6 milionu, z toho tak 4 miliony jsou navždy ztraceny, emise nových mincí se každé 4 roky snižuje na polovinu, což z něj dělá velice vzácnou věc, která nejen díky tomu roste na ceně.
Technologie blockchain je největší vynález 21. století, který se dá přirovnat k vynálezu knihtisku nebo spalovacího motoru a posune lidstvo na vyšší level, ať se ti to líbí nebo ne!
Navíc tuhle věc může mít opravdu kdokoli na světě, protože odeslat transakci v kryptu je jednodušší (rychlejší a mnohde i levnější) než přes internetové bankovnictví a dneska už kryptem zaplatíš jako kartou nebo hodinkama v jakýmkoli obchodě...

Mohl bych pokračovat ke smart kontraktům, DeFi, dApps, ale to by byla nejspíš jen další věc, kterou nikdo nezná a nepoužívá :)
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2021 18:37

Jak říkám, nic moc. Pokud to někomu stačí, tak určitě super. Proto to nikoho moc nezajímá, když to nic neumí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 7. 2. 2021 19:17

Tak alespoň že už všichni víme, co umíš ty. Dávat všem na odiv svůj intelekt opakováním stejného nesmyslu pořád dokola jak ohraná deska :D
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2021 19:27

To tu děláš od začátku ty. Jsem si právě říkal, jestli třeba za tím není něco reálného. A není, jen opakuješ nesmysly, které někdo píše a odkazuješ se na "autority", které nikoho nezajímají.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 7. 2. 2021 20:00

Když si koupíš hru na PC, kupuješ si něco reálného? Když mám v telefonu jízdenku na vlak, klíč ke vchodovým dveřím nebo věrnostní kartičku do obchodu, mám něco reálného? Co e-mail, ten taky neexistuje a nikdo ho nepoužívá? Koupil sis někdy nějakou muziku od svýho oblíbenýho hudebníka? A jestli ne jako NFT, jak chceš dokázat, že je ta tvoje písnička originál a ne jenom zkopírovaná mptrojka?
Četl jsi vůbec něco z toho, co jsem napsal výše?
apin
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků