PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod DarthRu 6. 1. 2007 20:56

vyjimecne souhlasim s Darkem
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 1. 2007 20:59

Alcil píše:Jo, to Paarská tlučhubo, Logan007 má pravdu. Zalez do díry, uzamknul jsi se ve své fórumské ulitě a teď už ani nemáš pořádné názory, přehled, seš trapnej...d/quote]

Alcile, tohle uz je trochu o necem jinem, dovol mi tedy, abych tu ted napsal svuj, a myslim, ze nejen svuj, nazor:
Paar je tu respektovana autorita, vetsina z nas ho zna uz par let a k jeho nazoru je prihlizeno.
Ty jses nactilete vemeno, ktere sem obcas zavita, neco kvakne a potom se opaji pocitem "spolkjsemvsechnumoudrostsveta".
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 1. 2007 21:02

Dark_one píše:
Alcil píše:
Majklbig píše:Alcil: aha a proto udělám konverzi hry ze starší konzole v horší technické kvalitě a šoupnu tam nové ovládaní :roll: To pak mohli rovnou udělat jen nový ovládač ke GC (Nintendo za to samozřejmě nemůže)m/quote]
aha a tady je někdo mírně zaostalý, poněvadž nepozná vtip bez smajlíku :roll:o/quote]
A to byl presne ten okamzik, kdy na bilem koni prijel rytir Alcil, vse uvedl na pravou miru.
Alcile, sam o sobe samolibe tvrdis, jak jses prevelice inteligentni osoba, tak ze sebe prestan delat vola.

A to byl přesně ten okamzik, kdy na bilem koni prijel rytir Dark_one, aby Alcila vrátil do správných mezí.Darku, sam o sobe tvrdim, jak jsem prevelice inteligentní osoba, tak ze sebe prestavam delat vola.
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 1. 2007 21:04

->Alcil: bacil te pres hlavu napad hodny genia, chapu :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 1. 2007 21:04

Dark_one píše:
Alcil píše:Jo, to Paarská tlučhubo, Logan007 má pravdu. Zalez do díry, uzamknul jsi se ve své fórumské ulitě a teď už ani nemáš pořádné názory, přehled, seš trapnej...d/quote]
Alcile, tohle uz je trochu o necem jinem, dovol mi tedy, abych tu ted napsal svuj, a myslim, ze nejen svuj, nazor:
Paar je tu respektovana autorita, vetsina z nas ho zna uz par let a k jeho nazoru je prihlizeno.
Ty jses nactilete vemeno, ktere sem obcas zavita, neco kvakne a potom se opaji pocitem "spolkjsemvsechnumoudrostsveta".

Ale vím, kde se prodávají pochromované vidle...čeho se chápeš?
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 6. 1. 2007 21:25

davee:OT: na tvém avataru je prase z BG&E?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 1. 2007 21:29

Se vsadím že jo- je mi strašně povědomé, takže jestli to není foto mého bratra, tak určitě :-)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 6. 1. 2007 21:30

No tak hoši už toho nechte.
Hlavně ty Alcile. Chápu, že si to myslel s vtiptem a s ironií, ale i vtip může překročit meze a hlavně v psané podobě ho nemusí všichni pochopit a může i urazit. Paar je člověk, který se videohrama zabývá asi o něco dýl než ty a má svůj názor, který by se neměl urážet. Tebe přeci taky nikdo neuráží.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 1. 2007 21:46

No jéje, když je Paar taková kapacita přes hry, proč má tady na fóru 10651 příspěvků? :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 1. 2007 21:46

pierek14 píše:Tebe přeci taky nikdo neuráží.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 7. 1. 2007 08:52

Majklbig píše:davee:OT: na tvém avataru je prase z BG&E??/quote]

Jo, to je on - je mi totiz hrozne sympaticky :-) Oba dva jsme pekni kanci :lol: :mrgreen:
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidka 7. 1. 2007 09:48

logan 007 ale microsoft si masti kapsi taky sice min ale masti protoze videla na kazde konzoli 100 dolaru.no jeste kdyz ten vijde druha verze Xbox 360 tak to si je jeste vic namasti diki 0,065 mn technologii kterou vyuzije.
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 7. 1. 2007 09:53

sidka píše:logan 007 ale microsoft si masti kapsi taky sice min ale masti protoze videla na kazde konzoli 100 dolaru.no jeste kdyz ten vijde druha verze Xbox 360 tak to si je jeste vic namasti diki 0,065 mn technologii kterou vyuzije.


uáááááá, co to vidí oči méééé uáááá Napsat vIdělá áááá, jdu se někma uklidnit...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 7. 1. 2007 09:57

Alcil: myslim ze stacilo. nedokazes prijmout vseobecny nazor? jsme na zacatku valky konzoli, nemuzeme vyhlasit viteze. to, ze pres Vanoce bylo Wii uspesnejsi jeste nic neznamena. muze vyhrat, ale nemusi. prijmi nazory i ostatnich.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 7. 1. 2007 10:02

sidka píše:logan 007 ale microsoft si masti kapsi taky sice min ale masti protoze videla na kazde konzoli 100 dolaru.no jeste kdyz ten vijde druha verze Xbox 360 tak to si je jeste vic namasti diki 0,065 mn technologii kterou vyuzije.


Teď každopádně, ale na začátku na každé konzoli ztrácel - sice ne jako teď Sony, ale přeci. Já to všem konzolím přeju, abych měl co pak závidět - já rád závidím a dělám si panenky voodo.... ;-)

Paare - myslím, že ta kritika od Alcila byla ironicky mířená na mě.

Ale jak jsem psal vše je ve hvězdách.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků