Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 1. 2007 12:29

Takže včera DareDevil- 5/10 (to že někdo dostane schopnost supervnímání pomocí chemické polívky bych ještě bral, ale že jinak normální člověk skáče 10 metrů do víšky (o dálce ani nemluvím) je dost ujetý. další pitomost je, že maník se složí (pozor v holivoodském filmu!) po nekolika ranách do břicha a po jediné penetraci rameního svalu se nepostaví na vlastní nohy- pořád ještě mluvím o tom borci co skáče cca 10M na víšku. Následovně se nakrkne a sejme dva hlavní záporáky (to už jede podle základního spuperhrdinského módu holiwood-tm) aniž je na něm znát předchozí zraněnění- což je blbost, protože propíchnutý rameno je pro karatistické prostocviky dost fatální.) Zkrátka kravina.

následovně dávali Eqilibrium- 8,5/10 (střízlivé a nepřehnané antiutopické scífko s kvalitními akčními pasážemi) tohle se mi líbilo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 7. 1. 2007 21:48

Hlas smrti - jo, dobrý
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 1. 2007 22:22

Dneska jsem byl na Deja Vu a vzhledem k tomu, že jsem nevěděl, co od toho čekat (ať už dějem, tak formou), tak jsem byl velice mile překvapen a moc se mi ten film líbil ;) 8/10
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 7. 1. 2007 22:24

Na Deja Vu jsem měl jít dneska.... no, nevyšlo to :( , snad příště...
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 8. 1. 2007 01:36

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit, aneb, Tak to mi ho teda vyndej - Nekompromisní zásah do černého, Petr Čtvrtníček v plné síle :wink:
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 1. 2007 02:24

Výkon Čvrtníčka byl ocenil 11/10 :D ... u "Ivánka " jsem se bavil skvěle a jeho výkon naprosto geniální :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 8. 1. 2007 09:54

Ivánku, kamaráde ... je naprostá povinnost pro všechny, kterým nevadí "malinko" tvrdší humor (na SouthPark to ale rozhodně nemá :))
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 1. 2007 10:56

N.Marko píše:Majklbig- Tohle je překvapivě dobře srovnatelné s comixem. Nejdříve jsem četl a potom viděl a nebyl jsem zhnusen- což se mi při adaptacích ještě nestalo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 8. 1. 2007 13:47

jezek: Me se libi mnohem vic film. Komix sem ani nedocetl... ;)
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 1. 2007 14:48

Vidíš,já "vyrůstal" na Sin City a Lobovi,takže to beru jako osobní kulťárnu a prostě nejsem spokojený.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 1. 2007 17:29

No vzhleden k tomu, že ty "povídky" byly skoro přesným převyprávěním komixu, vychází mi, že jde o stejně plytkou záležitost jako originál. Prostě práce odvedená s úctou k předloze. Jestli se chceš pozvracet ned zprzněným dílem, přečti si od Henleina Hvězdnou pěchotu a pak si ji pusť na DVD. Že se ti zvedne kufr je zaručené.
Jinak no ofens, prostě to vidíš ze svého úhlu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 1. 2007 18:09

Chybí mi tam značná dávka monologů hlavních postav,nebo jsou vyprávěny strašně rychle a nemáš šanci si je užít,čímž se postavy stávají,na můj vkus, příliš plytké.Ale to je můj názor a už ho tady píšu asi po 10.
Jinak s Hvězdnou pěchotou musím souhlasit,ikdyž zrovna Henleina moc nemusím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 8. 1. 2007 19:38

jezek píše:Vidíš,já "vyrůstal" na Sin City a Lobovi...i/quote]


Na film s Velkým Šéfem si netroufají ani v Hollywůdu :twisted:
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 1. 2007 19:44

Hlavně proto že jim vysvětlil co si o nich myslí už preventivně:-)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 8. 1. 2007 19:46

Zuřící býk
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků