Plna hry - Doupě 25

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lucase 23. 12. 2006 16:41

By mě zajimalo co bude za plnou hru v Doupátku 25
Lucase

Odeslat příspěvekod jezek 23. 12. 2006 17:55

Teď vyšlo vánoční číslo a Ty už se ptáš na další?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 12. 2006 19:40

Tak víš jak on myslel že na konci tohoto čísla bude napsáno co bude za plná hra v tom dalším..někdy to tak bývá a mě by to taky docela zajímalo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 12. 2006 19:42

Třeba žádná nebude, aby jste se těšili zase na příští Vánoce :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 24. 12. 2006 00:25

No ono třeba ten Knights of the Temple, bo jak se to zas jmenuje, stojí za starou belu ;-) :-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Vodny 24. 12. 2006 00:38

Gulde píše:No ono třeba ten Knights of the Temple, bo jak se to zas jmenuje, stojí za starou belu ;-) :-)-/quote]

Moje řeč. Nic proti, ale celosvětový průměr hodnocení je kolem 55% a to se mi opravdu jako solidní nezdá. Zpracování jakožto grafika, zvuky atd. je vcelku v pohodě, ale kámen úrazu je ovládání a souboje vůbec.
Doufám, že další plná hra nebude Knights of the Temple II. (která má podobná hodnocení).
To ovšem neznamená, že si nenajde své příznivce. Já to ale nebudu. ( možná jsem jenom zhýčkaný "dokonalostí" Fable:The Lost Chapters, ale s tím nic nenadělám, baví mě zkrátka hrát kvalitnější tituly).
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 24. 12. 2006 00:53

Joo, já myslel že to Knights of temple je nějaká (bejvalá) pecka a vono nic moc :(
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 24. 12. 2006 01:00

Nic moc, asi tak bych to charakterizoval. Taky jsem se na to těšil a jsem velmi zklamaný. Další plná hra by mohla být např. Chronicles of Riddick. To je pecka. Zaručená kvalita - grafika, gameplay, příběh, všechno na špici. No a když nebude, tak si jí koupím (těch 150 Kč snad ještě někde po Vánocích našmátrám :)
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 24. 12. 2006 11:00

Chronicles of Riddick už mám, to bych si nemoh nechat ujít, ale dobrej nápad... A co třeba Beyond Good and Evil, taky by nebylo špatné...
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sp1ke 24. 12. 2006 22:37

Mě osobně se Knights of the Temple jeví jako docela dobrá hra (a mojeho taťku staršně,ale fakt strašně baví),grafika ujde,zvuky taky,souboje až na pár vyjímek taky dobrý...hold každýmu se líbí něco jinýho.
A další hra by mohlo být třeba Children of The Nile,D - Day,nebo Commandos 2 (to už jsem dlooohou nehrála,ale když jsem to měla,tak mě to strašně bavilo :mrgreen: ). 8)
Kristýna Nováková - šéfredaktorka serveru FreeHry.cz
Neper se, život ti dá do držky sám :)
Sp1ke
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 25. 12. 2006 05:37

Commandos 2 tezko, to tento mesic vyslo ve SCORE.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 12. 2006 21:16

KotT má strašnou kameru,ale vzhledem k tomu,že jsem plánoval koupi,tak mě baví.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 2. 1. 2007 09:18

Ještě jsem nehrál hru kde by byly souboje tak dokonale provedeny !! Je to fakt super !! A kdo si neumí nastavit ovládání tak je prostě trubka :-)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 1. 2007 22:17

Ty souboje jsou imho opravdu povedené, kamera mě taky poměrně se*e, ale dá se to přežít. Jinak do příštího čísla bych rozhodně Riddicka NEdával, protože za 199kč ho už má leckdo ;) Spíš bych volil nějakou kvalitní hru, která se bůhví proč nestala nijak zvlášť populární, i když by si to zasloužila (třeba Punisher a nebo Rogue Trooper) a nebo pro změnu nějakou strategii ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Della Flaver 8. 1. 2007 16:29

Ja by soom nebol proti keby bola plna hra TrackMania:Sunrise :D to je tiez super hra.
Della Flaver

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků