Málo známé a zapomenuté hry

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 1. 2007 20:14

Neznáte někdo nebo nehráli ste někdo nějakou zajímavou nebo prostě jen zábavnou hru, o které se moc nepsalo, nebo se jen nedokázala prosadit v konkurenci velkých sérií? Je mi jedno na jakou konzoli je (PS2,GC,Xbox). Nemusí to být novinka, ale klidně něco co vyšlo v prvních měsících života konzole, ale později třeba zapadla.

Už se mi několikrát potvrdilo to, že hra i když nemá velkého vydavatele nebo vysoké hodnocení v recenzích tak přesto může být zajímavější než vyhypované a všude vychvalované hry. Zatím je ještě šance sehnat většinu her, ale s nástupem nových konzolí to bude čím dál težší, proto budu rád za jakýkoliv dobrý tip :wink:
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 1. 2007 20:24

Blood Omen: Legacy of Kain (PC/PSX), malo znama, nedocenena hra, jeji pokracovatele (Soul Reaver I & II, Blood Omen II, LoK: Defiance) jsou mnohem znamejsi a pritom originalu nesahaji ani po kotniky.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 1. 2007 20:27

To bylo ještě 2D? A nebylo to náhodou RPG? Jo ta hra mě kdysi zajímala, ale potom sem na ni nějak zapoměl. Uvažoval sem i o nějaké hře z téhl série na PS2, která byla z nich nejlepší?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 3. 1. 2007 20:34

Beyond Good & Evil, Psychonauts - klasika
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 1. 2007 20:38

Beyond Good & Evil mám a je to PERLA, to je fakt. Psychonauts mám v hledáčku, až budou za nějakou dobrou cenu tak je beru.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 1. 2007 20:41

Psychonauts som skusal na xboxe, ale nechytilo ma to
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 1. 2007 20:41

->Majklbig: Nejlepsi byl asi Soul Reaver II (PC/PS2). I kdyz tahle serie se neda poradne hrat, pokud nevis o co jde, protoze pribeh a (dokonale nadabovane) dialogy jsou na cele serii to hlavni. Klidne se pust do Soul Reavera, ale nejdriv si precti, jak to bylo v prvnim Blood Omenu a Soul Reaveru.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 1. 2007 20:46

Na Soul Reavera(PS) spominam ako na skvelu akcnu adventuru s vybornou atmosferou a skvelou architekturou, len skoda ze druhy diel sa mi dostal do ruk len v podobe dema - musim to napravit.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 1. 2007 20:52

bohuzel je Legacy of Kain serie, jejiz kvalita ma sestupnou tendenci. LoK Defiance se skoro nedal hrat.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 1. 2007 20:54

A jaký je rozdíl v serii Blood omen a Soul reaver? Myslím z hlediska hratelnosti, sou to stejné žánry?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 1. 2007 21:05

Majklbig píše:A jaký je rozdíl v serii Blood omen a Soul reaver? Myslím z hlediska hratelnosti, sou to stejné žánry?
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 1. 2007 21:12

A obě sou akční adventury? Reaver je spíš tombraiderovka a Omen spíš akční RPG, nebo jak to je?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 1. 2007 21:21

Majklbig píše:A obě sou akční adventury? Reaver je spíš tombraiderovka a Omen spíš akční RPG, nebo jak to je?a/quote]
blood omen som hral demo chvilu, nejaky velky rozdiel oproti reaveru som tam nevidel - ale bolo to uz davno takze mozno skreslujem skutocnoti
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodier 3. 1. 2007 22:36

konzole jsou jeste moc mlade na to aby u nich byli "malo zname a zapomenute hry".. pokud teda nemyslite 8bit konzole na kterejch se trapne kopcili automatovky ;-DD

takze Dizzy 6: Prince of the Yolkfok - PC/ZXspektrum
rodier
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 1. 2007 22:39

rodier píše:konzole jsou jeste moc mlade na to aby u nich byli "malo zname a zapomenute hry".. pokud teda nemyslite 8bit konzole na kterejch se trapne kopcili automatovky ;-DD

takze Dizzy 6: Prince of the Yolkfok - PC/ZXspektrum
hral som, nedohral som, skvela parba
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků