Děláte freeware hry ?

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Děláte freeware hry ?
Jasan! 9 %  19%  [ 9 ]
Ne,ale chci. 18 %  39%  [ 18 ]
Ne a nechci. 16 %  34%  [ 16 ]
Kdysi jo. 3 %  6%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 46

Odeslat příspěvekod Sp1ke 16. 12. 2006 15:23

Zdravím,tak mě napadlo zjistit,kolik se tu potuluje freeware vývojařů.
Já osobně mám rozpracovanej jeden dost velkej projekt )už od března!). :mrgreen:
Kristýna Nováková - šéfredaktorka serveru FreeHry.cz
Neper se, život ti dá do držky sám :)
Sp1ke
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 12. 2006 19:54

Ahoj Sp1ke é či raději Spike?! no jak chceš..,že....před týdnem jsem posílal na Slováč Gagarinovi-Natěšený na ,,Urob si Sám ,,-2 CD Komplet
Game Makra+Stařešinky již od Atari , které by si rozumně udělaný Remake ,Vskutku zasloužili.(ale ve stylu Sida Meyera..-z Pirates Gold-Pirates New ,,3D,,-Bombe!!)..Třeba klasiku: M.U.L.E...8o. - 9O. léta,má dost..Klonů ,ten kdo ji chtěl nějak předělat..až Tak ,že byly narušeny
základní Principy této Obchod-Prospektor STG-Žiďárny!Nejlepší a Nenahraditelné ,,TRADE STG,, až Po Dnešek a přes ty ,,vylepšující,, Klony
má Stále ,,Gold Star,,Trade-prosp.akšn ! Her...asi již Na Věčné časy,zrovna jako ZAPITALISMUS cz ,což byla a je! Ukrutná Hlína,při nížjde o Saňky aj žuby-(při kontaktu se Stolem...) a je Též pro 4člověci!!na jednom Kompu!!,když není plný počet-je zbytek-do Těch 4 hráčů doplněn rychlými poč. Debily(u obou HER!).....No nic...takových jsem mu k Tomu GM dal to 2.CD-Stařin...Takže já Ti moc v 55. letech +s nedostatkem Neuronů ,,v Týmu,,nepomůžu ,ale Můj Starý Archiv je Ti k dispozici..(pro Inšpiraci a Relax po té Řeholi!! a díky Vám všem co Robíte Sami Hry!!..Mille Grazia,,a
přeji Pohodové a ,,Hravé,,Vánoce a v Novém Roce 2K7 a co nejvíce sehraných Dobrých a co nejvíce Dokončených! vlastních Her a Projektů !! ,že-
,,ČEST a Dík,, za Vaši obětavou Práci-é,,zábavu,,..která ,když se Zadaří ,Tak udělá Radost i druhým Hráčům!! , Dobře To jede na Moravě a Slovensku!!soutěží se mezi Tvůrčími Týmy!! Tady se Hrají na Konzolích hlavně Next-Akčňárny,asi majú všici veľa peňazí,na PC zůstaly Ti Chudší,HE...Hej ,já hraju na ATARi a Starym PSOVI ,taky mohu pomoci se sháněním Infa a Podkladů k Tvorbě(Kdekoliv a Kdykoliv..)..mám dost času ,ale Neuronů již Nikolvěk ,Hej..ozvi se mi na ,,SZ,,bude sranda a mě udělá..pokec na Dálku Dobře ,děkuji a máš u mne vše Grátis(i TEN ČAS..)..Ahoj Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 16. 12. 2006 23:02

Jo dělám. Dokonce tu mám od dvou topicy :lol:
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 16. 12. 2006 23:55

Vědět tak jak se to dělá... :)
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 12. 2006 00:38

TEDE Varuji Tě předem,je to ,,Tortura a Řehole,,..,ještě to CD s Game Makerem mám(dělal jsem ho pro Gagarina-,,Urob si,,celu NOC),chceš+cz i sk návody ,tutoriálem ,příklady(+ Kontakty na Týmy ,kde ti poradí až půjde,,do Tuhého,,?!), jak do toho a inšpirace,,ATARI,, od Marcela,no jestli to Opravdu chceš tak mi napiš na,,SZ,,tady a máš to za CD- Gratis é za známku a Dobré slovo i Na Dálku občas,že...Pokec o Hrách i různém,...víš ,že je Marcel se Psem Sám(kvůli Mámě,že),je to na Tobě a je To hřejivý Pocit se pod něco podepsat,ale jen tak nezbohatneš,...no spíš pár Let bude naopak,to záleží jak budeš Dobrej v ,,URO SI SÁM,že..já mám do toho co kecat ,když si umím jenom Hrát,ale JPP a kamaradi z Berouna a Brna-vyprávěli(již od DOB ST ATARI.,,starkí GM,,..)Dávno Temu NAZAD....Ozvi se mi Díky TYDÝT Marcel od Zvonu...a máš toho GM i s chlupama pod Stromčekom(mám to v Archívu ,jen to skopíruji..he to snad na CD ještě zvládnu,no radši to potvrdím:OK...,že..) ale jen tak Tě Hlava ,,Bolet,,nepřestane...ne Vážně jestli do Toho Tede Půjdeš,ale i když nééé , Marcel od Zvonu se na Tebe Těší a i Tobě znova přeje Pohodové a ,,Hravé Vánoce,, i Nový ROK 2K7 a Těšíme se na Hru od TEDA...Mille Grazia...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 22. 12. 2006 00:44

marsel: Dohod mi nejakou grafiku a napad a ja to rozhejbu. Pro zacatek radsi neco primitivnejsiho, at to stihnem pres svatky ;) Myslim, ze jednu dobu mel i Paar zajem neco zkusit, tak pokud mu to vydrzelo, mozna ze by tez helfnul, co vy na to Paare a Marseli?
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 25. 12. 2006 10:17

sp1ke: Napis nejake podrobnosti, pls. Mas nejake demo nebo obrazky? Rad se mrknu na cem delas ;)
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 25. 12. 2006 13:39

bitskull píše:marsel: Dohod mi nejakou grafiku a napad a ja to rozhejbu. Pro zacatek radsi neco primitivnejsiho, at to stihnem pres svatky ;) Myslim, ze jednu dobu mel i Paar zajem neco zkusit, tak pokud mu to vydrzelo, mozna ze by tez helfnul, co vy na to Paare a Marseli?


Prosimte jakou hru chces stihnout pres svatky?
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 25. 12. 2006 14:22

mr.hitman: Predelavka nebo variace nejake jednoduzsi klasiky z 8-bitu by se dala...
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 9. 4. 2007 21:05

Ted píše:Vědět tak jak se to dělá... :) /quote]


Asi tak nějak Tede...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 10. 4. 2007 15:06

Četl jsem o tom dost článků a i něco zkoušel v nějakých primitivních prográmcích, ale jde to celkem pomalu a hned samozřejmě z té hry nebude nějaká bomba :lol: ... chce to u toho vydržet dost dlouho :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 10. 4. 2007 15:09

Holt zacatky sou tezky :) Zrovna moje rocnikovka do skoly bude Tetris v textovym rezimu a s jakymsi naznakem AI, kdy ti to bude davat schvalne nepouzitelny kosticky. To bude megahit :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 4. 2007 15:10

až to budeš mít hotové, tak pošli... kamarádka strašně ráda hraje tetris :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 10. 4. 2007 15:17

no jo, tusim koncem kvetna to vodevzdavame, tak kdyz to bude v nejaky pouzitelny podobe, tak proc ne.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 4. 2007 15:19

díky
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků