Nejsilnější filmové zážitky

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 6. 12. 2006 15:10

Paar: Promin, ale asi jsi nepochopil zanr. Skoda. Doporucuju shlednout film cely. Ale asi to bude pro tebe moc roztahane...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 12. 2006 15:25

westernovky znam, moc jim nefandim. par jsem jich videl.

verim, ze pro nonstalgiky to je suprtrupr scena, ale mam radeji realistictejsi veci. ale snad si nebudes brat nazor nejakeho Paara tak k srdci. lidi nadavaji na Valku svetu, pricemz to je pro me jeden z nej filmu.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 6. 12. 2006 15:31

MajorShitus píše:Já měl obrovský filmový zážitek když jsem poprvé viděl v kině Pána Prstenů:Návrat krále...
Když jsem sledoval ty desetitisícové armády skřetů a jak ty obři bubnovali, to mě prostě naprosto kovalo k sedačce...s/quote]
to taky ale víc mě přikoval k sedačce příjezd rohirrů....
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 6. 12. 2006 15:32

Cely film V jako Vendetta, sice je tam par takovych nudnejsich scen, ale jinak tam prevazuji ty fakt huste.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 6. 12. 2006 15:49

Paar píše:. lidi nadavaji na Valku svetu, pricemz to je pro me jeden z nej filmu.

Mám to podobné, ačkoliv mi tzv. blockbustry nic neříkají (kterým VS podle mě není), ale takovvý pocit úzkosti nebo marnosti sem ještě u filmu nezažil (viděno v kině, takže počítám v TV tak o 1/2 menší zážitek).
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 12. 2006 16:04

Adam Bernau píše:cely film Hair


Naprostý souhlas...

Ještě bych doplnil Zelenou Míli, to byl asi jeden z mých nejsilnějších filmových zážitků vůbec ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 6. 12. 2006 16:06

Majklbig píše:
Paar píše:. lidi nadavaji na Valku svetu, pricemz to je pro me jeden z nej filmu.

Mám to podobné, ačkoliv mi tzv. blockbustry nic neříkají (kterým VS podle mě není), ale takovvý pocit úzkosti nebo marnosti sem ještě u filmu nezažil (viděno v kině, takže počítám v TV tak o 1/2 menší zážitek). /quote]
)
Valka svetu byla vcelku dobra, ale ten konec byl vylozene trapny. Myslim tim shledani vsech clenu rodiny...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 12. 2006 17:55

beru to jako pihu na krasnem obliceji.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 6. 12. 2006 18:24

u tohohle filmu sem nehodnotil happyend nebo chyby ve scénáři, ale pro mě vítězí bezkonkurenční ztísněnou atmosférou.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 6. 12. 2006 20:26

U mě asi Obchodník se smrtí... Tohle považuju za FILM.

http://www.csfd.cz/film.php?189557
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 7. 12. 2006 05:41

no serial to neni : )
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 12. 2006 11:27

U mě je to MĚSTO BOHŮ. Asi nej. film, co jsem kdy viděl. A ještě SVĚT PODLE PROTA.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 12. 2006 12:41

To jsem prošvihl,když se to hrálo u nás v minikině.Žena na tom byla s kámošem a pochvalovali si to.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 18. 12. 2006 18:55

jak mam rad Terminatora, tak jsem si ho koupil na DVD. uz mi prisel, ale slibil jsem si, ze ho rozbalim az na Vanoce. at se mam taky na co tesit. navic za chvili prijde na DVD i T2. Vesele Vanoce!!! juchuuu
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 19. 12. 2006 16:22

includes píše:
Adam Bernau píše:cely film Hair


Naprostý souhlas...

Ještě bych doplnil ib]Zelenou Mílii/b], to byl asi jeden z mých nejsilnějších filmových zážitků vůbec ...
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků