Silent Hill 1,2,3,4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 10. 2006 05:36

Měl jsem udělanou 1,5m dlouhou kudlu z listu pily z katru (zuby zůstali), fota se dělali, ale pořád je nějak nemůžu uhnat. Škoda že se to dělalo v noci, mlha by byla efektnější.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 23. 10. 2006 13:16

Prožeň to pak přes Photoshop a podobné programy. Mlhu určitě vykouzlíš.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 11. 2006 19:09

Včera jse se bavil s jedním trotlem. Doporučil jsem mu Silenta taky film. On na mě vyrukoval na mě s tím že hra je podle filmu, následovala asi půl hodina vysvětlování a nakonec ho přesvědčil až SH1- tedy jeho obal s datem výroby. Aby to nebylo málo, jal se mě přesvědčovat o tom, že kdysi viděl film SH ale starší výroby a tudíž má pravdu. No tak nevím, může bejt, ale já jsem stejně přesvědčen o původnosti SH série....

Pakliže někdo něco vý o údajném filmu, dejte vědět, může se to hodit.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 11. 2006 19:19

zadny jiny film neni. na 100%
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 11. 2006 19:30

To řekni jemu, on má svou pravdu a tu mu nikdo nevymluví. Vyzval jsem ho aby mi ukázal jediný důkaz, tak uvidíme, ale myslím že to zamete pod koberec :-)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 11. 2006 19:39

Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gray Fox 6. 11. 2006 20:05

Jak si už řekl, je to trotl...
Legends are nothing but a fiction, someone tells it, someone remembers, everybody passes it on. - Solid Snake
Gray Fox
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 6. 11. 2006 20:15

Já bych mu to nezazlíval. SH si bere hodně z filmů od Davida Lynche. Taky jeden díl seriálu Twin Peaks je hodně SH podobný.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 6. 11. 2006 20:59

Nebo třeba Jakobův žebřík... Má cenu se na ten film dívat? Mám možnost si ho půjčit od kámoše, ale přemýšlím, jestli to stojí za to.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 11. 2006 21:01

Darwel píše:Nebo třeba Jakobův žebřík... Má cenu se na ten film dívat? Mám možnost si ho půjčit od kámoše, ale přemýšlím, jestli to stojí za to.i/quote]

No já jsem si ten film stáhl ale čekal jsem od toho víc
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gray Fox 6. 11. 2006 21:04

O čem to je? (má to zajímavý název) :)
Legends are nothing but a fiction, someone tells it, someone remembers, everybody passes it on. - Solid Snake
Gray Fox
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 6. 11. 2006 21:06

Darwel píše:Nebo třeba Jakobův žebřík... Má cenu se na ten film dívat? Mám možnost si ho půjčit od kámoše, ale přemýšlím, jestli to stojí za to.i/quote]


Takhle nějak jsem si představoval film podle Silent Hillu občas mě až překvapilo kolik si toho Silent Hill z tohohle filmu vypůjčil (zdá se mi to nebo měl hlavní hrdina stejnou bundu jako James). Mě teda rozhodně nezklamal spíš naopak a Tim Robins je tam fakt výbornej.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2006 12:07

Nevíte někdo jak dostat v SH4 samopal? Našel jsem lopatu i krumpáč a spoustu golfovích holí ale četl jsem, že by tam někde měl být v apartmánech a nic :-(
Plííís
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 15. 1. 2007 21:03

N.Marko píše:Není špatný, ale jak tady říká PSK, je nejslabší. Hlavně že se ti líbí, krom toho, s jakýmkoliv SH není možné šlápnout vedle. /quote]


Hm já jsem tak nějak byl připravenej na to, že to už neni co to bejvalo a měl jsem obavy. Ale kupodivu mě chytil narozdíl od 3, kde se hooodně dlouho nic moc nedělo, hned od začátku. Tady je každou chvíli v bytě nějaká zajímavůstka a nebo nějaký rozhovor. Myslel jsem taky, že mi bude chybět rádio a baterka, ale na mě to působí zas jako jakési oživení série a hlavně teď se nemusim každejch pět vteřin koukat do mapy abych viděl kam du a taky si můžu vychutnávat mnohem víc detailů prostředí.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 1. 2007 21:27

Rádio bylo k něčemu jen v SH1, dál už tak nějak ztratilo funkci v hluku hudby a pod.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků