Oblivion hryzy

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod staniks 17. 12. 2006 15:42

Zdar,
hraju už ňákej pátek Oblivko (je to mazec :D ).
Nikdy jsem neměl žádny problémy s plynulostí, vše běželo jak má, až do teď. Každý 3 minuty se to hryzne tak na 4 sekundy, hlavně před bojem a po něm (jakmile zasadím poslední ránu). Vůbec se to nedá pařit a pěkně mě to s..e.
Žádnou změnu v PC jsem neprováděl, prostě ze dne na den. Je to fakt záhada. Zkoušel jsem zvětšit i virtuální paměť, ale nic.
Poradí někdo plís?
staniks
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 17. 12. 2006 17:03

->staniks: doporucuju provest rutinni udrzbu PC - defragmentace, scandisk, antispyware, antivir

jinak bych take zkontroloval teplotu na graf. karte, kdyz se mi prehrivala, take mi to obcas na nekolik sekund zamrzlo
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 17. 12. 2006 17:06

taky se mohly pomrvit ovladače zvukovky...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 17. 12. 2006 17:07

A nebo se vlastne mohlo pomrvit uplne cokoliv. Jak ja se tesim, az budu hrat Oblivion na PS3 :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 17. 12. 2006 17:08

Ty záseky nastávají při změně hudby - bojová, nebojová - je to známá vlastnost "úžasných" SoundBlasterů, že to blbne, ale pokud to šlo předtím dobře, tak je možné, že se prostě pomrvily ovladače... Se Soundblastrem už ani společnou hrobku (stejně jako s kvalitou od značky ASUS)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 17. 12. 2006 19:05

Dark_one píše:A nebo se vlastne mohlo pomrvit uplne cokoliv. Jak ja se tesim, az budu hrat Oblivion na PS3 :)


Vzdyt uz jsi ho hral ne, a nebo je nutne se ujistit ze PS3 verze je lepsi? :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hagal 25. 12. 2006 14:50

Mě to dělá taky, už s toho kvetu. Patch nepomáha a češtinou to není. Zkusím tu zvukovku. Minimálně přeinstalovat drivery.
Ucelený pohled, neboť všechno ostatní je ubohost. Dan Simmons
Hagal
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod staniks 26. 12. 2006 14:35

2 Hagal:
Tak co, pomohly ty drivery?
staniks
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hagal 26. 12. 2006 18:27

Nepomohly. Co naplat. Zkusím přeinstalovat windle, aspoň zkusím Vistu. Mám šílenej intel 915G. Zlatá nForce. Myslíte, že by mi pomohlo koupit novou zvukovku?? Stejně jsem chtěl druhou.
Hagal
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod staniks 26. 12. 2006 19:29

Reinstal Wincků je skoro vždy poslední alternativa, která mnohdy pomůže. Zatím to ale zkouším "po dobrým" :roll:
Odstraňuju různej balast. Až to reinstalneš tak dej plís vědět jestli to pomohlo. Dík
staniks
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 12. 2006 20:23

Hagal píše:Nepomohly. Co naplat. Zkusím přeinstalovat windle, aspoň zkusím Vistu. Mám šílenej intel 915G. Zlatá nForce. Myslíte, že by mi pomohlo koupit novou zvukovku?? Stejně jsem chtěl druhou.t/quote]


nForce je snad vse, ale ne zlatej.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hagal 27. 12. 2006 09:54

Vždycky mi tam všechno šlo. Tak když jsme u Toho co je podle tebe dobrá deska na hraní.
Hagal
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 12. 2006 15:09

Hagal - To ted nevim co presne chces vedet, nejakou specialni desku na hrani neni zrovna nutne vlastnit. Mozna by nemel chybet PCI-E slot. :)

Ale vim ze Intel ma chipsety nejlepsi, a s nForce4 jsem mel ze startu katastrofalni problemy.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 12. 2006 15:13

Měl jsem podobný problém - OBLIVION mi běhal bombově, ale vždy když jsem se dostal dále do hry, čim dál tím více začínal swapovat a sekat se... Jediné co na chvílí pomohlo byl jeho reinstal, ale po pár dnech se to začlo opakovat...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 27. 12. 2006 16:33

Že by za to mohlo třeba přespříliš sobourů se saveama ? (od slova save) ? (jen zkouším)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků