Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Smoke 15. 5. 2006 19:54

Jooo falout tactics jsem hrál upue dávno, ale pamatuju si na to...Tenkrát se mi to líbilo...

BTW.: máš hezký avatar darth_swere
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 15. 5. 2006 22:16

2darth_swear: Zajímavý, přesně to samý mě napadá u adventur... :D Viz. novinka Dreamfall, přechod do 3D a rádoby konzoloidní ovládání mi zkrátka moc nevoní (což se ale nepopírá s faktem, že z hlediska příběhovýho je tahle hra nutnost). Bohužel, vážení, buďme realisti - Fallout 3 v enginu dřívějších Falloutů by byl za současné situace propadák. Těch pár fandů by to asi nevytrhlo.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 15. 5. 2006 22:46

Myslim ze 3D ty hre jen prospeje :)
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod darth_swer 15. 5. 2006 23:00

vsak to ze dnesni hraci uz hraju hry preto aby videli vybuchym padat hlavy, pekne odlesky a vobec ich netrapi dej pribehu...ale ja by som bol prvy kto by stal na F3 v rade keby bola aj v starom endzajne;) aj ked asi nebolo by nas vela... :D


PS: ja viem...mne sa tiez paci..a hlacne nazivo je este krajsi(krajsia) :lol:
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 15. 6. 2006 12:16

Fallout 1 i 2 jsou naprosto vynikajici hry - dohral sem oba dva - stravil sem u toho mraky hodin a to i presto, ze sem se tehdy zrovna ucil na maturu :) Apropo asi pred tydnem sem dohral Fallout: Brotherhood Of Steel na PS2 - je to ve stylu akcniho RPG (v podstate Diablo ve svete Fallouta) a musim rict, ze to celou serii pekne doplnuje - ve hre je par zminek o Vault 13 apod. - samozrejme uz je to cele mnohem akcnejsi, ale graficke provedeni a atmosfera opet vyborna (minigunem sem vystrilel desetitisice naboju). Navic se mi po dokonceni odemcely dalsi 3 postavy, takze to nejspis budu brzy hrat znovu ;) A zminil sem sem o tom, ze to muzou hrat 2 najednou? :-) Pokud vlastnite PS2 nebo XBox a tohohle Fallouta jeste nemate tak vrele doporucuju - mel by snad uz jit sehnat za babku a pro fanouska serie je to skvele zpestreni.

EDIT: Nasel sem recenzi na doupeti:
http://www.doupe.cz/h/Konzole/AR.asp?ARI=107466&CAI=2132
Docela me udivily reakce - zda se, ze dost lidi nastavalo, ze si to nemuzou zahrat na PC jinak si ty jejich "stupidni" komentare vysvetlit nedokazu, musim totiz s hodnocenim i recenzi souhlasit - je to vyborne akcni RPG ze sveta Fallout ...
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 21. 6. 2006 01:35

falúty sú fain ale nesedí mi ich svet. akýsi vyprahlý jak Sahara. osobne preferujem baldury a ajsvindejly. pri hrani falutov musim stale sledovať či nemutujem, som smadný pjések nemám rád moc a dnes na prechádzke som videl maleho psa s nadorom na bruchu velkosti grepfrújtu. z falútov chytám hypochondriu, sú akési nezdravé a neduživé
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 21. 6. 2006 07:59

Presne jak pises - vyborna postapokalypticka atmosfera, ktera ti pronikne az do morku kosti ;)
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 19. 12. 2006 18:32

musím to tu oživit... co si myslíte o F3 na enginu Obliviona, teď, když už je jasný, že Oblivion zas takovej hit nebyl??
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 20. 12. 2006 09:57

Ja bych rekl, ze Oblivion hitem byl a porad je. V kazdem pripade ten engine neni vubec spatny a mohlo by to zajistit velmi dobrou grafiku. Takze ted uz jen spolehat na to, ze to bude stat za to i po obsahove a herni strance :)
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 12. 2006 16:08

Ano a tím je bit skull,řečeno ,Vše...zbývá jen se na TO těšit,že...
Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 21. 12. 2006 20:24

bitskull píše:Ja bych rekl, ze Oblivion hitem byl a porad je. V kazdem pripade ten engine neni vubec spatny a mohlo by to zajistit velmi dobrou grafiku. Takze ted uz jen spolehat na to, ze to bude stat za to i po obsahove a herni strance :)

oblivion může být hitem maximálně tak pro toho, kdo nehrál Morrowind... já hrál Morrowind a hooodně mě bavil, Oblivion mě však přestal po dvou hodinách bavit a nemám nejmenší chuť se do něho vracet... :? ano, grafika je hezká, ale u hry (a rpg především!) preferuji jiné věci než grafiku. dnes je už jiná doba a tohle se nenosí. Oblivion engine Fallout zabije, to mi věřte. jsem skeptický až bída, ale nevidím jiné východisko...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 12. 2006 20:27

Hrál jsem Morrowind i Oblivion, oba jsem nedohrál, ale Oblivion dohrát plánuju :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 21. 12. 2006 22:29

Ertefol: a plánuješ to ze soucitu a prostě proto, "že ta hra je tak super jak všichni tvrdí..." anebo tě to opravdu baví???
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jo_Do 22. 12. 2006 14:23

Fallout 2 dobrá hra, ale zasloužila by si lepší ovládání.
Ovládací rozhraní je celkově lehce otřesné, radši nebudu vypisovat jak s tím zápasím, bylo by to hrůzné čtení.
----------------------------------------------------
Potřebuju radu.
Mám něco udělat s elektrárnou v Gecku. Všechno jsem tam prolezl, ale nevím jak dál.
Koukal jsem se do několika návodů, pomocí robota jsem spustil čistící sekvenci, ale dál opravdu nevím.
Podle návodu by tam měly být postavy, které tam nejsou, nebo je nevidím, nebo nevyskakují dialogy?
Toho jsem si všiml víckrát, asi mám "špatně" zvolené vlastnosti postavy.
Co se má udělat po spuštění robota?
Zničit elektrárnu nechci, ven bych se neprobojoval ani omylem.
Jo_Do
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 22. 12. 2006 14:30

kdyby mě nebavila, tak ji nehraju :wink: VTM: Bloodlines jsem taky hrál, kvůli nedostatku času, na etapy a asi dva měsíce jsem ji plánoval dohrát :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků