Málo známé a zapomenuté hry

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 1. 2007 22:40

rodier píše:konzole jsou jeste moc mlade na to aby u nich byli "malo zname a zapomenute hry".. pokud teda nemyslite 8bit konzole na kterejch se trapne kopcili automatovky ;-DD

takze Dizzy 6: Prince of the Yolkfok - PC/ZXspektrum
To bych neřekl, zapomenutá může být i rok stará hra, po které ani pes neštěkne :P
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 1. 2007 22:47

V tom pripade to bude slusna hovadina ta hra.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 1. 2007 22:48

asi tak nejak
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 1. 2007 22:49

_DAVE_: Právě, že ne. Jen prostě třeba neměla dobrou propagaci, nebo byla velká konkurence známějších sérií nebo to nebyl žánr, který zrovna frčí...
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2007 22:54

Soul Reaver1 jsem zrovna vyhrál na aukru, tak se těším. První Legaci of Kain jsem hrál jen chvlku a pustil ho z ruky- dnes si jenom nadávám, znáte to...
Razielův nepřítel se jmenuje... překvapivě Kain. Jde o hrdinu z prvního dílu (tenkrát to bylo ještě RPG), Spoiler:kterého kousnul upír. Po záchraně sloupů na nichž stojí svět (nebo tak nějak) dostane na víběr- buď se obětovat, nebo světovláda. V soul reaveru (který dělala už firma Cristal dinamics) jsme se dozvěděli že Kain zvolil světovládu a jeho upírské hordy přinesli na svět temnotu a teror. Raziel, jeden z jeho kapitánů přišel s novinkou- nechal si narůst křídla. Když je ukázal Kainovi, ten mu je ze žárlivosti zlomil a jako trest ho nechal vhodit do bezedného víru. Co bylo dál vám povím zase jindy děti, a teď na kutě a spát, další část příběhu o Razielovo strašné pomstě si necháme na jindy.... :-)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 1. 2007 22:56

->N.Marko: Coze? Kaina, ze kousnul upir?! Ale fuj, nadavej si vic, ze jsi nehral prvni Blood Omen a precti si nekde, jak to bylo doopravdy :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 1. 2007 22:59

Majklbig píše:A jaký je rozdíl v serii Blood omen a Soul reaver? Myslím z hlediska hratelnosti, sou to stejné žánry?
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2007 23:02

Dark_one píše:->N.Marko: Coze? Kaina, ze kousnul upir?! Ale fuj, nadavej si vic, ze jsi nehral prvni Blood Omen a precti si nekde, jak to bylo doopravdy :)


Pokud si pamatuji dobře, vylezl jsi z hospody, potkal asi tři vydláky co se do tebe pustily, podlehl jsi a večer jsi se probudil se dvěma úžasnými dentistickými anomáliemi. Když se nestaneš upírem po kousnutí jiného upíra, tak jak teda?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2007 23:04

Nejlepší na Soul Reaverovi byly přechody mezi světy. Takhle kvalitní záležitost jsem potom snad nikde neviděl.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2007 23:14

http://bonusweb.idnes.cz/konzole/psx/bloodomen.html

rozebrání ságy. Dobrá, nekousli ho, udělali ho upírem. Prostě už je to bez mála deset let a skleróza postupuje mílovími kroky.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 1. 2007 23:31

N.Marko píše:http://bonusweb.idnes.cz/konzole/psx/bloodomen.html

rozebrání ságy. Dobrá, nekousli ho, udělali ho upírem. Prostě už je to bez mála deset let a skleróza postupuje mílovími kroky.v/quote]

lol...tak sice nevim, kdo je Robin Hejduk, ale v clanku pekne mele. Uz jen fakt, ze mluvi jen o PSX verzi, ktera je prasackym a temer nehratelnym portem PC verze.
A ze je Blood Omen pry delsi nez Final Fantasy VII. FF VII jsem dohral za cca 130 hodin i se subquesty, atd (cca protoze to po 99 hodinach prestane pocitat :D), Blood Omen jsem se vsim vsudy dohral za 15 hodin.
A proc to vlastne pisu? Jsem nervozni a kritizovani me uklidnuje :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 1. 2007 23:59

pamatuje tu nekdo na hru Exhumed? (PC,PSX,Saturn) je to FPS z prostredi Egypta, u toho sem stravil casu a byla to snad ma nejoblibenejsi doomovka vubec.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaya 4. 1. 2007 00:35

Moje nejlepsi a nejoblibenejsi hra na PSX byla Jumping Jack Flash jedna z prvnich her na PSX byla na demo disku co se daval k playstationu a prvni Loaded!!! To byly hry!
Friend Codes Wii: 7518 3572 1018 5500
Mario Strikers: 227734-289270

Friend Codes NDS:
Tony Hawk Sk8land: 3952-1664-8815
Metroid Prime: 2234-1739-4091
Mario Kart: 343677-035829
Tetris DS: 184388-847111
Kaya
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 1. 2007 00:49

sega.maniac píše:pamatuje tu nekdo na hru Exhumed? (PC,PSX,Saturn) je to FPS z prostredi Egypta, u toho sem stravil casu a byla to snad ma nejoblibenejsi doomovka vubec.
ja ju dobre poznam zo stareho casaku, len som ju nikdy nehral :lol:

Kaya - Loaded si pamatam ciastocne, nebehal si tam po psychiatrickej liecebni a podobne ?
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayTee 4. 1. 2007 01:01

Loaded - very good!
PC Engine - CD32 - N64 - GBC -GC - NDS - Wii - DSi-LL
JayTee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků