Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 6. 12. 2006 06:43

Moc hrát neumí,ale v Riddickovi si nikoho jiného neumím představit.
Lucass.boy píše:Tak jsem se podíval na Černočernou tmu. na to, že mi je Diesl nesympatický (teď myslím toho herce, ne ty džíny:-)) ), tak to byl docela fajný film. co myslíte?o/quote]
Je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů.Není to sice žádný úžasný scénář,ale právě Vin tomu dává ten správný šmrnc.Jeho smích,když začne pršet je výborný.Tím odpovídám na otázku dabingu.Vina nejde(!!!!!) nadabovat.
nquote="ocelot69"]Chtěl bych všechny co neviděli, upozornit na vynikající film od bratří COHENů Cb]MUŽ, KTERÝ NEBYLY/b]. Dávají ho tuším ve čtvrtek ve 20:00 na ČT2. Fakt pecka a překvapení od začátku do konce. /quote]

Jo,v tescu to prodávali za kilo pade.Okamžitá koupě.Ještě jsem to neviděl,musí být příhodný okamžik,ale je to klenot.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 12. 2006 06:56

jezek píše:Jeho smích,když začne pršet je výborný.o/quote]

"And where's your fuckin' god now?"
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 12. 2006 07:02

J.B.Riddick,murderer,killer.
Když se představuje tomu obchodníkovi :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 12. 2006 10:31

MXP- o nějaké opici na snowboardu, film 22%, hudba 91% takže za 40%
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucass.boy 6. 12. 2006 12:36

Nebo když se ho ptají, kde je Johnes. ,,A která půlka?" Jinak Dieselův výkon v Pitch Black je fakt super. Asi za půl hoďky se jdu dívat na 2, takže jsem zvědavý. A samo, že tady hned písnu, jak mě to zaujalo.
Xbox 360- moje srdcovka (LIVE- Sephik)
Lucass.boy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 12. 2006 13:24

Collateral

Obrázek

mam rad Toma Cruise, takze jsem shledl dalsi z jeho filmu, celkem novy Collateral. snad poprve jsem videl Toma jako zaporaka, coz dalo filmu na zajimavosti. celkem slusna podivana, nenudil jsem se. je pravda, ze konec byl trochu klisovity, ale nic hrozneho. pohled na osamoceneho Vincenta na konci ve me budil smutek, zvlastni. nejspis jsem mu fandil.

========================================

Panic room

Obrázek

Dalsi Fincheruv snimek, posledni, ktery natocil a co jsem nevidel. presel zpet k "normalne" vypravenemu pribehu, coz mi sedi vice (narazim na Fight club). film ma spad a nechybi napeti, srdce mi tlouklo dostatecne silne, abych to ocenil. narozdil ale od predeslych kousku me neprekvapil zadny zvrat, nejaky zlom, coz je skoda. navic mi bylo lito cernocha (so nice guy), ale tak to v zivote chodi.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucass.boy 6. 12. 2006 14:18

Paar: Collateral mě právě moc nebavil. Půlku filmu jsem se nudil, druhá půlka byla docela zajímavá.
Xbox 360- moje srdcovka (LIVE- Sephik)
Lucass.boy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 12. 2006 14:34

jo, Collateral se mi líbil hodně... Ta psychologie byla provedená dobře a konec jsem osobně čekal trochu jiný (Vincent střelí taxikáře, ale nad tou babou se nakonec slituje...)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 6. 12. 2006 15:28

Chlap jednou takhel nasedne do metra.....Collateral byl jeden z mála filmů s cruisem co se mi opravdu líbily.....
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucass.boy 6. 12. 2006 21:52

Tak už jsem se podíval i na Chronicles of Riddick. Nepřipadá mi o třídu lepší, než první díl. Jak si teda myslí většina těch, co film shlédla. Ale 1 se mi líbila, z toho vyplývá, že ani u 2 jsem se nenudil. A to nejsem fanouškem sci-fi. Ani náhodou. Star Wars je výjimka potvrzující pravidlo. Ale ostatně- kdo z kluků nemá rád Star Wars? Star Wars je taky síla a kdyby nebyl v tv fotbal a neprotáhl jsem to s ICEM, tak bych se znovu jukl na 3. díl. Už asi popáté!
Xbox 360- moje srdcovka (LIVE- Sephik)
Lucass.boy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johndarkness 6. 12. 2006 22:13

Lucass.boy píše:Tak už jsem se podíval i na Chronicles of Riddick. Nepřipadá mi o třídu lepší, než první díl. Jak si teda myslí většina těch, co film shlédla. Ale 1 se mi líbila, z toho vyplývá, že ani u 2 jsem se nenudil. A to nejsem fanouškem sci-fi. Ani náhodou. Star Wars je výjimka potvrzující pravidlo. Ale ostatně- kdo z kluků nemá rád Star Wars? Star Wars je taky síla a kdyby nebyl v tv fotbal a neprotáhl jsem to s ICEM, tak bych se znovu jukl na 3. díl. Už asi popáté! /quote]


Dvojka je spis pro sirsi verejnost a stavela na Dieselovi, ktery je tedka v kurzu. Navic rozdil rozpoctu obou filmu je asi tak 30 milionu USD. Pokud se nepletu jednicka byla natocena za pouhy 1 milion USD a taky to podle toho vypada stejne jako Resident Evil. Jednicka RE naprosto vynikajici zalezitost a dvojka sracka nejvetsiho zrna.
Sega MultiMega, Saturn, Atari Jaguar/CD, SNES, N64, GB, GBC, GBA, NDS, NDSL, PSX, PS2, PSP
Laser Disc, PMD 85-1/2, Spectrum 128+, ну, погоди!
johndarkness
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 12. 2006 07:39

Tak "druhý" Riddick (tohle označení odmítám :? ) je opravdu natočený jen kvůli Diesela,ale celkově pěkně zapadá do celého přiběhu.Zase bych ho tak nehaněl.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 7. 12. 2006 07:58

Me se libi vic pokracovani - jak u Riddicka tak u RE. Prvni dily jsou sice originalnejsi, ale pokracovani maji vic stavy a lepsi vypravu.
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 7. 12. 2006 08:35

Pokud jde o Černočernou tmu, tak to byl nízkorozpočtový snímek. Je přirozené, že na pokračování dostali autoři více peněz, když se Tma setkala s úspěchem :)
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucass.boy 7. 12. 2006 10:28

Když už je řeč o RE, jednička byla naprosto super, dvojka mě dost zklamala, ale i tak se to dalo.
Xbox 360- moje srdcovka (LIVE- Sephik)
Lucass.boy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků