Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 6. 2020 17:36

Proto jsem se do takových her nepouštěl.. Zahraju si online, hodinku či dvě a jdu od toho. I když bych hrozně rád hrál něco na x hodin, ale nechci u toho sedět tak dlouho.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 6. 2020 18:02

Jsem asi půl roku nehrál vůbec nic (i zapomněl hesla ke klientům :D )
Pak jsem byl v březnu poslán domů na HO bez notebooku (asi jenom týden :D, pak už sehnali), tak jsem vzal PS4 pro a v rychlém sledu sjel Uncharted 4 a Spider-mana. Od té doby se však drbu s RDR2 a konec v nedohlednu. Ale nehrotím to, někdy tomu dám 2 hodiny, někdy týden nic apod. Vychcaně tam není uvedená herní doba. Už bych se toho i celkem rád zbavil, ale stejně mě to překvapuje, jak je to propracované po celou herní dobu.

V zásobě další Uncharted, TLOU, TLOU2, Detroit, na PC Kingdom come nebo Far Cry 5. Takže hrát je zatím co, ale kde na to brát čas...
Ale mám na hry podobný názor, jako Lojza. Naštěstí se mezi vším tím bordelem jednou za čas objeví něco normálního. Na druhou stranu je to dobře, aspoň nemám pocit, že mi něco utíká, protože 99 % her nemám zájem hrát.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 6. 2020 18:13

Já si vždycky losuju, co budu hrát. U PC je skvělý, že stačí sbírat ty zdarma a máte do smrti co hrát.

Tdjohn: Kup si TV s dopočítaváním mezisnímků a 30 GPS tě nemusí srát.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 6. 2020 00:09

To není přece žádná výhoda. Mám doma hromadu zabalených her a nikdo je nehraje. Podstatné je kupovat to nejlepší, co můžeš hrát.

TV je k ničemu, hraje se na monitorech :D Hlavně FPS jsou také kvůli input lagu, což ti dopočítávání brutálně zvedne.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 6. 2020 00:19

Kezby vychazelo vic primocatych akcnich adventur. A nemusi to byt ani AAA tituly - proste neco s kvalitnim pribehem a mezi 10-20 hodinama gameplaye. (btw tos mi pripomnel, dneska vychazi na Steamu konecne Detroit). Open worldy jsou sice fajn, ale ja se tam lehce ztratim plnenim sidequestu. Na konzole tu mam pujceny FF7 Remake a na Switchi Xenoblade Chronicles ale stejne vim ze ani jedno nedohraju protoze tyhle hry zaberou mraky casu.

Jasny ted vyslo TLOU2 ale mne jednicka moc nebavila - kdyz to srovnam s Uncharted serii tak si z TLOU vybavim jen hrstku scen. Takze to mozna vemu nekdy ve sleve.

Mne RDR2 bavi a dovolim si tvrdit ze je to vyjimka. Ten mi nedela problem zapnout jednou za cas, splnit 2-3 mise a jit od toho zase na tyden pryc.

Jinak ja uz ***** 3 mesice doma a dneska mi bylo receno ze jeste minimalne dalsi 3 mesice budu... No aspon ze je to placeny.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 6. 2020 16:43

Však mě to taky baví, jinak bych to nehrál, že jo. Ale už je to na mě trochu dlouhé. 5 hodinový film může být taky únavný, byť bude sebelepší. A to jedu v podstatě jen hlavní a vedlejší mise, popř. ty náhodné, které potkáš na cestách. Nelovím, nerybařím, nic nevyrábím, nekupuju/neprodávám, nehraju minihry atd. Sice už jsem skoro na konci hlavního příběhu, ale co jsem viděl seznam misí, tak je tam ještě dlouhý epilog.

Já jsem se dnes dozvěděl, že zítra naposledy a od pondělí mohu oficiálně na pracoviště. Taky to dělalo 3 měsíce. Ale i přes zákaz jsem tam občas zašel, něco se na dálku vyřizuje blbě.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 6. 2020 21:05

Jak někoho nemůže bavit TLOU? Ta hra je v podstatě dokonalá. Je tam příběh, je tam hratelnost, je tam nejlepší atmosféra, je tam neskutečná hudba. Možná jak jen hraju málo, tak mi to přijde úžasný, ale já nic lepšího neznám. I to dávkování všeho je tak moc dobrý.

Pokud někoho baví RDR, tak OK. Fakt nechápu, proč to hrát. Abych 3 hodiny čekal na posunutí příběhu? V Yakuze za 3 hodiny dostanu 2 akční filmy, takže tohle fakt ne. Podle mě R* vybral to špatné a to použil, místo toho, aby se soustředili na to dobré. Ale pokud to někoho baví, tak třeba to nedělali pro mě. Nebo je to 30 FPS, které to celé také dost kazí. Nevím. Zkouším to každých pár měsíců dohrát a nejde to.

Pracuju z domu, takže mě se žádná krize vůbec nedotkla, pracuju pořád stejně :D

Jinak pořád kombinuju Motorsport 7, Horizon 4 a Dirt rally 2. Nic lepšího nikdy nebylo a já si to dost užívám. Občas zkusím něco příběhového, jako třeba TLOU2 zítra, ale jinak nic moc.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2020 21:36

tdjohn píše:Hlavně FPS jsou také kvůli input lagu, což ti dopočítávání brutálně zvedne.
Necelých 24 ms při 4K a s dopočítáváním? Nah, to nevidím jako problém :-)) https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu8000

-- 18. 6. 2020 22:37 --

Btw. 6,3 ms při FullHD bez dopočítávání je snad taky cajk i na monitor, ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 6. 2020 00:07

Ja mam nahrano v RDR jen par hodin ale hlavni pribeh mne moc nezajima. V podstate ani nevim o co tam jde mimoto, ze se banda psancu schovava v lese... Hraju hlavne kvuli atmosfere a vedlejsim misim. Vsechny ostatni aktivity taky vubec neplnim.

Ja vam to i celkem zavidim, ze muzete do prace. Ja, nejenom ze jsem doma, ale ani nepracuju. Takze v podstate jsem v limbu, kde mam spoustu casu ale neni co delat protoze je vetsina veci porad zavrena. No, aspon neni kde utracet. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2020 07:42

Co je zavřený?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 6. 2020 10:15

Kina, hospody, restaurace, posilovny...atd. Prakticky vsechno co neni obchod.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 6. 2020 11:00

Lo!Zza píše:Rodina ne - ja uz mam par let jiny konicek takze hrani slo spise na druhou kolej.

A uprimne stejne neni co hrat. Dneska jsem se zpetne dival na PC Gaming Show a 99% tech her je odpad. Na jednu stranu je super ze prostor dostavaji i mensi studia, ale uz mne vazne nebavi sledovat prestaveni dalsiho "punishing difficulty" 8-bit roguelike dungoen crawleru nebo PUBG klonu.

RDR2 hraju na PC a snazim se dojet AC: Odyssey predtim nez vyjde Valhalla. Celkem mi chybi hry ktere se daji dohrat za rozumny cas. To se mi naposledy povedlo u SW: Fallen Order (protoze ta hra je asi nejlepsi SW produkt od doby co Disney ziskal prava) Uz si nemuzu dovolit stravit 100+ hodin u jedne hry.

Tohle mi uniklo, jsem přeskočil tři zprávy :D

Co je to za koníček? :-o

Za mě toho je pořád plno, ale třeba aktuálně mě nebaví FPS akce. Tak jsem to měl plno let, ale s PS3 jsem je začal hrát. Teď už zase nic.

Myslím, že už tak 15 let si lidi stěžují, že jsou hry moc krátké :D Nesmíš hrát nastavované věci jako AC, ale plno příběhových věcí je docela krátkých.

-- 19. 6. 2020 12:02 --

Sasakr píše:
tdjohn píše:Hlavně FPS jsou také kvůli input lagu, což ti dopočítávání brutálně zvedne.
Necelých 24 ms při 4K a s dopočítáváním? Nah, to nevidím jako problém :-)) https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu8000

-- 18. 6. 2020 22:37 --

Btw. 6,3 ms při FullHD bez dopočítávání je snad taky cajk i na monitor, ne?

To je celkem solidní a těžko uvěřitelné.

Ano, 6,3 je úplně v pohodě pro 60 FPS.

-- 19. 6. 2020 12:04 --

Lo!Zza píše:Ja mam nahrano v RDR jen par hodin ale hlavni pribeh mne moc nezajima. V podstate ani nevim o co tam jde mimoto, ze se banda psancu schovava v lese... Hraju hlavne kvuli atmosfere a vedlejsim misim. Vsechny ostatni aktivity taky vubec neplnim.

Ja vam to i celkem zavidim, ze muzete do prace. Ja, nejenom ze jsem doma, ale ani nepracuju. Takze v podstate jsem v limbu, kde mam spoustu casu ale neni co delat protoze je vetsina veci porad zavrena. No, aspon neni kde utracet. :)

Aha, já to vždy hraju hlavně kvůli příběhu a vedlejšáky dělám málo. Moc mě to nudilo, protože ten příběh nestojí za moc. Pokud bych měl plno času, tak proč ne. Takhle je to spíše jako hra pro důchodce.

Jak není co dělat? :D Co ten koníček?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 19. 6. 2020 12:05

Lo!Zza píše:Ja vam to i celkem zavidim, ze muzete do prace. Ja, nejenom ze jsem doma, ale ani nepracuju. Takze v podstate jsem v limbu, kde mam spoustu casu ale neni co delat protoze je vetsina veci porad zavrena. No, aspon neni kde utracet. :)

To ti na jednu stranu závidím (já pracoval v podstatě normálně), ale na druhou stranu to musí být takovou dobu taky na nic.

tdjohn píše:Pracuju z domu, takže mě se žádná krize vůbec nedotkla, pracuju pořád stejně

To bych nedal. Snažím se teď co nejvíc oddělovat pracovní a osobní život. A pracovat dlouhodobě z domu, to ani náhodou. V předchozích letech jsem si práci tahal domů dost a už nikdy více.

tdjohn píše:Tohle mi uniklo, jsem přeskočil tři zprávy

Tak jasné. Jsi zvyklý na tři zprávy za tři měsíce a teď tři zprávy za den. To člověka zaskočí :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 6. 2020 13:12

holubek002 píše:
tdjohn píše:Pracuju z domu, takže mě se žádná krize vůbec nedotkla, pracuju pořád stejně

To bych nedal. Snažím se teď co nejvíc oddělovat pracovní a osobní život. A pracovat dlouhodobě z domu, to ani náhodou. V předchozích letech jsem si práci tahal domů dost a už nikdy více.

tdjohn píše:Tohle mi uniklo, jsem přeskočil tři zprávy

Tak jasné. Jsi zvyklý na tři zprávy za tři měsíce a teď tři zprávy za den. To člověka zaskočí :D

Jsem si to vždy chtěl zkusit. Je to jiné, ale výhody velmi převažují. Zatím je to asi pět let a je těžké začít chodit do práce. Ale je to zvláštní v tom, že jsem moc sám. Není to dobré. Chce to kombinovat s chozením ven s kamarády a pak je to OK. Zase pokud má někdo skvělou práci s fajn kolegy, tak to může být lepší. A to míchání práce mi vůbec nevadí, protože pracuju jen když se mi chce. Tím pádem mám svůj život a když je chuť, vrhnu se na něco pracovního. Vše je ale na jednom místě, no, to jo.

Je to tak :D Ale je dobře, že to tu žije.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 6. 2020 19:21

Tak kdo hraje? Já zjistil, že u mě hraje jen Sega :D Mám hustý kámoše...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků