Závady a tuning NDS Lite

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ivank 17. 12. 2006 20:22

ja ho mam tiez 4 mesiace a nic mu neni
ivank
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sindy-Dog 18. 12. 2006 22:18

Já budu mít čtvrté, takže tady liteko moc neobhajujte. Prasklo mi pod pantem a tak je znovu v nemocnici. A to se k NDS chováme jako v bavlně, ne jako k psp...
"Jak má něco prsa nebo kola, tak s tím dříve nebo později budeš mít problém"...
Sindy-Dog
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod autofacr 23. 12. 2006 00:46

Kdo ho (DS lite) obhajuje, nechť lupu nakupuje, pod světlem (s čočkou) prostuduje a poté u conquestu za nové oroduje, neb jiné možnosti tu nieje (neumím slovensky:-( )
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chevrolet 26. 12. 2006 10:22

Tak uz mam svoje DS Lite White je koupene s Electroworldu za 3990 kč v akci.....nové.Po rozbalení a 3 dením používání neregistruju zatím zadny dead pixel,nic praskleho cokoliv,vsechny tlacitka funguji jak maji akorat se mi zda ze spodni display je lehce opravdu lehce zlutejsi ale to je to nejmensi sem rad ze je ok....
chevrolet
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ><m@rt!x 26. 12. 2006 12:21

Chci se jen zeptat nezdalo se vam nekdyy ze dotykovy displey je tak trochu prohly? ja to zaznamenal jen chvyli ted us to ani nevnimam ale ja budu NDSL menit takze mi je to jedno :) ale fakt je mi to divny :P
Xmartix - X,X,X no prostě XMARTIX! Žádnej MATRIX! :/
><m@rt!x
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chevrolet 27. 12. 2006 10:00

Me pride divne ze kdyz ds po dlouhe dobe otevru ozve se krupavy zvuk ale jen nekdy a nic nepraskne :roll:
chevrolet
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 27. 12. 2006 14:03

To se ozve, kdyz neco v tom pantu "zacvakne" a drzi ti to display v urcite poloze ;)
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 2. 1. 2007 23:23

Tak už mě to taky postihlo...

Obrázek
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod autofacr 3. 1. 2007 00:17

Nikopol píše:Tak už mě to taky postihlo...


URL=http://imageshack.us]Obrázek[/URL]

Nevěš hlavu, Conquest to vyměňuje, (bohužel je velká šance, že se ti to stane znovu-ta prasklina...)
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sindy-Dog 3. 1. 2007 10:54

simsah píše:To se ozve, kdyz neco v tom pantu "zacvakne" a drzi ti to display v urcite poloze ;)



Právě u těch "cvakacích" kusů se stává, že dojde k prasknutí. Já už mám čtvrté... :(
"Jak má něco prsa nebo kola, tak s tím dříve nebo později budeš mít problém"...
Sindy-Dog
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheStephan 16. 1. 2007 18:54

Tak jsem se dnes na pár hodin stal majitelem DS Lite. Bohužel, po prvotním nadšení jsem objevil velkou (při hraní viditelnou) částečku prachu pod horním displayem, dolní display zase měl vadný pixel. Po čtení tohoto fóra a po předchozí zkušenosti s bad pixelem na GB Micro mě to příliš neudivilo, ale stejně, kam se poděla ta bytelnost strarších GB? :? Každopádně nevzdám se tak snadno, DSko jsem donesl vrátit a je objednané nové. :)
TheStephan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sindy-Dog 16. 1. 2007 19:20

Pár výměn tě ještě asi čeká, než pochopíš, že je lepší se vrátit ke starému...no, ale snad ne. Nepřeju ti to, samochodem.
"Jak má něco prsa nebo kola, tak s tím dříve nebo později budeš mít problém"...
Sindy-Dog
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 16. 1. 2007 19:35

Chci jen upozornit že stále existuje nezanedbatelné procento lidí kteří nemají vadné body, ani prasklé klouby. Statisticky jich je asi tak 80% celosvětově, bohužel zřejmě ne v Čechách.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheStephan 16. 1. 2007 20:02

No uvidíme, ještě to zkusím a snad se mi nakonec dostane do rukou některý z těch 80% :wink:
TheStephan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 1. 2007 20:31

Mican píše:Chci jen upozornit že stále existuje nezanedbatelné procento lidí kteří nemají vadné body, ani prasklé klouby. Statisticky jich je asi tak 80% celosvětově, bohužel zřejmě ne v Čechách. /quote]

Ano přesně tak...a jsou to majitelé NDSek halvně z dvdcrave :wink:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků