Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 11. 2020 15:49

Mne nevadi, ze to vydavaji znova uz pro treti generaci, kdyby to alespon zdimalo novy HW viz. ta fan videa link (fake) a link na YT, coz se ale nestane.

link

Obrázek

Ta videa jsou ale opravdu nadherna 8-) Hned bych si to takhle zahral, prave petka se mi libila a dost jsem tenkrat nepobiral, jak to mohl rozchodit tak stary HW (PS3 - 256 MB Ram GPU 8-D ) Hra byla vazne takovym mostem mezi generacemi 8-)
Naposledy upravil sega.maniac dne 21. 11. 2020 16:05, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2020 15:58

Jasný, také mi remastery nevadí, naopak je často kupuju day 1, aby jako dostali info. Třeba Bayonettu a Vanquish jsem také koupil a nikdy nehrál :D Teď to poslední NFS jsem také koupil a vypadá skvěle, když pominu ty dementní drifty. Takovej Underground 2 nebo MW bych i předobjednal. Ale s podobnou fyzikou, ne ty dnešní podivnosti.

GTA V bude ale pořád stejný ****, protože oni nepotřebují singl, ale zpeněžit MP, který je stejně o ničem. Hrával jsem roky MP ve IV a nemělo to chybu. V není pro mě. Hlavně dneska DLC pro singl už smysl moc nemá, ten nic moc příběh si stejně nikdo nepamatuje.

Imola přichází :love:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 11. 2020 16:06

editnul jsem to a neco pridal.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2020 16:23

GTA V byl graficky fakt next-gen. Vším ostatním ale nic moc. Tu fyziku nedávám dodnes, je to děs. GTA IV je dodnes v mnoha ohledech to nejlepší, co vůbec ve hrách bylo. Detaily a grafika jim ale šla. Pořád je to ale rok 2013 a od té doby nic. Ta studia jsou asi mrtvá.

https://www.eurogamer.net/articles/2017 ... n-bettered
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 11. 2020 18:01

sega.maniac píše:N.Marko: V dobe Covidu funguji alespon vydejni okenka (JRC, El. World, Datart, Mall) Ja si za chvili jdu pro Plusko jenz jsem vcera v Black Friday objednaval. (Nepouzivam kreditni karty a ty papirove vouchery sbiram, drive se delaly v plnohodnotnych PS3 obalech 8-) )

Jj hry jsou za me obecne dnes skvele (nejen ty zminovane zavodni) az mi prijde skoda se o nich bavit jen na smetisti.

To mi tady v Anglánii je teda platný :D my tu máme kompletní lockdown na všechno co není esenciální a teda jako elektronika evidentně není :(

tdjohn: Ježíš já uplně zapoměl si koupit ten HD port Vanquish! Před lety jsem na to dělal recenzi, ale myslím, že jsem dostal buď recenzní kopii (CD obal a žádný potisk), nebo jenom kód, každopádně si to chci koupit. Ne že bych to hrál, jen do sbírky. Na druhou stranu, právě z toho důvodu je 25 liber pořád dost... píšu si do "to do" listu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 11. 2020 19:02

Ani velky retezec treba GAME te nenecha nic vyzvednout? Ja se ted vratil z El. Worldu, predni cast prodejny s pultem otevrena, nejake SD karty, baterie a pak online objednavky, ktere lze vytvorit i skrze notebook co je pred vstupem a hlavne platba i hotove. Na jare za prvni vlny pandemie to slo jen bezhotovostne a k prodavaci se clovek nesmel vubec priblizit (mall.cz), ted uz na to jebou. Od pondeli pak mohou mit obchody otevreno (stale v nouzovem rezimu) do 23:00.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2020 19:10

N.Marko píše:tdjohn: Ježíš já uplně zapoměl si koupit ten HD port Vanquish! Před lety jsem na to dělal recenzi, ale myslím, že jsem dostal buď recenzní kopii (CD obal a žádný potisk), nebo jenom kód, každopádně si to chci koupit. Ne že bych to hrál, jen do sbírky. Na druhou stranu, právě z toho důvodu je 25 liber pořád dost... píšu si do "to do" listu.

I na hraní to bude super, jen ještě nevím kdy :D Já tyhle věci kupuju za plnou, protože jim je jedno, že to někdo koupí za delší dobu, protože jde hlavně o první týdny.

I proto když jsem viděl, jak je ACC dobré na XSX, tak jsem nakoupil všechna DLC, i ta, které teprve vyjdou. Ať maj prachy na pořádný závody :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 11. 2020 19:27

Bayonettu mam dohranou na PS3 i X360. Uz to znova hrat nebudu, ale Vanquish jsem projel jen jednou a moc me nechytnul, cili bych jej v remasteru na novejsim HW asi oprasil.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 11. 2020 21:51

tdjohn píše:GTA is back! Nejlepší GTA všech dob konečně funguje tak, jak by člověk chtěl. Drží 60 i když to kropím helikoptérou od Yusufa. Neskutečný.

Slyšel jsi někdy o PC? Tam už to jede na mnohem víc roky.

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2020 22:58

Sasakr píše:
tdjohn píše:GTA is back! Nejlepší GTA všech dob konečně funguje tak, jak by člověk chtěl. Drží 60 i když to kropím helikoptérou od Yusufa. Neskutečný.

Slyšel jsi někdy o PC? Tam už to jede na mnohem víc roky.


Tak určitě. Měl jsem 4jádro na 4 Ghz, dobrou grafiku a byl tam stuttering jako kráva. To je to vaše slavný PC. Konzolový verze mají super optimalizaci, tak to teď funguje luxusně.

-- 21. 11. 2020 23:21 --

sega.maniac píše:Bayonettu mam dohranou na PS3 i X360. Uz to znova hrat nebudu, ale Vanquish jsem projel jen jednou a moc me nechytnul, cili bych jej v remasteru na novejsim HW asi oprasil.

Určitě, bude to pecka. Hlavně tenkrát plno lidí tvrdilo, že je to super, tak doufám, že si to někdy užiju :D Krabka k tomu je krásná, asi nejlepší steelbook, který mám. To mi připomíná Persona 5 steelbook, tu jsem také ještě ani neinstaloval.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 11. 2020 14:22

sega.maniac píše:Ani velky retezec treba GAME te nenecha nic vyzvednout? Ja se ted vratil z El. Worldu, predni cast prodejny s pultem otevrena, nejake SD karty, baterie a pak online objednavky, ktere lze vytvorit i skrze notebook co je pred vstupem a hlavne platba i hotove. Na jare za prvni vlny pandemie to slo jen bezhotovostne a k prodavaci se clovek nesmel vubec priblizit (mall.cz), ted uz na to jebou. Od pondeli pak mohou mit obchody otevreno (stale v nouzovem rezimu) do 23:00.

Prostě nejsou no. V týdnu bylo oznámeno, že Amazon.uk bude mít od 12 nějaké zásoby.... Amazon stránky spadly v 12:01 a v 12:13 když se obnovily tak to hlásilo stále to samé - zboží nelze objednat. Co myslíš, jak na tom asi je Game? :D :oops:
Pohod. Sice trochu k *****ání, ale prostě počkám no. :pozor
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 11. 2020 00:18

tdjohn píše:Tak určitě. Měl jsem 4jádro na 4 Ghz, dobrou grafiku a byl tam stuttering jako kráva.
Ty vole čekal bych, že na doupěti budete tušit, že to není o počtu jader a frekvenci :hm

Nevím, cos měl za dobrou grafiku, ale první video na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=xv3KnlwIrJI 2 generace stará grafika a CPU střední třídy. Nikdy se nepodívá pod 60 a průměr bude tak kilo? Frametimes úplně v pohodě. A jede ve 4×větším rozlišení, než ta super duper konzole :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 11. 2020 12:21

tdjohn píše:GTA is back! Nejlepší GTA všech dob konečně funguje tak, jak by člověk chtěl. Drží 60 i když to kropím helikoptérou od Yusufa. Neskutečný.


To uz funguje of Dubna 2015. Prej next gen... :D

Tak jste se na konzolich taky dockali. Sice asi 3-4 roky opozdene ale aspon neco. A prej ze PC brzdi vyvoj, nebo neco na ten zpusob, ne? 8-)

Ale vazne - nechapu proc to lidi kupuji. Tohle ***** ryzovanim penez za uplne tu samou hru az za roh.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 11. 2020 13:31

Nikdy to nemělo 60 na Xboxu. To až teď.

PC je prostě jen nezajímavá platforma, takže vývoj nebrzdí. Nejdříve se udělají hry pro hráče a co zbyde, to se hodí na PC, aby to nějakou zlatku ještě hodilo. Obvykle brutálně rozbitý a nefunkční :D Sony tam třeba láká nové ovce na svoji platformu.

Nemyslíš nic moc GTA V? To byla dobrá hra tenkrát, dnes je dost mimo bez úprav. GTA IV je pořád skvělá.

-- 23. 11. 2020 13:34 --

Jinak trochu přeháním, tak nebrat doslova. Ale správný konzolista chápe :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 11. 2020 17:40

Na Xboxu mozna ne, na PC jsi mohl mit 60+ od vydani.

Ty asi fakt zijes tak 3-4 roky v minulosti. Multiplatformy jedou stejne, a kdyz je na PC nejaky problem (coz da rozum vzhledem k tomu ze to neni uniformni HW jako konzole) tak se vetsinou opravi do par tydnu. Porty, hlavne z Japonska, taky dostavaji mnohem vetsi peci, kvuli tomu, ze si konecne uvedomili PC ma silny prodejni potencial.
Ja jsem a vzdycky jsem byl rad za exkluzivity, protoze v drtive vetsine pripadu ty hry vyzdimaji z toho HW maximum.

tdjohn píše:Sony tam třeba láká nové ovce na svoji platformu.

Ze si nekdo na PC rekne "Tyjo tohle je super hra, uz se nemuzu dockat az si ji zahraju osekanou na konzoli?" :D

No na Xboxu si to GTA5 moc neupravim. A nejsem pitomec abych si stejnou hru kupoval 3x na 3 ruzny systemy jen kvuli lepsi grafice.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků