PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Bodie22 12. 1. 2007 19:29

Opravdu nechápu některé lidi ženoucí se ve hrách za grafikou jak pes po kosti............

Jinak pokud si myslíte, že je grafika tak moc významná můžete reagovat můžete napsat skutečné důvody a obhájit si svůj názor tady:

http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=4712
Bodie22
Killing Spree

Odeslat příspěvekod JayTee 12. 1. 2007 19:37

tohle je mlaceni prazdny slamy.... kazdej kdo trochu hraje hry pro potechu vi svy... krasnej priklad zniceny puvodni klasiky lepsi grafikou je UFO, zatimco 1 a 2 byly pouze ve VGA grafice, tak jejich nasledovnici ac v super jemny grafice jim nesahaj ani po kotniky. A i kdyz uz obe klasiky maji SVGA verze tak na tu origos (a nejen ja) nedam dopustit.
PC Engine - CD32 - N64 - GBC -GC - NDS - Wii - DSi-LL
JayTee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cobrax 12. 1. 2007 19:46

N.Marko píše:
Cobrax píše:
Dark_one píše:myslim dobry priklad, MGS 4 by mohl vyjit na Xboxu 360, na Wii ale tezko
Ech, a proc presne? (staci jeden dobry argument - a pomysli prosim na "kdyby se downgradovala grafika") :-)


Každý voják má mít svou pokročilou inteligenci a něco jako emoce. Na AI se vynakládá obrovské množství výp.výkonu (kde má výhodu s masivním paralerizováním právě cell) takže pokud by jsi tedy downgradoval grafiku někam na úroveň PSX, možná by jsi dostal tenhle výsledek- to by to ovšem asi nikdo nehrál :-)

Ne nehrál, ale věřím Kojimovi.N/quote]

Dostal jsem vyborny napad, stravovat se nejaky cas zdarma. Pojd se vsadit ze vysledek tech superpokrocilych emoci a inteligence bude stejnej jako v kazdy druhy AAA hre dneska. Pojd se vsadit o veceri :-)
Cobrax
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 12. 1. 2007 19:50

Jak se tak divam, tak debata tu oproti ranu znacne upada a zvolna se potapi do ***** bahna. Tyhle sahodlouhe flamy me uz unavuji a znechucuji. Rozhovor s Ocelotem byl prinosny a zajimavy, ale tohle uz je, jak napsal JayTee, mlaceni prazdne slamy porad dokola.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 1. 2007 20:51

Ze sectoru:

Sony má úspech aj v novej generácii, kde minulý rok dodalo do obchodov v Severnej Amerike 1 milión kusov PS3, z čoho sú predpoklady (zatiaľ oficiálne čísla neboli), že sa predalo 700 000 kusov, čím by o 100 tisíc prekonala svoju konkurenciu Xbox360. Sony spolu dodala 1,4 milióna konzol na svetový trh (plánovali 2 milióny), čo je však len zanedbateľné množstvo oproti Wii, ktoré splnilo svoj plán a celosvetovo dodalo 4 milióny. Nintendo ohlásilo aj počet predaných hier, ktorých bolo 21 miliónov Wii hier. Sony v Japonsku dodalo do obchodov za posledné dva mesiace roka niečo cez 400 000 konzol, Wii za mesiac prekonalo milión (Xbox360 má za rok okolo 300 000).
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidka 13. 1. 2007 08:49

Petereja hral na PS3 motostorm i resistance Ale proste nic moc.kdyz nema ovladac vibrace proste to neni ono ja tam bouram do aut a ani si to neuvedomuju a to hodne vezme sony fanousku.taky PS3 vypada jak urna na uhli strasne.kdyz to mam srovnavat s Wii nebo s Xboxem 360 tak sony dostava klepec jako nikdy jindy.sam se koukni na gameplay G.R.A.W. 2 a uvidis ze bez vibraci stracis 50% procent zazitku.Proto si myslim ze bude souboj s Wii a xbox 360 a ne PS3 vs. Xbox 360.
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 13. 1. 2007 09:11

sidka: stejne nechapu, ze se Sony konecne nejak nedomluvi s Immersion...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 13. 1. 2007 14:38

sidka píše:Petereja hral na PS3 motostorm i resistance Ale proste nic moc.kdyz nema ovladac vibrace proste to neni ono ja tam bouram do aut a ani si to neuvedomuju a to hodne vezme sony fanousku.taky PS3 vypada jak urna na uhli strasne.kdyz to mam srovnavat s Wii nebo s Xboxem 360 tak sony dostava klepec jako nikdy jindy.sam se koukni na gameplay G.R.A.W. 2 a uvidis ze bez vibraci stracis 50% procent zazitku.Proto si myslim ze bude souboj s Wii a xbox 360 a ne PS3 vs. Xbox 360.
Ano vibrace sou fajn, ale 50% zážitku??? To si trochu přehnal. Vibrace sou fajn, ale po pravdě řečeno je u hry takřka nevnímám...
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 1. 2007 14:50

sidka píše:Petereja hral na PS3 motostorm i resistance Ale proste nic moc.kdyz nema ovladac vibrace proste to neni ono ja tam bouram do aut a ani si to neuvedomuju a to hodne vezme sony fanousku.taky PS3 vypada jak urna na uhli strasne.kdyz to mam srovnavat s Wii nebo s Xboxem 360 tak sony dostava klepec jako nikdy jindy.sam se koukni na gameplay G.R.A.W. 2 a uvidis ze bez vibraci stracis 50% procent zazitku.Proto si myslim ze bude souboj s Wii a xbox 360 a ne PS3 vs. Xbox 360.


No Sony udělalo několik taktických chyb. Jednou z nich bylo i odstranení vibrací z ovladače a to že zůstali u, pro mě nejhoršího ovladače na kterém jsem hrál, dual shocku...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 13. 1. 2007 14:57

Nejhorší ještě neznamená špatný (vždycky musí být někdo poslední)...
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 1. 2007 15:00

Samozřejmě, to souhlasím. Pro mě je prostě Dual Shock neergonomiclký a umístění analogových páček mi nevyhovuje. Samozřejmě, tohle je velice subjektivní...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 1. 2007 15:02

Máš velké/malé ruce?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 1. 2007 15:03

Velký. To je právě to. GC ovladač se mi drží dobře, ale po delší době mě bolej ruce. Teď mám vážně dobrej ovladač, kterej je o trochu větší, než klasickej GC a ten je perfektní.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 13. 1. 2007 15:05

To je jasné, nikdy se výrobce nezavděčí všem...
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 13. 1. 2007 15:07

Majklbig: jde spis o to, ze Sony melo spoustu casu vytvorit ovladac novy nebo alespon provest vyraznejsi zmeny na DualShocku, to se nestalo a asi nejsem sam, kdo nechape proc...
Uživatel
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků