Poznáte hru z obrázku? 2

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 2. 2021 16:29

Crew vyzkouším. Před upgradem, kdy jsem měl ještě Phenoma, to bylo nehratelný na jakékoliv nastavení.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 2. 2021 00:06

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 2. 2021 01:23

Vypadá to hustě :D Ale zase málo kol.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 2. 2021 15:04

Co že?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 2. 2021 15:08

4 kola chybí :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 2. 2021 15:44

No, protože jich to má asi 20 nebo kolik :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 2. 2021 16:02

Jasný, no, to je zase moc :D Jedině by byl tirák a nebo bus... co ten tvůj simulátor? Hraješ ještě? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 2. 2021 16:16

Myslíš ten American Truck Simulator? No dlouho jsem to nezapl. Mám problém s hrama, co nemají jasnej konec a začátek. Abych si na konci mohl říct - prožil jsem to, bylo to fajn a jdeme dál. Zpětně mě třeba strašně mrzí ty hodiny proprcaný v L4D, který jsem mohl věnovat spoustě super her s příběhem.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 2. 2021 16:55

Chápu. Mám to přesně naopak. Radši si udělám zábavu sám, než hrát nějaký ***** s příběhem, který mě stejně třeba naštve.

-- 5. 2. 2021 16:57 --

Ten můj styl ale není dobrý na seznamy dohraných her :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 2. 2021 16:59

Právě. Když jsem zjistil, že moje ratio vlastněno vs dohráno je tragický, a hlavně ratio přibývající hry, co jsou někde zdarma (páč tak to na PC chodí) vs odehraný je asi 5 a mně se tak hry kumulují, tak jsem to přehodnotil.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 2. 2021 17:15

Přesně tak to mám. Z minulé generace mám asi 20 ještě zabalených her :D Dnes už to neřeším, ale více vybírám, co kupuju.

-- 5. 2. 2021 17:17 --

A obecně hra, která baví alespoň 2 hodiny, tak je dobrá hra a je jedno, že ji pak vyhodím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 2. 2021 18:58

Hele není to nějaká ta Holmesovka? Jakože Murder in the Orient Express nebo tak nějak? Přesněji si to nevybavím, ale vzhledem k tomu, že jsem to nehrál a adventury mě moc netankují - lepší už to nebude :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 2. 2021 21:56

Je to mnohem jednodušší. Drobná nápověda - barvy jsou vyblité kvůli převodu screenshotu z HDR na SDR.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 2. 2021 16:04

Sasakr píše:Je to mnohem jednodušší. Drobná nápověda - barvy jsou vyblité kvůli převodu screenshotu z HDR na SDR.

8-S a to mi má pomoct jak?

Bioshock?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 2. 2021 16:06

Bioshock ve vlaku? Vůbec netuším, co by to mohlo být. Ale Sasakr taky zkouší kdejakou ptákovinu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků