PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mican 24. 12. 2006 15:15

Stejně je to divný, myslel jsem že PS3 to emuluje hardwarově, že v sobě všechny potřebný šváby z PS2 má.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 12. 2006 15:20

já si to taky myslel, ale zdá se, že to jde ještě přes jinébrouky a to dělá bordel.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 24. 12. 2006 19:32

Tak jsem uvažoval jestli jít do Wii nebo Xbox360, Wii už mám a Xbox360 koupím v lednu a je to :D a budu mít obě.
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 24. 12. 2006 20:46

Ale říkal jsi, že jsi Wii ještě nezrozbalil nebo už ano? :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 24. 12. 2006 20:54

Jenom jsem zkusil jestli to jede, nic víc :) Tak ani nevím jestli si nenechám jenom ten Xbox360, já jsem na hezkou grafiku holt zatížený :(
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 12. 2006 20:57

spajdr píše:Jenom jsem zkusil jestli to jede, nic víc :) Tak ani nevím jestli si nenechám jenom ten Xbox360, já jsem na hezkou grafiku holt zatížený :(s/quote]


Prej jenom zkusil :wink: To ti tak budu věřit :lol:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 24. 12. 2006 21:05

Nevěř no :)
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 24. 12. 2006 21:48

To já bych to pak asi ani nevypl :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bodie22 24. 12. 2006 22:59

Zdravím pařany..........

to se nám to Wii pěkně rozjíždí co říkáte??
Bodie22
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2006 00:28

Bodie22 píše:Zdravím pařany..........

to se nám to Wii pěkně rozjíždí co říkáte??
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 25. 12. 2006 09:12

Přesně tak, zatím se dá říct jenom to, že Wii mělo asi nejlepší start ze všech tří nových konzolí.. což samozřejmě nemusí nakonec nic znamenat.. :wink:
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 25. 12. 2006 09:51

IMHO prodeje Wii nejsou zase tak ohromujici (je to z velke casti dane omezenou skladovou zasobou), protoze na zacatku prodeje Wii (opravdu jsem se koukal v den launche) mel podle http://www.nexgenwars.com xBox360 prodano cca 7mil (+- 1000 kusu) a prirustek je po vetsinu casu tesne za Wii. Na to ze je x360 v soucasne dobe nejstarsi ma prodeje vice nez slusne (i kdyz to mohlo byt spusobeno hypem okolo Gears of War).
PS: prosim Nintendisty aby si nekolikrat precetli cast o skladovych zasobach nez mne zacnou nadavat
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2006 10:20

Věřím tomu, že nemít Sony problémy s výrobou, prodeje jsou dnes poněkud jinde, ale protože věci jsou tak jak jsou, je Sony tam kde je. Doufám že když už vychytali poslední mouchy (dle jejich prohlášení- ale kdo ví :wink: ), bude prodej odpovídat skutečnému zájmu kupujících. A pak se teprve uvidí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 25. 12. 2006 11:39

N.Marko píše:Věřím tomu, že nemít Sony problémy s výrobou, prodeje jsou dnes poněkud jinde, ale protože věci jsou tak jak jsou, je Sony tam kde jet/quote]


Tak to každopádně, ale to nic nemění na tom, že mělo Wii nejlepší launch. Nicméně bylo by zajímavé sledovat jak by to bylo, kdyby PS3, Wii a X360 vyšly zároveň a všech bylo k dispozici při launchi např. 5M. Která z konzolí by se asi vyprodala nejrychleji (to bych si už na XBox nevsadil :) )
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 25. 12. 2006 11:41

to je pravda :) xbox ma nejmensi zakladnu hardcore fans
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků