Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 24. 12. 2006 20:01

dostal jsem dárky
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 24. 12. 2006 20:08

objevuju se na tomto foru a sleduju bratra, ktery zadoni, abych si s nim zahral nejaky tenis na Wii (je jeho, aby bylo jasno :) )
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 24. 12. 2006 20:09

Arašídovci maj Wii? bravo :) ve dvou je to sranda, jdi si zahrát
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 24. 12. 2006 20:16

Asi pujdu, pokud ho to umlci.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 24. 12. 2006 21:59

zrovna jsem zapojil novy subwoofer a obtezuju sousedy :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 24. 12. 2006 23:07

Trapim se s novym mobilem :| ...
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 24. 12. 2006 23:34

Ted: co máš za problém?
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 24. 12. 2006 23:41

Dostal jsem od rodičů SE K750i od Vodafone, ale bez simky, ale já mam simku od O2 a nějak mi blbne wap, ale to neni ten hlavní problém celej mobil se jakobi...jak to říct...seká. Animace jsou zpomalený, trvá to než se načte telefonní seznam atd. :(
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 24. 12. 2006 23:47

Dostahoval jsem Poslední sezonu
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 24. 12. 2006 23:49

what the?
sleduju forum
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 24. 12. 2006 23:58

Pane moderátore!!! :!: :shock:
:D
Sedim a čumim do prázdna...
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 25. 12. 2006 00:00

jo dostahoval já četl dosledoval, :mrgreen: ale to by mě tak nezarazilo jako spíš co to ku*va je?
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 12. 2006 00:01

Kua...když se to nedá nikde koupit :( ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 25. 12. 2006 00:04

Ted píše:Dostal jsem od rodičů SE K750i od Vodafone, ale bez simky, ale já mam simku od O2 a nějak mi blbne wap, ale to neni ten hlavní problém celej mobil se jakobi...jak to říct...seká. Animace jsou zpomalený, trvá to než se načte telefonní seznam atd. :(//quote]


Ted: to s tím wapem - nech si poslat od operátora (O2) konfigurační SMSku, kterou pak jenom jakoby uložíš, protože jestli je ten telefon od Vodafonu tak tam bude standardně jejich nastavení.

Animace a seznam: Co já vím tak Sony Ericssony byly vždycky trošku pomalejší.. takže jestli jsi měl předtím třeba Nokii, určitě se ti to bude zdát pomalejší (ale u K750i to může být jinak, i když tomu moc nevěřím).
Jinak zpomalené animace: K750 podporuje něco jako "pseudomultitasking", takze se mrkni jestli nemas na pozadi spustenou hudbu (pokud je uplne ztlumena tak by sis toho nevsiml) a ta to nebrzdí, event. si tam nahrej novejsi firmware..
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 25. 12. 2006 00:40

Ted píše:Dostal jsem od rodičů SE K750i od Vodafone, ale bez simky, ale já mam simku od O2 a nějak mi blbne wap, ale to neni ten hlavní problém celej mobil se jakobi...jak to říct...seká. Animace jsou zpomalený, trvá to než se načte telefonní seznam atd. :(//quote]


Taky mám K750i, od Vodafone, ale bez jejich nastavení. Všechno šlape jako hodinky, dokonce i ten "multitasking", takže není problém mít zapnutý Bluetooth, IrDu, mp3 (či rádio) a pařit nějakou 3D hru nebo mít zapnutou jinou Java aplikaci (třeba Jimm-ICQ) a všechno šlape v pohodě, plynule. Jsem vážně s tímto mobilem velmi spokojen. Ještě jsem dokoupil 1GB paměť. kartu.
Zkus smazat paměť, nebo naformátovat přiloženou MS kartu. A podívej se, zda-li nemáš plnou vnitřní paměť (32MB) telefonu. Lepší je aplikace ukládatdo telefonu a hudbu, fotky na paměť. kartu. Mrkni na stav telefonu - zmáčkneš tlačítko na ovládání hlasitosti nebo v menu->nastavení->všeobecné->stav telefonu, kolik máš volné paměti .
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků