helikoptéry

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod starec 20. 4. 2005 14:38

zdravím všechny příznivce helikoptér a přicházím s prosbou o radu, jaký simulátor je v dnešní době tak jako good... No, já teda na hraní moc nemám čas, ale brácha by furt neco zahrál... Kdybych si mohl vymýšlet, tak asi něco novějšího a hlavně co se týká bojových helikoptér...
díky, stačí mi tipy v podobě názvů, zbytek si najdu...
starec
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nosi 20. 4. 2005 16:12

Me napada snad jen Comanche...
Ladislav Nosákovec
Autor časopisu Doupě
Nosi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Travis 22. 4. 2005 18:45

A chceš nějakou střílečku, nebo něco reálnějšího?
Travis
First Blood

Odeslat příspěvekod starec 23. 4. 2005 19:48

No, aby se to trochu podobalo realitě, ne něco z budoucnosti...
prostě abych si mohl zalétat s nynějším typem AH-64 nebo s BlackHawkem nebo tak jako... pokud možno trochu novější s lepší grafiou, ale budu rád za cokoliv...
dík... :roll:
starec
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Travis 24. 4. 2005 09:43

Tak to máš nejlepší dnes již těžko sehnatelný Longbow 2. Tam můžeš lítat s Black Hawkem, AH 64 a i s OH 58 D Kiowa Warrior. Široká možnost nastavení obtížnosti od arkádu až po těžký realizmus, podpora 3D karet taky je.
Travis
First Blood

Odeslat příspěvekod TDW 24. 4. 2005 11:12

Doporučuji prolézt prodejny levných knih, před nějakou dobou se tam válela za 100Kč poslední vážná hra na téma vtulníky - RAH-66 Comanche vs. Kamov Ka-58 Hokum. Nic lepšího už nikdy nevyšlo. Anebo starší, de facto první díl, Enemy Engaded Apache vs. Havoc. Pokud ti nevadí že projekt Komanč byl zrušen a skutečná helikoptéra nikdy do boje nezasáhne jdi do toho. Rozhodně to není střílečka typu komanč 4 ale sim.
Z-1-C-25-6310-7650-6230
P-4 3GHz, 1GB RAM a SHT5200 - prostě impreza s motorem z trabanta :)
TDW
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod starec 24. 4. 2005 13:46

2 TDW: Myslíš, že by se to dalo ještě sehnat na netu? Jak je to staré? A velikost? Bude to spíš v těch výprodejích her co se sem tam objevují nebo i na nějakých výměných sítích či na nějakém serveru...?
díky,... :wink:
starec
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TDW 24. 4. 2005 17:20

to nevím. Já si kupuju výhradně origošky. Ostatně tyhle hry patřily mezi levné. Opravdu zkus levné knihy, mohlo by to tam být. Co se týče grafiky nemusíš se bát. Rah-66 vs. Aligator je starý pět let ale na tu dobu měl krásnou grafiku a i dnes je moc pěkná. Helikoptéry jsou vymodelovány naprosto precizně, po výbuchu se šíři tlaková vlna, grafické efekty jako kouř atd. byly taky moc hezké. V kokpitu jsou dokonce kolegové kteří se hýbou. Určitě jsou to jedny z nejhezčích vrtulníků a vlastně - jaká to škoda i poslední skutečné simy těhle lovců tanků. Anebo ještě docela hezká záležitost je gunship ! Ten je ze stejné doby, běží na enginu European Air War ale kupodivu ani po letech není dle mého názoru ošklivý a dokonce se částečně odehrává na Slovensku ! K létání tu jsou normálnější/reálnější vrtulníky typu AH-64D Longbow,WAH-64D (britská verze),HAP Tiger (Německo) a Mi-28. Ovšem pozor - joystick nezbytný ! U Enemy jde létat na klávesnici.
Z-1-C-25-6310-7650-6230
P-4 3GHz, 1GB RAM a SHT5200 - prostě impreza s motorem z trabanta :)
TDW
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 30. 4. 2005 16:30

Taková zajímavá arkáda je red shark, ale je tam pár let stará ka-50 ve 2.sv. válce, ale zábava, teď je u počítač pro každého
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod igo 4. 8. 2006 11:03

a nejaka novinka teraz nevysla? bo toto su same stariny co ponukate
igo
First Blood

Odeslat příspěvekod sketch 13. 12. 2006 09:30

dost dobry je Gunship! sice starsi ale dobry.. je to nejaka tretia svetova v europe - za nemcov Tiger, za US Apache a za rusov Havoc.... je to z roku 2000 a myslim ze je to skor simulator ako arkada....


a nie, novinka nevysla:-(
sketch
First Blood

Odeslat příspěvekod Naryan 16. 12. 2006 18:27

Tez neni spatne LHX. Sice starsi vec, lae porad sranda.
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 12. 2006 10:21

OT: Commanche byl zrusenej? :-) .. ale to sou mi veci ... mas nejaky info co tohle podporuje?

k tematu: taky sem dlouho dlouho hledal neco rozumnyho - jedinny u ceho sem trosku vic vytuhnul byl Commanche4 (ke grafice) a Longbow2 (k jiny grafice) - to mne chytlo moc vic.

Ale jeste jeden vrtulnikovej sim sem hral, ale ted si zaboha nevzpomenu na nazev :-/

btw: muj sim nej byl Hind/Apache :-) ...

nevite nekdo jestli Janes porad beha v hernim prumyslu? :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 12. 2006 13:33

2Pix píše:nevite nekdo jestli Janes porad beha v hernim prumyslu? :-)

Nějak to nevypadá. Už dlouho jsem nic od Janes neviděl.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sketch 19. 12. 2006 16:24

2Pix píše:OT: Commanche byl zrusenej? :-) .. ale to sou mi veci ... mas nejaky info co tohle podporuje?

k tematu: taky sem dlouho dlouho hledal neco rozumnyho - jedinny u ceho sem trosku vic vytuhnul byl Commanche4 (ke grafice) a Longbow2 (k jiny grafice) - to mne chytlo moc vic.

Ale jeste jeden vrtulnikovej sim sem hral, ale ted si zaboha nevzpomenu na nazev :-/

btw: muj sim nej byl Hind/Apache :-) ...

nevite nekdo jestli Janes porad beha v hernim prumyslu? :-)


JANES je out
A kedze vies co je to JANES tak by si mal vediet ze projekt Comanche zrusili:-) Za usetrene prachy bude upgrade existujucich helikopter a nakup Blackhawkow. Hlavna uloha Comanchov - prieskum - prebrali UAV a sucasne stroje unesu ovela viac vyzbroje ako Comanche.
Podobne zrusili napr i projekt Crusader, co bola revolucna samohybna hufnica. nerentabilite.http://www.globalsecurity.org/military/ ... rah-66.htm
sketch
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků