Mafia - závod

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sp1ke 7. 1. 2007 11:22

Ahoj,moje kámoška je v Mafii v té misi jak se jede závod (má CZ verzi).Někde jsem četla že když projedu takovýma zátarasama tak si ten okruh pěkně zkrátím,mě to doma šlo ,ale jí ne.Když vjede za ty zátarasy tak jede ještě tak pár desítek mětrů a pak narazí na neviditelnou zeď.Prostě jede a najednou BOOOM! a dál už ji to nepustí.Jo a taky když tu hru vypne tak se jí tam vždycky objeví taková ta tabulka že v aplikaci Mafia (nebo jak) došlo k chybě...Nevíte někdo čím by to mohlo být ? :shock:
Kristýna Nováková - šéfredaktorka serveru FreeHry.cz
Neper se, život ti dá do držky sám :)
Sp1ke
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 7. 1. 2007 11:25

tu zeď tam možná přidali tvůrci v patchi, aby se závod nedal obechcat... A s chybouvou hláškou nevím
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 1. 2007 11:37

Asi to tím patchem možná je, nedávala jsi ho tam kamarádka, popř. ty ho tam nemáš?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sp1ke 7. 1. 2007 11:42

includes píše:Asi to tím patchem možná je, nedávala jsi ho tam kamarádka, popř. ty ho tam nemáš?n/quote]


Já tam žádnej patch nemám a jestli ho tam má ona to nevím,ale zjistím.
Kristýna Nováková - šéfredaktorka serveru FreeHry.cz
Neper se, život ti dá do držky sám :)
Sp1ke
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 1. 2007 11:52

Tak tím by to mohlo bejt :wink: ... jak říká i Ertefol :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 7. 1. 2007 11:53

pokud je to nově koupená edice, co teď vydává... erm... no nevím kdo, tak tam je integrovaný patch 1.2
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 7. 1. 2007 15:12

A to je jako pro vas problem dojet ten zavod????
BTW: a zmackne tam to znovuobjeveni?? taky nefunguje, tam se to muselo zmacknout, myslim.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 7. 1. 2007 15:15

Nebo dej kamosce Trackmanii nations, a az to dejede, tak dojede i ten zavod v mafii levou zadni se zavrenyma ocima.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 7. 1. 2007 18:17

pokud vim, tak v patchy ta zed je, ale zaroven je moznost i ten zavod preskocit.
Revan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 8. 1. 2007 09:44

2 marz: pro me Trackmania nations je pohoda oproti tomu zavodu v Mafii. :)
Adam Bernau
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 14. 1. 2007 18:35

Já taky nevím, několikrát jsem četl, jak je to děsivě těžký, to dojet a já to asi za hoďku sfouknul - prostě jsem si to párkrát projel a pak už to šlo skoro samo.
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 14. 1. 2007 18:42

Když jsem to jel poprvé, tak jsem snad měsíc trénoval a pak jsem to zajel...při dalším hraní Mafie jsem už znal ten fígl, tak jsem podváděl, protože je ten závod dost těžký...a nudný...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 14. 1. 2007 19:08

Když jsem to hrál poprvý, tak mi u toho málem vytekly nervy, ale pak už to bylo v pohodě, protože jsem se naučil manuálně řadit a šlo to skoro samo :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 14. 1. 2007 21:38

Já sem to jel celý dopoledne když jsem to dostal na vánoce, tak ten další víkend sem to jel asi od devíti do jedný v soboru, čili tak 4 hodky, ale s patchem je to naprosto v poho, když si dáš obtížnost velmi lehká, tak bys to měl zajet v pohodě...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kbbik 18. 9. 2019 16:00

nevím ale mě nejde jak ten fígl tak ani tam nemám možnosti závodu a ta zeď tam se nikde nevyskytuje ???? ;-] :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
kbbik
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků