X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mr_wawra 21. 12. 2006 18:45

ocelot69 píše:
AlienX píše:Ocelot uz masti asi :)


Houby s voctem, trošku jsem přecenil rychlost české pošty, ale z PLAYCENTRA mi poslali včera v 9:00 SMS, e-mail a ještě mě sami od sebe ujistili telefonem, že je to odeslaný tak pokud to dneska do 16:00 nebudu mít doma na stole očekávejte sebevražedné útoky na českou poštu. Hodlám jich podniknout takovej pět až šest.t/quote]


Mozna bys uz mel absolvovat pripravu, bo moje Wii jsem si vyzved na poste az dnes (poslali mi to v patek).

inu, dnes podate, zitra dodame
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 21. 12. 2006 18:47

no vidíš, já si tam dnes zašel (do obchodu, zaplatil a už bylo moje)
jinak čekání jsem si ukrátil chvílí hraní na X360, hrál jsem nějakou hru s Mechy- hrál jsem to asi 8 minut a už po 28 vteřinách jsem se nudil, jinak X ovladač je celkem v pohodě ale musel bych si chvilku zvykat
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 21. 12. 2006 18:47

AlienX:
jak starý? To si přesně nepamatuju, ale řekl bych, že tak někdy okolo 1993 +/-1 rok.

Panzer.Dragon:
natáčet jsem nemohl, když jsem měl plné ruce Mega Drive. :) A vůbec, my stejně nikdy kameru neměli...
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 12. 2006 19:51

to Eso: tak to je kruta fotka.. :)

Jinak Virtua Fighter 5 puvodne ohlaseny pouze pro PS3 vyde i na X360! a to na podzim pristiho roku. verze pro PS3 ma vyjit hned pri evropskem lauchu konzole takze doufejme v Breznu.. :wink:
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 21. 12. 2006 20:16

sega.maniac:
teď ještě aby ohlásili pro x360 Shenmue III a já si ho snad budu muset koupit. :) Těch důvodů proč jít do PS3 nějak pořád ubývá. :)
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timeforce 21. 12. 2006 22:06

Hi jak dlouho vydrzej baterky v tom ovladaci ?? Mam novej xbox 360 jeste me zajima jestli budu mit Live mesic zadarmo nekde jsme to cetl dik za pomoc !
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 22. 12. 2006 11:59

timeforce píše:Hi jak dlouho vydrzej baterky v tom ovladaci ?? Mam novej xbox 360 jeste me zajima jestli budu mit Live mesic zadarmo nekde jsme to cetl dik za pomoc !
cca 25h hrania, 1 mesiac gold = zadarmo / po uplynuty mesiaca si vytvor druhe konto a mas dalsi zdarma, max. funguju ale 3 - avsak pri vytvoreni noveho gamertagu stracas gamescore pointy
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timeforce 22. 12. 2006 21:01

AlienX.-Ok dik moc je to docela hodne malo ty baterky coz je v pekne v ***** to nevim co budu delat bez baterek :/
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 22. 12. 2006 23:12

timeforce:
to seš teda asi celkem blázen, když ti přijde 25 hodin málo. Dyť to máš 3 dny osmihodinového hraní! Jestli ti to nestačí, tak by ses asi měl jít léčit. ;)
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 22. 12. 2006 23:20

no mne pride divny to nejak vubec resit -je to detail. jinak nabijeci baterie stoji cim dal min a dobijeci pack od MS do ovladace uz zlevnil o 50% a de sehnat za 499kc novej..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timeforce 23. 12. 2006 00:04

Eso rimmer- je to malo clovek si nemuze furt dovolit kupovat baterky a na nabijec nemam :/

Jinak nevis prosimte proc me nejde se pripojit na live zadam Ip adresu atd pak dam test connections chvilku to testuje a pak u Ip adresy se to sekna a napise to chybu !!
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 12. 2006 01:22

Musis napsat do advance settingu svoji MAC adresu, tu kterou mas v PC. optej se spise tady: http://www.xbox-360-shop.info/forum_index.php resilo se to tam uz mnohokrat..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chovi21 23. 12. 2006 08:25

Vyplatí se k X360 dokoupit ten RGB SCART kabel???Mám klasickou 100HZ,86 cm televizi.Jo přenáší ten kabel i zvuk 5.1???Já už na tu televizi mám napojený (přes SCART) domací kino.Jo a kvalita obrazu se prý zlepší zhruba o 30%.
Xbox360 je fakt nářez
chovi21
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timeforce 23. 12. 2006 08:58

sega.maniac-OK dik moc !
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 12. 2006 14:31

chovi21 píše:Vyplatí se k X360 dokoupit ten RGB SCART kabel???Mám klasickou 100HZ,86 cm televizi.Jo přenáší ten kabel i zvuk 5.1???Já už na tu televizi mám napojený (přes SCART) domací kino.Jo a kvalita obrazu se prý zlepší zhruba o 30%.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků