NFS U2 - 50%, závody se nezobrazují

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Khue 1. 12. 2006 07:21

ahoj..protože tu neni forum o nfs u2 tak pisu sem-....už mam 50procent hry a neojevujou se mi závody..už sem vyhrál 3 zavody s terenaky...pomozte nevim jak dal!!
Khue
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 1. 12. 2006 07:56

Khue píše:ahoj..protože tu neni forum o nfs u2 tak pisu sem-....už mam 50procent hry a neojevujou se mi závody..už sem vyhrál 3 zavody s terenaky...pomozte nevim jak dal!!d/quote]


Dej si klávesu T a potom šipku doprava a podívej se na statistiky části města, kde jseš. Nechybí ti DVD? Pokud jo a máš ho na mapě, tak ho seber, pokud ho tam nemáš, tak to ti neporadím..tohle se mi nestalo...
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2006 08:33

Tohle je celkem běžný problém, když zapomeneš hvězdičku, nebo když nemáš dostatečný počet hvězdiček u svého auta (musíš tam nacpat všechen tuning, aby ses dostal na co nejvyšší hodnocení). Ale pokud vím, tak to originálka nedělá (nebo já jsem to nikdy neslyšel od majitelů originálky).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 12. 2006 08:55

Jo,je to tím tuningem.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 12. 2006 11:46

NfS:U2 jsem dohrál 8x a taky se mě stávalo že jsem se zasekl a nechtěla se mě otevřít další část města ... doporučuji šmejdit po mapě, dodělat všechny zapomenutý závody, focení, co nejvíc se vytunit a taky si trošku zazávodit výzvou přes mobil :)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McZerro 1. 12. 2006 13:27

narvi na to auto vše co můžeš, tuším že potřebuješ přez 6 hvězdiček. Pak se ti ukáže na mapě hvězdička pro časopis, tu odjedeš a už se odemyká :P
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 1. 12. 2006 13:33

Jo a ještě taky jestli ti tam furt jezděj ty ostatní auta, tak je vyzívej na závody - to taky pomáhá a většinou to odemkne i speciální tuning :wink: A jinak jak už tu bylo řečeno - skryté závody a narvi do toho co to dá.
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 12. 2006 13:33

Já to dojel tuším 3x a nikdy jsem neměl problémy s prázdnou mapou.Je fakt,že jsem kolikrát tunil víc,než bylo nutné.
(2Fuck8r:Bear is back? :wink: )
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Khue 1. 12. 2006 13:52

jj..tak moc diki..už sem byll zoufalej..fak moc dik
Khue
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 12. 2006 17:53

Ne to asi nebude autem mně to tak dělalo a musel jsem najít skryté závody ve městě a pak se ti budou zobrazovat další
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 12. 2006 16:26

Já skryté závody prakticky nejezdil.Jen když jsem náhodou nějaký našel...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 12. 2006 16:33

jezek píše:Já to dojel tuším 3x a nikdy jsem neměl problémy s prázdnou mapou.Je fakt,že jsem kolikrát tunil víc,než bylo nutné.
(2Fuck8r:Bear is back? :wink: )w/quote]


to mě se to teda párkrát stalo, ale jak už jsem psal: tunit, šmejdit po mapě, vyzívat mobilem a bude to ...

(Bear is back :twisted: )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků