Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 1. 2007 23:45

Dopozeral som Childen of Men - pomerne slusny kusok avsak cakal som viac najam co sa deja a zapltky tyka.
Idem pozerat Texas Chainsaw : The Beginning.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 1. 2007 00:27

dodíval jsem se na The Shawshank Redemption a... pánové, to je doopravdy jeden z nejúžasnějších filmů.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 6. 1. 2007 00:48

You, Me And Dupree - prijemne me ten film prekvapil
Adam Bernau
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 6. 1. 2007 01:02

A Scanner Darkly - Vynikající adaptace románu Philipa K. Dicka. Vřele doporučuju všem fanouškům tohohle žánru.
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 6. 1. 2007 02:34

ten masaker bol riadny brak, ziadne napatie, ziadna atmosfera
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 1. 2007 11:25

Ertefol píše:dodíval jsem se na The Shawshank Redemption a... pánové, to je doopravdy jeden z nejúžasnějších filmů.h/quote]


To je fakt. Tim Robins tam předvedl životní výkon.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 1. 2007 21:26

Záměna
film s Eddiem Murphym, jö celkem jsem se i zasmál, tohle se mi celkem líbilo
77%
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 6. 1. 2007 22:28

Příběh rytíře - mnohem lepší než jsem čekal
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 1. 2007 22:35

Příběh rytíře - pěkná pohádka, 6/10 ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 1. 2007 23:12

Saw 2

Opět parádní hra o přežití z perfektním rozuzlením na konci...nevím proč ale tohle se mi vážně moc líbilo

9/10
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mesuge 6. 1. 2007 23:54

Dostal jsem echo, ze nasledujici Pondeli bude stredoevropska predpremiera a to dvou novych dokumentarnich filmu (kousek jsem uz videl pres videogoogle). Jeden kratsi je ohledne novych informaci o atentatu na JFK, druhý je celovecerni "9/11 Press For Truth" - 11. zari z pohledu rodin obeti, ktere pozaduji nove vysetrovani.. Prazske Kino OKO ma udajne 400mist cili jeste se tam par nadsencu vejde, pry je take lepsi udelat rezervaci pres jejich web..

---
9/11 PRESS FOR TRUTH (9/11: PRAVDA & TISK)

Obrázek Obrázek

Ačkoliv v případě historických incidentů jako Pearl Harbor či atentátu na JFK vyšetřování započalo během pár týdnu, nebylo tomu tak v případě útoků z 11. září 2001. Většina lidí neví, že zřízení vyšetřující komise Kongresu bylo mnohými ve Washingtonu silně odmítáno, včetně Bushovo administrativy. Bylo to jen díky tlaku rodin obětí vedené dvanáctičlenným "Řídícím rodinným výborem," že 14 měsíců po útocích započala první slyšení. Většina jejich zásadních otázek však nebyla komisí nikdy zodpovězena.

Ve filmu 9/11: PRESS FOR TRUTH, pět z nejprominentnějších členů onoho výboru včetně tří tzv. Jersey Girls, vyprávějí poprvé na kameru svůj příběh a poskytují velice silné argumenty pro nutnost obnovit vyšetřování.

Film sleduje časovou osu podle známé knihy Paula Thompsona "The Terror Timeline" (vydanou HarperCollins). Filmaři dali dohromady vzácné, přehlédnuté zpravodajské vstupy, zamlčené příběhy a vládní tiskové konference, odhalujíce tak šablonu oficiálních lží, podvodů, a zavádějících informací.

"Cítili jsme, že naše země byla ohrožena od teroristů,
vládní nekompetentnosti..a možná ještě něco horšího."

—Lorie Van Auken, vdova ze 11. září


Oficialni web filmu:
http://www.911pressfortruth.com/story

----

14 MINUT PAUZA / The Fourteen Minute Gap (předfilm)

Obrázek

Řada z nás slyšela o "18 minutové mezeře" na prezidentském záznamovém zařízení Richarda Nixona, zapírání ohledně jejího výmazu se pak podílelo na Nixonově neslavném pádu.

Ale již málokdo ví o vymazání podobného pásku s konverzací mezi prezidentem Johnsonem a ředitelem FBI Hooverem z následujícího sobotního rána po atentátu na JFK.

Tento nový krátký dokument, "Čtrnácti minutová mezera", předkládá nález archiváře Rexe Bradforda, jak byl pásek vymazán, dnešní zapírání Knihovny prezidenta Johnsona v Texasu, a také neúspěšný pokus nabídnout tento příběh celonárodním médiím.

Film režiséra Tylera Weavera, také cituje odkazy na eseje, oficiální dokumentaci a další zdroje, včetně smazaného audio záznamu a jeho přepisu, který se dochoval. Ten obsahuje šokující informace o pozadí atentátu na JFK, jako úlohu údajného atentátníka Lee Harvey Oswalda a okolnosti vzniku kontroverzní Warrenovo komise. Film těží především z nedávno odtajněných materiálu a je produkcí nadace Mary Ferrellové s největším archívem na politické atentáty.

----
Detaily projekce:
http://www.biooko.cz/html/index.php?page=film&fid=878

Rezeravce v kine:
http://www.biooko.cz/html/index.php?pag ... c6e36c7a28
Zatím 24V@20Ah a přecházím na 108V@100Ah (C20) nebo něco lepčího
Mesuge
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 7. 1. 2007 00:23

The Whole Nine Yards 8,5/10
Adam Bernau
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 7. 1. 2007 11:31

Sin city, ačkoliv komixovou předlohu neznám, tak se mi to hodně líbilo. 9/10
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 7. 1. 2007 11:37

Nedavno jsem se s pritelkyni dival na film Vcera, dnes a zitra. Myslel jsem, ze to bude blbost, ale celkem se mi libil - 8/10
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 1. 2007 12:19

Majklbig- Tohle je překvapivě dobře srovnatelné s comixem. Nejdříve jsem četl a potom viděl a nebyl jsem zhnusen- což se mi při adaptacích ještě nestalo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků